Гарантія та сервіс

  • Відправлення здійснюється вантажоперевізниками, а саме: Новою поштою, Делівері, Інтайм, МістЕксперсс 2 рази в тиждень: понеділок, вівторок з мінімальним замовленням 100 грн за 100% передоплатою за 2-5 днів до відправки.
  • При відправці вантажно перевізником Нова пошта або іншими перевізниками (літаком, поїздом, рейсовими автобусами, міжміськими маршрутами приватних перевізників) для кращого збереження посилки, за бажанням покупця додатково оплачується упаковка 25гр
  • При покупці до тисячі грн додатково оплачується 50грн, понад тисячу грн упаковка безкоштовна.
  • Можливі збої відправки замовлення, тому відправка може переноситися на інший рейс який за часом пізніше або в інший день за домовленістю з покупцем.
  • Міжнародні відправки в Російську федерацію, Білорусію, Крим, Азербайджан та ін. Держави мають митний контроль з кордоном України можуть вирушати з затримкою і підвищенням транспортних витрат до 1 місяця і більше!

 

Шановні покупці!

Будь ласка, зверніть увагу на те, що ми не несемо відповідальності за процес пересилання товару перевізниками, тому просимо Вас оглядати товар при отриманні і в разі пошкодження пред'являти претензії вантажоперевізнику безпосередньо на складі вантажоперевізника.


 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН


Cropper не несе відповідальність за недбале ставлення до посилці і механічні пошкодження третіми особами.
Відправка перевізником Нова пошта та іншими перевізниками вантажів здійснюється під 100% відповідальність покупця,
Вартість доставки оголошує перевізник при отриманні окупателем, компанія не відповідає і не домовляється за вартість доставки.
Повернення грошей здійснюється тільки якщо товар неможливо доставити через непередбачені обставини.
Покупець здійснює оплату після оформлення замовлення і отримання реквізитів протягом 2х банківських днів або за домовленістю з менеджером.
Компанія Cropper залишає за собою право відмовити покупцеві в гарантії та відшкодування без пояснення причин.


 

УМОВИ ЦІЄЇ ГАРАНТІЇ

Компанія Cropper гарантує якість упаковки
Після отримання товару претензії приймаються протягом 5ти годин з моменту прибуття товару.
Після отримання замовлення від вантажно перевізників Нова пошта та ін. Вантажоперевізників претензії не приймаються і не компенсуються.


 

 

Дякую за угоду з умовами відправки нашої компанії і за розуміння!