Корморізка дискова

Подрібнювач у виді дискової терки використовується в корморізці для соковитих кормів: капусти, буряка, моркви, редьки, яблук та ін. Широкий бункер для сировини дозволяє таким пристроям обробляти цілісний корм. Так ви заощадите час на його попереднє подрібнення....

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Кормоподрібнювач Млин-1 (для зерна, коренеплодів, овочів)
  3 850 ₴
 2. Кормоподрібнювач Млин-1 (для зерна, коренеплодів, овочів)
  3 990 ₴
 3. Зернодробарка / корморізка Елікор-1 вик. 5 (для зерна, соломи, качанів кукурудзи)
  5 950 ₴
 4. Зернодробарка-коренерізка «ДТЗ КР-03К» (зерно, коренеплоди та овочі)
  3 950 ₴
 5. Корнерізка електрична «ЛАН-4»
  Корнерізка електрична «ЛАН-4» Код товару: 1110054
  В наявності
  3 560 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Подрібнювач у виді дискової терки використовується в корморізці для соковитих кормів: капусти, буряка, моркви, редьки, яблук та ін. Широкий бункер для сировини дозволяє таким пристроям обробляти цілісний корм. Так ви заощадите час на його попереднє подрібнення.

Корморізки можуть бути ручними чи електричними. Для невеликої кількості корму буде досить ручного приводу. Якщо господарство перевищує 20 голів, то купуйте електричну модель.

Будова корморізки з дисковою теркою

Сама дискова терка може розміщуватися вертикально та горизонтально. У першому випадку її прикріплюють паралельно внутрішній стінці пристрою. Отвори розташовані не по всій поверхні диска. Вони згруповані в 4 смуги на ньому. У випадку з горизонтальним розташуванням отвори розкидані по всій поверхні. Це щось подібне до друшляка.

Розмір подрібнених частинок корму залежить від розміру отворів.

Такий механізм подрібнення підходить м'якому корму з соковитою м'якоттю. У деяких універсальних корморізках встановлені два різні механізми для подрібнення. У тому числі і терка-диск.

Де купити корморізку з дисковою теркою

На сайті Cropper можна купити корморізку з дисковим механізмом подрібнення. Є моделі з вертикальним і горизонтальним типом розташування подрібнювача.

З кожним агрегатом ви отримуєте гарантійний талон. Він дозволить безкоштовно полагодити або замінити зламану корморізку.

Оплата замовлень здійснюється готівкою і зарахуваннями на карту.

Доставка здійснюється в усі регіони України. Посилки відправляються через Делівері, Інтайм і Нову пошту. У Харкові працює кур'єрська служба.

 

Популярні категорії:

Корморезка, зернодробарка, подрібнювач трави, дробарка для зерна, молоткова дробарка, подрібнювач сіна, лущилки для кукурудзи, корморізка для коренеплодів, подрібнювач овочів і фруктів, універсальний подрібнювач.