Брудер для курчат

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Брудери

Брудер для курчат — пристрій, який використовують для вирощування молодняка, який вже вилупився з яєць. Спочатку птахівники поміщають яйця в інкубатор, чекають розкльову, і потім вже встановлюють брудер, в якому пташенята будуть жити ще кілька тижнів. Важливо, щоб цей пристрій максимально захистило молодняк від негативних факторів навколишнього середовища, повністю замінило догляд курки, дало тепло, нормальну вологість і доступ чистого повітря. Можна зробити брудер самому, але краще купити брудер в інтернет-магазині.

Що врахувати при виборі брудера?

Характеристики брудера схожі на характеристики інкубатора, але у них є ряд своїх особливостей. Іноді інкубатори навіть використовують в якості брудера, але це можливо лише з найдорожчими і якісними моделями.

Тепло і світло

Освітлення інкубатора майже не грає ніякої ролі, крім зручності самого птахівника. Комфортніше дивитися на стан яєць, якщо в камері є достатнє освітлення. У брудер же ця характеристика має першорядне значення. Молодняку складно спати, якщо світло неможливо вимкнути. Тому лампи розжарювання — це не дуже вдалий тип нагрівального елементу. Вибирати треба тільки брудери з Теном. У них світло не залежить від тепла, і можна буде вимкнути світло для здорового сну пташенят, не знижуючи температуру в інкубаційній камері.

Вологість

Контроль вологості тут подібний на той, який є в інкубаторі. Фермер заливає воду в спеціальні ємності, і вона випаровується, потрапляючи в вигляді пара в сам контейнер. Пташенята вже більш стійкі до факторів навколишнього середовища, ніж ембріони. Тому цей фактор трохи відходить на другий план. Це ж стосується і частоти провітрювання.

Управління та інші функції

Перед тим, як купити брудер в інтернет магазині, зверніть увагу на тип пристрою. Є ручні брудери, в яких у вас буде мінімальний обсяг можливостей. Це звичайна утеплена місткість без автоматичної настройки вологості, температури та інших показників. Самі ж передові моделі дозволяють поставити автоматичний режим, і просто спостерігати за процесом.

На відміну від інкубатора, тут немає і не може бути такої характеристики, як перевертання яєць. А ось місткість грає першорядне значення. Важливо, щоб пташенятам в брудер не було тісно. Провітрювання, по більшій мірі, ручне. Це стосується навіть найсучасніших моделей. Кілька разів в день треба підходити до апарату, і відкривати спеціальні отвори-віконця. Тоді повітря надходить всередину брудера.

Додатково в комплектацію хороших моделей входять поїлки, кормілкі та інші прилади. Якщо вам раніше вже доводилося купувати інкубатори, то можете орієнтуватися на назви брендів передових компаній-виробників. Ці ж компанії зазвичай випускають першокласні брудери для курчат.

Навіщо потрібен брудер?

Початківці фермери часто намагаються економити, та купують тільки інкубатор. Вважається, що курчата вже більш стійкі до навколишнього середовища, в порівнянні з ембріонами. Це дійсно так, проте, без брудера курчата частіше хворіють і вмирають, так і не ставши дорослими сільськогосподарськими птахами.

Брудер для курчат допоможе виростити міцний молодняк. Це запорука успіху пташиної ферми, її прибутковості, і вашого постійного доходу від сільського господарства. Хороший брудер допоможе вам вивести тваринницький бізнес на новий рівень. Однак, не все залежить тільки від характеристик самого агрегату. Важливо час від часу регулювати процес вирощування, стежити за ним. Після кожного молодняка камеру ретельно промивають спеціальними засобами. Очищення допоможе уникнути скупчування мікробів і бактерій, а також звичайних забруднень.

Де купити брудери для курчат?

Українські птахівники рідше шукають брудери в фізичних магазинах, адже тепер легко купити брудер в інтернет магазині. Наприклад, в інтернет магазині Cropper представлені кращі та різноманітні брудери, які стануть в пригоді будь-якому фермеру.

Кроппер — це також і інша техніка для сільського господарства, приватних садів і городів, дач. Тут ви зможете купити такі агрегати: інкубатори, доїльні апарати, автоклави, коптильні, сепаратори, олійниці, навісне обладнання та багато іншого.

Інтернет магазин Cropper приваблює українських птахівників і фермерів не тільки широким асортиментом. Тут ви знайдете першокласний сервіс. Оформлення замовлення через інтернет, допомога консультантів та інформативних статей. До кожної картки товару додається опис і фото. Оформити замовлення можна в кілька кліків. Оплата — наложений платіж (післяплатою) або перекладом з банківської карти, через термінал.

Доставка: Новою Поштою або фірмою Інтайм. Ви можете забрати посилку в найближчому відділенні компаній-перевізників у вашому місті або селищі. Товари доставляють буквально в будь-яку точку України. Якщо додатково замовити послугу доставки кур'єром, то куплений товар привезуть з будь-якого вказаною вами адресою.