Автоклав Укрпромтех

Що таке автоклав?

Для грамотного застосування агрегату потрібно вивчити його принцип дії. Автоклав являє собою агрегат, в якому при підвищенні тиску йде процес нагрівання продукту, поміщеного всередину цього герметичного пристрою. Приготування продуктів значною мірою скорочується внаслідок надвисоких температур.

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Автоклав з чорної сталі для консервування Укрпромтех «Че-16»
  2 790 ₴
 2. Автоклав з чорної сталі для консервування Укрпромтех «Че-24»
  3 100 ₴
 3. Автоклав з чорної сталі для консервування Укрпромтех «Че-33»
  2 990 ₴
 4. Електричний автоклав з чорної сталі для консервування Укрпромтех«Че-22 електро»
  4 690 ₴
 5. Автоклав з чорної сталі для консервування Укрпромтех «Че-44»
  3 690 ₴
 6. Автоклав з чорної сталі для консервування Укрпромтех «Че-8»
  2 400 ₴
 7. Автоклав з нержавійки для консервування Укрпромтех «ГУД-8»
  6 700 ₴
 8. Автоклав з нержавійки для консервування Укрпромтех «ГУД-16»
  7 100 ₴
 9. Автоклав з нержавійки для консервування Укрпромтех «ГУД-24»
  7 500 ₴
 10. Автоклав з нержавійки для консервування Укрпромтех «УТех-А8»
  7 300 ₴
 11. Автоклав з нержавійки для консервування Укрпромтех «УТех-А16»
  7 700 ₴
 12. Автоклав з нержавійки для консервування Укрпромтех «УТех-А24»
  8 100 ₴
 13. Автоклав з нержавійки для консервування Укрпромтех «ГУД-40»
  8 300 ₴
 14. Автоклав для консервування Укрпромтех «УТех-8»
  3 300 ₴
 15. Автоклав для консервування Укрпромтех «УТех-16»
  3 400 ₴
 16. Автоклав для консервування Укрпромтех «УТех-24»
  3 700 ₴
 17. Автоклав з нержавійки для консервування Укрпромтех «УТех-А40»
  8 900 ₴
 18. Електричний автоклав з чорної сталі для консервування Укрпромтех «Че-8 електро»
  4 150 ₴
 19. Електричний автоклав з чорної сталі для консервування Укрпромтех «Че-16 електро»
  4 450 ₴
 20. Електричний автоклав з чорної сталі для консервування Укрпромтех «Че-44 »
  5 250 ₴
 21. Електричний автоклав для консервування Укрпромтех«УТех-8 електро»
  4 990 ₴
 22. Електричний автоклав для консервування Укрпромтех «УТех-16 »
  5 290 ₴
 23. Електричний автоклав для консервування Укрпромтех «УТех-24 електро»
  5 590 ₴
 24. Автоклав з нержавійки для консервування Укрпромтех «УТех-А32»
  8 500 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Що таке автоклав?

Для грамотного застосування агрегату потрібно вивчити його принцип дії. Автоклав являє собою агрегат, в якому при підвищенні тиску йде процес нагрівання продукту, поміщеного всередину цього герметичного пристрою. Приготування продуктів значною мірою скорочується внаслідок надвисоких температур. Зі стерилізацією банок для консервації Укрпромтех автоклави також впораються. Такий спосіб приготування овочів і м'яса дозволяє приготувати їх максимально швидко, зберігши більшість корисних речовин. 

Купити Укрпромтех автоклав варто по ряду переваг:

 • зручність і простота використання;
 • можливість готувати продукти за різними рецептами;
 • дотримується максимальний ступінь харчової безпеки внаслідок термічної обробки;
 • банки можна стерилізувати в апараті. 

Під час обробки продуктів високою температурою знищуються всі патогенні мікроби. За один раз можна закатати кілька банок, оскільки обсяги апарату дозволяють це зробити. У продукті внаслідок сильного, але нетривалого впливу температури, а також щільної герметичної кришки, яка не дає воді закипати, зберігаються вітаміни та мікроелементи. 

За допомогою застосування автоклава виготовляють смачні супи, включаючи солянку з грибами, лечо, польову кашу та тушкованку з різних видів м'яса. 

Автоклави від компанії Укрпромтех: сфера застосування 

Автоклави використовуються не тільки в домашньому господарстві, вони також популярні у фармакологічній, харчовій та хімічній сферах. Найбільша потреба в них є в харчовій сфері, оскільки всі консерви, представлені на ринку, в магазинах і супермаркетах, проходять обробку в даному пристрої. 

У фармакології в автоклавах виготовляють різні медикаменти, ці агрегати потрібні для забезпечення хороших стерильних умов. Також з їх допомогою виготовляють сільськогосподарські добрива. Деякі прилади призначені для стерилізації медичних інструментів, манікюрних і перукарських приладів. 

Як працюють автоклави компанії Укрпромтех

Зовні більшість автоклавів практично не відрізняється. Кожен пристрій зібраний з таких елементів:

 • металевий порожнистий циліндр, де розміщена основна камера;
 • герметична кришка;
 • прилади призначені для вимірювання тиску і температури;
 • запобігаючий клапан для скидання тиску;
 • регулятори тиску в апараті. 

В основі принципу роботи полягає нагрів, який відбувається внаслідок підвищення тиску. Точка кипіння зміщується, вона виникає при 125 градусах, що неможливо в нормальних умовах при атмосферному тиску. Робота автоклава відбувається в три стадії: нагрівання, стерилізація, охолодження. 

Як використовувати автоклав в домашніх умовах

Купити автоклав Укрпромтех рекомендується через можливість швидкої та смачної консервації, яка точно порадує ваших близьких і дозволить не витрачати багато часу на заготівлю. Але в першу чергу необхідно вивчити інструкцію, в якій все детально описано про роботу автоклава, і слідувати кожному етапу в ній. 

Автоклав компанії Укрпромтех використовується правильно так:

 1. На дно автоклава поміщають спеціальні піддони. Вони продаються в комплекті. 
 2. На піддони акуратно встановлюються банки, можна їх ставити в кілька ярусів. 
 3. Автоклав заповнюється водою так, щоб повністю перекрити банки. 
 4. Автоклав закривається за допомогою герметичної кришки. Насос або компресор підвищує тиск до 1 атмосфери, щоб перевірити герметичність пристрою. 
 5. Вмикається нагрів. Підвищуються тиск і температура всередині агрегату. 
 6. Час роботи агрегату залежить від того, що саме ви будете консервувати. М'ясо обробляється довше, ніж риба, гриби та овочі — відповідно, час готування буде збільшуватися на півгодини-годину, в залежності від виду м'яса. 

Коли продукт вже практично готовий, поступово знижуйте тиск, тим самим знизивши температуру. Потрібно досягти 30 градусів — тільки тоді можна буде повністю скинути тиск. У зворотному випадку, банки лопаються. 

Перед відкриттям кришки перевіряється клапан для скидання тиску. Усередині автоклава має бути такий же тиск, що і зовні. Тепер консерви готові. Готування досить швидке та продуктивне. Зручно готувати консервацію після обіду, щоб на ніч залишити автоклав остигати. 

Як правильно і безпечно консервувати

Важливо при роботі з високим тиском і температурою дотримуватися запобіжних заходів, щоб не обпектися і не зіпсувати автоклав неправильними діями. Використовуйте неушкоджені банки без сколів і тріщин. Щоразу перед використанням уважно оглядайте їх. Готуйте за рецептами, які рекомендуються конкретно до вашої моделі автоклава для домашнього консервування. Починайте відлік часу з моменту повного нагріву автоклава — це приблизно 110С. У процесі готування допустимі температурні зміни на 5 градусів в ту чи іншу сторону. 

Якщо ви ставите банки відразу в кілька рядів, то кожен наступний ряд банок поміщається на попередній без використання піддонів і тканинних підкладок. Завдяки цьому відбувається рівномірна циркуляція рідини та повний нагрів продукту. 

Строго дотримуйтесь правил по експлуатації та поради по консервації продуктів, щоб використовувати автоклав по максимуму. В цьому випадку ви придбаєте надійного і корисного помічника в домашньому господарстві та будете радувати родину смаколиками та соліннями. 

Де купити автоклав від виробника в Україні

В інтернет-магазині Кроппер є різні товари для ведення домашнього господарства, в тому числі й побутові автоклави. Кожен може придбати даний товар, оскільки ціна знаходиться в прийнятному діапазоні. Прочитайте відгуки автоклав Укрпромтех, щоб вибрати модель. У каталозі вказані варіанти з різними технічними та експлуатаційними характеристиками. 

Купити автоклави варто людям, які займаються консервацією, але хочуть витрачати на неї мінімум свого часу. Тому замовляйте агрегати на сайті Кроппер, ціна яких підходить всім верствам населення. Доставка здійснюється найближчим часом в усі населені пункти України Новою Поштою або іншою поштовою службою. У Харкові є можливість замовити кур'єрську доставку від компанії Кроппер. Оплата можлива готівкою або банківською картою. 

 

Популярні категорії:

Автоклав для домашнього консервування, автоклав електричний, автоклав Новогаз, автоклав з газового балона, автоклав з нержавійкигазовий автоклав.