Автоматичні інкубатори для яєць

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Інкубатор Квочка МІ-30-1 Е ламповий (механічний)
  1 425 ₴
 2. Інкубатор Говорун-55 (автоматична вологість)
  3 195 ₴
 3. Інкубатор для перепелів MS-36/144
  Інкубатор для перепелів MS-36/144 Код товару: 8080074
  В наявності
  2 690 ₴
 4. Tehnoms MS-98 2020 з регулятором вологості
  3 800 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Сільськогосподарська техніка забезпечує ефективний догляд за тваринами з мінімальним втручанням людини в процес. Інкубатор для яєць автоматичний - кращий апарат для виведення птахів різних порід. Пристрій працює самостійно, вимагає обслуговування людиною тільки для програмування механізму перевороту. Функціональність агрегату робить його популярним серед фермерів, власників промислових птахофабрик.

Переваги автоматичного інкубатора

Устаткування має особливості, що відрізняють від інших пристроїв цього типу. Інкубатор автоматичний має такі переваги:

 • програмований механізм повороту яєць. У комп'ютер вноситься час перевороту, яке дотримується з потрібною періодичністю;
 • місткість лотка. Залежно від моделі, в пристрій вкладається до 200 (домашні апарати) або 1200 яєць (промислові);
 • надійність конструкції. Корпус виконується з міцних матеріалів, що дозволяє використовувати агрегат тривалий час без виникнення поломок;
 • мобільність. Домашні пристрої без зусиль переносяться з місця на місце;
 • функціональність. Електроніка контролює температурний режим інкубатора, забезпечуючи умови розвитку пташенят.

Автоматизація процесу виведення птахів зберігає особистий час власника, зменшує залученість людини в процедуру.

Особливості автоматичного інкубатора

Пристрій працює в автономному режимі. Власнику потрібно лише час від часу перевіряти температуру і виконання внесеної програми. Інкубатор з автоматичним поворотом виконує дії декількома способами, в залежності від моделі:

 • обертання виробляється завдяки конструкції лотка. Осередки, в яких знаходяться яйця, провертають їх уздовж осі;
 • перекочування. У рух яйця наводяться гратами з перпендикулярних смуг. Рух конструкції в горизонтальній площині змушує предмети перекочуватися;
 • нахил використовується найчастіше в промислових установках. Лоток нахиляється на 45 градусів, підставляючи тепла різні боки яєць.

Автоматичний поворот курячих чи перепелиних яєць в інкубаторі програмується таймером. Приладу задається проміжок часу, через який він робить потрібну дію.

Види автоматичного інкубатора

Виробляються різні моделі обладнання. Відмінності полягають в комплектації пристроїв - наявність обладнання, матеріали корпусу, місткості лотків. Головна особливість пристроїв - тип нагрівального елементу, який буває двох типів:

 • інкубатор ламповий з автоматичним переворотом виробляє тепло за рахунок спеціальних ламп. Пристрої розташовані під кришкою апарату для рівномірного розподілу температури;
 • інкубатор Несушка ТЕНовий з автоматичним поворотом використовує відповідні елементи. Вони дають тепло при відсутності світла, що наближає умови до природного висиджування яєць несучками.

Обидві моделі якісно виконують функції, забезпечують ефективний догляд за майбутніми пташенятами.

Що повинно входити в комплект автоматичного інкубатора

Конструкція обладнання повинна включати певні комплектуючі, інакше функціональність буде нульовою або поганою. Основні частини, що додаються до виробу, такі:

 • корпус. Підстава для інших деталей проводиться з пінопласту, дерева, інших матеріалів;
 • нагрівальні елементи - ТЕНи або лампи;
 • лоток для автоматичного інкубатора вміщує яйця;
 • система вентиляції;
 • таймер;
 • термометр і гігрометр (не завжди входять в комплект);
 • терморегулятор;
 • система перевороту яєць.

Часто поставляється інкубатор автоматичний з акумулятором, щоб уникнути залежності від мінливої електричної мережі. Наявність такого пристрою забезпечить функціонування обладнання в будь-яких умовах.

Вартість автоматичного інкубатора

Ціна таких пристроїв трохи вище обладнання з іншими механізмами перевертання. Це обумовлено наявністю додаткової електроніки, приладів. При цьому інкубатор з автоматичним переворотом можна купити за вигідною вартості. Моделі доступні, незалежно від комплектації, особливостей техніки.

Рекомендації фахівців

Багато покупців не знають, як вибрати інкубатор автоматичний, що тягне покупку неякісного виробу. Щоб пристрій виконувало функції надійно, важливо перед покупкою звернути увагу на такі речі:

 • міцність корпусу. Всі деталі повинні бути щільно підігнані одна до одної. Обов'язково відсутність зазорів, щілин. Бажано утеплення стін;
 • функціональність нагрівальних елементів;
 • робота механізму перевороту яєць, таймера, іншої електроніки;
 • місткість повинна відповідати вимогам покупця;
 • наявність додаткового обладнання (термометра, гігрометра, інших).

Після покупки використовувати установку потрібно правильно, інакше ефективність впаде. Для цього потрібно слідувати таким правилам:

 • попередній відбір яєць правильної форми, без сколів, пошкоджень шкаралупи. Для перевірки використовується овоскоп або яскраве джерело світла;
 • завантаження повинно відповідати місткості лотків. Перевищення норми призводить до неправильного нагрівання яєць;
 • програмувати таймер потрібно відповідно до вимог обігріву яєць. Зменшення норми тепла або підвищення погубить кладку.

Дотримання правил забезпечує вирощування здорових курчат протягом усього року.

Де купити автоматичний інкубатор?

Cropper.com.ua пропонує покупцям великий вибір обладнання цього типу. Пропонує інтернет-магазин інкубатори автоматичні з тенів і ламповими елементами обігріву. Системи повороту яєць також відрізняються. Це дозволяє вибрати обладнання, відповідно до побажанням покупця.

Кожен інкубатор для яєць автоматичний в інтернет-магазині Cropper.com.ua відповідає стандартам якості, виконує роботу ефективно, без виникнення проблем. Це обумовлено сертифікацією техніки, представленої в каталозі сайту.

Інкубатор для яєць автоматичний купити за ціною, більш вигідною, ніж ринкова можна лише в інтернет-магазині Cropper.com.ua. При цьому сайт надає можливість готівкового та безготівкового розрахунку.

Купити інкубатор автоматичний від Cropper.com.ua вигідно - вартість моделей доступна всім клієнтам. Також надається доставка товарів по Україні, що робить співробітництво комфортним.

 

Популярні категорії:

Інкубатори для яєць, брудер для курчат, інкубатор для яєць ручний, інкубатор Наседка, інкубатор Квочка, інкубатор Несушка.