Дистилятори

Дистилятори – це обладнання, за допомогою якого з браги отримують спирт. Разом з ректифікаторами (дистилятори колонного типу), дистилятори відносяться до самогонним апаратів. Більшість моделей з цієї категорії призначені для домашнього використання, але є і промислове обладнання.

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. Непроточний дистилятор Cropper на 60 літрів з сухопарником і місткістю під воду
    9 990 ₴
  2. Непроточний дистилятор Cropper на 50 літрів з сухопарником і місткістю під воду
    9 650 ₴
  3. Непроточний дистилятор Cropper на 40 літрів з сухопарником і місткістю під воду
    9 350 ₴
  4. Непроточний дистилятор Cropper на 30 літрів з сухопарником і місткістю під воду
    8 290 ₴
  5. Непроточний дистилятор Cropper на 25 літрів з сухопарником і місткістю під воду
    7 930 ₴
  6. Непроточний дистилятор Cropper на 60 літрів з сухопарником
    8 550 ₴
  7. Непроточний дистилятор Cropper на 50 літрів з сухопарником
    7 850 ₴
  8. Непроточний дистилятор Cropper на 40 літрів з сухопарником
    7 390 ₴
  9. Непроточний дистилятор Cropper на 30 літрів з сухопарником
    6 730 ₴
  10. Непроточний дистилятор Cropper на 25 літрів з сухопарником
    6 520 ₴
  11. Непроточний дистилятор Cropper на 20 літрів з сухопарником
    6 080 ₴
  12. Дистилятор Cropper ЕКОНОМ газовий на 20 літрів з сухопарником
    5 190 ₴
  13. Дистилятор Cropper ЕКОНОМ газовий на 20 літрів
    5 650 ₴
  14. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 150 літрів з двома сухопарниками
    15 990 ₴
  15. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 120 літрів з двома сухопарниками
    15 150 ₴
  16. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 100 літрів з двома сухопарниками
    14 270 ₴
  17. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ електричний-газовий на 30 літрів з трьома сухопарниками
    9 990 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Дистилятори – це обладнання, за допомогою якого з браги отримують спирт. Разом з ректифікаторами (дистилятори колонного типу), дистилятори відносяться до самогонним апаратів. Більшість моделей з цієї категорії призначені для домашнього використання, але є і промислове обладнання. За допомогою дистиляторів отримують коньяк, бренді, віскі, ром і самогон.

Особливість дистилятора полягає в тому, що напій, який отримують після перегонки, зберігає нотки смаку і запаху. Завдяки цьому можна робити ароматний алкоголь.

Класичний дистиллятор включає в себе перегінний куб і холодильник. Додатковий елемент, який допомагає робити самогон якіснішим – це сухопарник (прикубник). Він не відноситься до обов'язкових комплектуючих, але використовується в більшості сучасних самогонних дистиляторів.

Як вибрати дистиллятор?

Варто відзначити, що за допомогою дистилятора в побутових умовах можна отримати самогон міцністю не більше 75-80°. Причому для цього потрібно зробити два цикли перегонки. Якщо ви хочете довести вміст спирту до 90-95%, то слід вибрати домашній ректифікатор.

Щоб вибрати дистиллятор, який буде найкраще відповідати вашим вимогам, потрібно визначити наступні моменти:

  1. Бюджет. Мінімальна ціна дистилятора складає близько 3000-3500 гривень. На ціну впливають використані матеріали, комплектація, об’єм апарату. Якщо порівняти ціни з ректифікаторами, то при однаковій місткості та схожій продуктивності дистиллятор дешевший.
  2. Місце використання. Зверніть увагу на розмір обладнання для перегонки. Цей фактор буде впливати на зручність використання, і особливо він актуальний для жителів квартир. Наприклад, висота дистилятора повинна бути такою, щоб його можна було поставити під витяжку. Альтернативний варіант – модель з вбудованим ТЕНом, яка при використанні не прив'язана до зовнішніх джерел тепла.
  3. Матеріали дистилятора. Можливе використання нержавійки, міді, скла і силікону (для ущільнення). Нержавіюча сталь – оптимальний варіант, оскільки вона міцна, легко відмивається від осаду, пригорілої браги. Мідь має такі ж характеристики, але дорожча за нержавійку. В сучасних дистилляторах з міді роблять змійовик. Скло використовують для виготовлення сухопарнику в дистиляторі. З силікону роблять прокладки, ущільнювальні кільця. Від звичайної гуми він відрізняється тим, що не має запаху.
  4. Об’єм перегонного куба побутового дистилятора. При виборі місткості куба враховують 2 фактора. По-перше, він не повинен бути занадто великим, якщо ви будете для нагрівання використовувати плиту. По-друге, не рекомендується вибирати ємність менше 12-15 літрів. Це пов'язано з тим, що вихід самогону становить близько 1/5 від кількості браги. При цьому не можна заповнювати дистиллятор повністю, оскільки при кипінні краплі браги можуть потрапити в холодильник, а значить, і в готовий напій.
  5. Виробники самогонних апаратів. Найпопулярніші компанії, які випускають дистилятори для дому: Cropper, Веселий Бородач, Профі (апарати-скороварки), Троян (на базі автоклавів), Буратіно.

В інтернет-магазині Кроппер представлено близько 50 моделей дистиляторів від 5 виробників. Зорієнтуватися в каталозі допоможе фільтрація, яка дозволить впорядкувати обладнання за основними характеристиками. Якщо виникнуть проблеми з вибором, зверніться за допомогою до менеджера, який проконсультує вас по телефону.

Основні характеристики побутового дистилятора

Перед покупкою домашнього дистилятора варто враховувати основні характеристики, які впливають на продуктивність обладнання:

  • об’єм;
  • тип нагріву;
  • проточні, без проточні;
  • комплектація;
  • товщина кришки, стіноки і дна.

Від об’єму залежить міцність браги, кількість в ній чистого спирту і отриманого алкогольного напою. Чим менше агрегат, тим більше ймовірності того, що вам доведеться перегнати продукт двічі. Навіть, якщо вам буде досить найменшої ємності, пам'ятайте про показники виходу самогону з браги.

Як правило, самогонне обладнання отримує тепло від зовнішніх джерел: електричної плити або газової конфорки, вогневої печі. Більш просунуті моделі оснащуються ТЕНом. Вбудований ТЕН не тільки впливає на зручність, як писалося вище, але також дозволяє точно регулювати температуру. Правильне витримування температури нагрівання – один із головних чинників при самогоноварінні.

У стандартну комплектацію обладнання для дистиляції зазвичай входять перегінний куб, холодильник – змійовик, сухопарник, ущільнювальні прокладки з силікону, хомути для патрубків і біметалічний термометр.

Де купити дистилятор для домашнього використання?

Ви можете купити самогонний дистиллятор, коптильню, сепаратор та інші товари для будинку в інтернет – магазині Cropper. На сайті компанії можна переглянути відгуки, огляди про моделі, порівняти їх між собою. На усі товари діє гарантія на 12 місяців.

Розплатитися за замовлення можна готівкою, переказом суми на реквізити підприємства і банківською картою. Посилки відправляються на відділення поштових служб «Нова пошта», «Інтайм» по всій території України.