Інкубатори Квочка

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Інкубатор Квочка МІ-30-1 (цифровий, ручний)
  1 059 ₴
 2. Інкубатор Квочка МІ-30-1 Е теновий (механічний)
  1 425 ₴
 3. Інкубатор Квочка МІ-30-1 Е ламповий (механічний)
  1 425 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Інкубатор Квочка

Інкубатор Квочка — апарат українського виробництва, призначений для штучного виведення молодняку сільськогосподарської птиці з яєць. Невеликий, компактний пристрій відтворює батьківські умови висиджування пташенят. Автоматизація процесу дала можливість домогтися високого відсотка виведення без значних часових і фінансових витрат.

Переваги інкубатора Квочка 

Обладнання вітчизняного виробництва:

 1. Підходить для виведення різних пташенят, від курчат до екзотичних птахів. При цьому важливо дотримуватися умов вирощування, які необхідні для обраного виду.
 2. Компактний і легкий, що забезпечує зручність його використання.
 3. Дає можливість виводити пташенят в будь-який час року, підвищуючи прибуток домашнього господарства.

Основна перевага, яке привертає фермерів, які купують інкубатор Квочка — ціна. Техніка окупається досить швидко, через кілька інкубації.

Види інкубаторів Квочка

Існує дві варіації техніки, які розрізняються об'ємом і системою терморегуляції. Моделі Квочка МІ-30 укомплектовані електромеханічним терморегулятором, який автоматично підтримує температуру з точністю до 0,25 °C. Пристрій вміщує 70 курячих, 40 качиний або 36 гусячих яєць. Для роботи обладнання необхідна потужність 30 Вт, витрата електрики становить 10 кВт/год. Для візуального контролю закладки на корпусі розміщено два оглядових віконця. Пристрій МІ-30-1 оснащено електронним терморегулятором і цифровим електронним термометром. 

Використання інкубаторів Квочка

Пристрої можуть бути механічними або ручними. У першому випадку здійснюється автопереворот закладки. При ручному перевертанні важливо стежити за регулярністю процесу. Якщо яйця не перевертати вчасно, зародки пристають до стінки, перестають розвиватися і набирати вагу. Це знизить відсоток виведення і збільшить кількість пташенят з дефектами. У батьківських умовах яйця регулярно пересуваються і перевертаються квочкою.

Обладнання рекомендується використовувати в закритому опалювальному приміщенні, де температура становить 15-35 °C. Потрібно уникати протягів, прямого попадання сонячних променів, а також не встановлювати біля інкубатора опалювальні й нагрівальні прилади. 

Де купити інкубатор Квочка

Найзручніше інкубатор Квочка купити в Україні в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо великий вибір обладнання від надійного виробника. При необхідності можна отримати допомогу менеджера у виборі пристрою, який буде відповідати розміру вашого господарства і бюджету. Для цього потрібно зателефонувати за номером (097) 508-608-0 або (050) 508-608-0. Оформлення заявки відніме не більше 10 хвилин. 

Товар оплачується декількома способами:

 • післяплата;
 • переказ на банківську карту;
 • оплата на розрахунковий рахунок підприємства.

Доставка здійснюється Новою поштою або Делівері. Ви можете обрати транспортну компанію, якій довіряєте.

 

Популярні категорії:

Інкубатори для яєцьбрудер для курчатінкубатор для яєць автоматичнийінкубатор для яєць ручнийінкубатор Наседкаінкубатор Квочкаінкубатор Несушка.