Коптильня з гідрозатвором HousePro-560 (посилена 2мм)

Код товара: 3030022

Переносна міні коптильня складається з посиленого герметичного металевого ящика товщиною 2 мм, двох рівневої решітки і жирозбірник.

Цiна: 970,00 грн.

Домашня коптильня гарячого копчення

Компактна, недорога коптильня для домашніх умов використання заводського виробництва. Дуже зручна і проста в експлуатації. Виготовлена з нової вуглецевої сталі товщиною в 2 мм. Володіє дуже міцною конструкцією з'єднаною двостороннім зварювальним швом.

Габарити домашньої коптильні гарячого копчення:

  • Внутрішній розмір коптильної камери 500* 250 * 250 мм;
  • зовнішні габарити коптильні 560 * 305 * 285 мм;
  • вага 13 кг.

Габарити коптильні прийнятні як в побутових умовах на кухні так і для її використання на природі. Її розміри легко дозволяють розташувати її як на конфорках кухонної грубки так і на манзі.

Конструкцію коптильні з гідрозатвором оцінять любителі смакоти літнього сезону, так як вона розрахована на використання в побутових умовах. Завдяки гідрозатворам копчення стало доступним і в домашніх умовах в будь-який період року прямо у Вас в будинку на газовій, або електро печі.

Домашня коптильня з гідрозатвором має ще одну перевагу для зручності її застосування в будинку - це розташований по центру кришки димохід на який одягається шланг для відводу диму до витяжки.

Для компактного і раціонального використання місця на кухні і для зручності установки на мангал коптильня має два завантажувальних яруси продуктів. Кожен ярус являє собою металеву сітку на якій розташовані ручки для її виймання і установки в коптильню.

На дно коптильні встановлений піддон, для запобігання гасіння тріски стікаючим соком, або жиром продуктів і його подальшим збором.

Переваги і характеристики коптильні гарячого копчення:

  • Товщиною стінок 2 мм;
  • двосторонній зварювальний шов;
  • гідрозатвор;
  • димохід;
  • двох'ярусна конструкція для завантаження продуктів;
  • піддон-жиросбірник.

Купити коптильню гарячого копчення можна прямо у себе вдома замовивши її на нашому сайті. Якщо Ви бажаєте подивитися особисто і ознайомиться ближче з товаром можна відвідати наш магазин в місті Харкові і там же коптильню купити.

Виробники House Pro
Виробник House Pro
Вага товара 17 кг.

Відгуки клієнтів (1)

Геннадій 08.05.2018
Рейтинг
Чи можливо на 2 яруси сітки встановлювати різні продукти, наприклад зверху м'ясо, а з низу рибу для різноманітності копчення продуктів чи вони можуть один одного змінити присмак та запах при копчені? Make responses
  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Рейтинг