Гідравлічні обприскувачі

Гідравлічні обприскувачі

Обприскувач гідравлічний — сільськогосподарське обладнання для розпилення води, добрив, пестицидів і гербіцидів, з механічним насосом для ручного нагнітання тиску. Середній об'єм бака 12 і 15 літрів, високопродуктивний насос і важіль накачування, яким можна користуватися не знімаючи обладнання, роблять техніку універсальною та простою у використанні.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Лемира ОГ- 101-01 обприскувач гідравлічний 15 л
  655 ₴
 2. Обприскувач гідравлічний "SoloPlast-profi" (12л) ОГ-112A4
  590 ₴
 3. Обприскувач ранцевий "Кварц профі" (12л) ОГ-112П
  590 ₴
 4. Обприскувач для городу гідравлічний "Кварц профі" (15л) ОГ-115П
  675 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Гідравлічні обприскувачі

Обприскувач гідравлічний — сільськогосподарське обладнання для розпилення води, добрив, пестицидів і гербіцидів, з механічним насосом для ручного нагнітання тиску. Середній об'єм бака 12 і 15 літрів, високопродуктивний насос і важіль накачування, яким можна користуватися не знімаючи обладнання, роблять техніку універсальною та простою у використанні. Обприскувач садовий гідравлічний підходить для роботи на ділянках і присадибних територіях, а також в теплицях площею 12-15 соток і більше.

Де використовують гідравлічні обприскувачі

Обприскувач гідравлічний, ціна якого 300-600 гривень, обладнання яким користуються садівники та городники вже більше століття. До поширення акумуляторів, що призводять в дію електричний насос, важіль накачування був найпростішим і найлегшим способом підняти тиск в герметичному баці. Гідравлічні обприскувачі виробляються з хімічно стійких полімерів і сплавів, що дозволяє розпилювати з їх допомогою не тільки воду, але також:

 • рідкі добрива для підживлення рослин;
 • пестициди та гербіциди для боротьби зі шкідниками та хворобами;
 • миючі засоби, розчинники та дезінфектанти для обробки зовнішніх і внутрішніх поверхонь будівель і споруд.

Крім цього, обприскувачі застосовують для санації тварин і при різних підсобних роботах в будинку і на ділянці. Попри хімічну стійкість, матеріали з яких виготовлені компоненти обладнання не витримують контакт з рідинами температура яких вище 30°C.

Принцип роботи гідравлічних обприскувачів

Основна особливість гідравлічного обприскувача — принцип роботи. Він схожий на механіку пневматичних моделей і заснований на ручному накачуванні повітря в бак. При використанні обприскувача потрібно буде періодично натискати на важіль, який приводить в дію насос, що створює надлишковий тиск в системі. На відміну від простих пульверизаторів, де для кожного розпилення потрібно окреме натискання, в гідравлічних встановлена помпа, яка зменшує кількість фізичних зусиль необхідних для роботи. Залежно від моделі та виробника обприскувача, а також встановленого режиму роботи, одноразового підвищення тиску до максимуму вистачить на 10 хвилин роботи та більше. 

Гідравлічні обприскувачі не потрібно знімати для накачування кожен раз, коли натиск знизиться. Важіль насоса винесено на боковину бака так, щоб його було зручно натискати, коли обладнання надіто на плечі. Керують розпиленням за допомогою кнопки на ручці телескопічною трубки, до якої можуть кріпитися різні насадки або одна регульована форсунка.

Виробники гідравлічних обприскувачів

В Україні виробництвом гідравлічних обприскувачів займається компанія "Завод Полімердеталь" і навчально-виробниче об'єднання "Промінь". Першому підприємству належать торгові марки "Кварц Профі" і "SoloPlast", а другому бренд "Леміра". Обприскувачі "Промінь" і "Полімердеталь" неодноразово отримували нагороди на сільськогосподарських виставках і заслужили хороші відгуки від користувачів. Різниця між моделями гідравлічних обприскувачів незначна:

 1. Леміра ОГ-101-01. Ранцевий обприскувач вагою 3,3 кг, та об'ємом 15 літрів. Повного баку досить для 15-45 хвилин роботи, в залежності від встановленої витрати рідини. При 0,3 літра на хвилину обприскувач створює дрібнодисперсний туман, а при 1,5 л/хв, видає струмінь довжиною до 1,8 метра.
 2. Кварц Профі. ОГ-112П та ОГ-115П відрізняються обсягом бака, 12 і 15 літрів, але в іншому схожі. Для комфорту роботи передбачена ергономічна форма ручки накачування, вставка з прозорого пластику в боковині для контролю рівня робочої рідини, а також регульовані лямки для перенесення на плечах. Робочий тиск і витрата стандартні — 0,3 МПа і 0,3-1,5 л/хв. Розпилювальна штанга телескопічна — витягується в довжину до 110 см. 
 3. SoloPlast-Profi. 12 літрів місткість бака і 3 кг вага обприскувача. Відрізняється від "Кварц Профі" і "Леміра" подовженою трубкою 170 см і шлангом 120 см, що робить роботу з ними зручніше і збільшує максимальну дальність розпилення до 3 метрів.

Купити обприскувач будь-якого з цих брендів значить підтримати українського виробника, а також отримати гарантію і доступні запчастини для обслуговування та ремонту.

Переваги гідравлічних обприскувачів

Головна чеснота гідравлічних обприскувачів — проста механічна система накачування зі зручним важелем, для використання якого не потрібно, щоб обладнання обов'язково стояло на рівній поверхні. Сам насос продуктивний і не вимагає значних зусиль для натискання на важіль. Якщо підняти тиск до максимуму і встановити середню інтенсивність розпилення, то його вистачить на повний бак. Додаткові особливості гідравлічних обприскувачів:

 1. Ранцева конструкція. Баки вагою 15-17 кг зручніше носити на плечах, рівномірно розподіляючи вагу, для чого в комплект обладнання входять лямки, довжину яких можна регулювати.
 2. Налаштування розпилення. Можливість встановити потрібну довжину телескопічної трубки, а також кут і натиск розпилення потрібна для того, щоб зробити обприскувач універсальним. Його застосовують для обробки рослин специфічними засобами з різним хімічним складом.

З гідравлічними обприскувачами не дуже зручно працювати в тісних теплицях, але вони відмінно підходять для розпилення води та добрив на великих площах. Одного літра робочої рідини досить для обробки 100 м² в стандартному режимі розпилення.

Де купити гідравлічний обприскувач

Гідравлічні обприскувачі в інтернет-магазині "Cropper" — українська техніка з гарантією від виробника та фірмовим обслуговуванням. На сайті можна купити обладнання "СолоПласт", "Кварц Профі" і "Леміра" з доставкою в будь-яке місто чи селище України. За перевезення обприскувача відповідає транспортна компанія "Нова Пошта", "Інтайм" або "Делівері". Оплатити покупку можна післяплатою, а також переказом на карту або розрахунковий рахунок компанії. Замовлення зі складу в Харкові відправляються 6 днів на тиждень до 15:00. Якщо загальна сума вашого замовлення більш як 2000 гривень, кур'єр може доставити його безкоштовно в межах міста.