Інкубатори Квочка

Інкубатор Квочка

Інкубатор Квочка — апарат українського виробництва, призначений для штучного виведення молодняку сільськогосподарської птиці з яєць. Невеликий, компактний пристрій відтворює батьківські умови висиджування пташенят. Автоматизація процесу дала можливість домогтися високого відсотка виведення без значних часових і фінансових витрат.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. Інкубатор Квочка МІ-30-1 С (автотемпература, ручний переворот)
    1 850 ₴
  2. Інкубатор Квочка МІ-30-1 (цифровий, ручний)
    1 880 ₴
  3. Інкубатор Квочка МІ-30-1 Е теновий (механічний)
    2 260 ₴
  4. Інкубатор Квочка МІ-30-1 Е ламповий (механічний)
    2 280 ₴
  5. Інкубатор Квочка МІ-30 (ручний з мембранним терморегулятором)
    1 250 ₴
    Немає в наявності
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
Питання-Відповідь

Відмінність програмованого і автоматичного інкубатора?

Поняття автоматичного інкубатора припускає тільки наявність автоматичного повороту яєць. Автоматичні інкубатора можуть бути як програмовані так і з ручним керуванням..

Які інкубатори самі задають режим інкубації?

Інкубатори які дозволяють встановити автоматично такі параметри інкубації: - температура; - вологість; - інтервал між поворотами. У всіх інших типах інкубаційні параметри виставляють в ручну по таблиці інкубації.

З яким терморегулятором вибрати інкубатор?

  • Механічний терморегулятор - надійний, недостатньо точний і незручний в роботі. 
  • Аналоговий терморегулятор - менш надійний, ніж механічний, забезпечує більшу точність, ніж механічний. Не зручний у використанні.
  • Цифровий терморегулятор - надійний, високоточний, простий у використанні.

Який принцип роботи Цифрового терморегулятора?

Цифровому регуляторі сигнал від термодатчика оцифровується і в залежності від значення температури, встановленої користувачем в пам'яті пристрою, збільшує або зменшує нагрів. Перевагою є найвища точність до 0,1 С, більш стабільна і безвідмовна робота. Користувачеві відразу видно температура яку він встановлює, що неможливо в Механічних і Аналогових терморегуляторах.

Який принцип роботи Аналогового терморегулятора?

В аналоговому регуляторі електрична схема аналізує сигнал від датчика температури і в залежності від положення ручки терморегулятора, збільшує або зменшує нагрів. Похибка регулювання може становити від 0,2 - 0,5 С.

Який принцип роботи Механічного терморегулятора?

Особливістю механічного терморегулятора є те що він не оснащений температурним датчиком, а температурний режим підтримується деформацією металевої мембрани. Температура інкубації налаштовується після того як інкубатор повністю прогріется - вимірюючи температуру всередині інкубатора та коригувати до необхідного значення.

Які бувають терморегулятори?

Виділять за принципом управління: Механічний (Мембранний), Електромеханічний Аналоговий, Цифровий терморегулятор. Також їх ділять на зовнішній і вбудований.

Які бувають нагрівальні елементи в інкубаторах?

В інкубаторах використовують чотири види нагрівачів, а саме Шнуровий ТЕН, інфрачервона стрічка, керамічний нагрівач і лампа розжарювання. Від себе зазначимо що Лампа розжарювання незважаючи на свою популярність пожежонебезпечна і менш надійна.

Які бувають способи перевороту яєць?

Правильна частота і рівномірність повороту яєць забезпечить високий відсоток виводимості. Виділяють три основні способи перевороту яєць:

  • Ручний
  • Механічний
  • Автоматичний

Слід віддати перевагу тому способу який забезпечить максимально рівномірні інтервали повороту.

Як вибрати інкубатор?

Визначити скільки яєць необхідно закласти, врахувати особливості закладки яєць обраного виду птиці. Так ми визначили місткість інкубатора. Вибрати відповідний спосіб перевороту яєць, тип нагрівального елементу, тип живлення 220В або 220В і 12В, систему управління параметрами інкубації

Чим відрізняються дешеві інкубатори?

Як вибрати універсальний інкубатор?

Так якщо для більшості видів птиці розташування яєць носять рекомендованих характер, то для водоплавний птахів розташування яєць є обов'язковим. У зв'язку з цим можна виділити всього два типи поворотного механізму які підійдуть для всіх.

Приклади таких моделей на нашому сайті:

Інкубатор Квочка

Інкубатор Квочка — апарат українського виробництва, призначений для штучного виведення молодняку сільськогосподарської птиці з яєць. Невеликий, компактний пристрій відтворює батьківські умови висиджування пташенят. Автоматизація процесу дала можливість домогтися високого відсотка виведення без значних часових і фінансових витрат.

Переваги інкубатора Квочка 

Обладнання вітчизняного виробництва:

  1. Підходить для виведення різних пташенят, від курчат до екзотичних птахів. При цьому важливо дотримуватися умов вирощування, які необхідні для обраного виду.
  2. Компактний і легкий, що забезпечує зручність його використання.
  3. Дає можливість виводити пташенят в будь-який час року, підвищуючи прибуток домашнього господарства.

Основна перевага, яке привертає фермерів, які купують інкубатор Квочка — ціна. Техніка окупається досить швидко, через кілька інкубації.

Види інкубаторів Квочка

Існує дві варіації техніки, які розрізняються об'ємом і системою терморегуляції. Моделі Квочка МІ-30 укомплектовані електромеханічним терморегулятором, який автоматично підтримує температуру з точністю до 0,25 °C. Пристрій вміщує 70 курячих, 40 качиний або 36 гусячих яєць. Для роботи обладнання необхідна потужність 30 Вт, витрата електрики становить 10 кВт/год. Для візуального контролю закладки на корпусі розміщено два оглядових віконця. Пристрій МІ-30-1 оснащено електронним терморегулятором і цифровим електронним термометром. 

Використання інкубаторів Квочка

Пристрої можуть бути механічними або ручними. У першому випадку здійснюється автопереворот закладки. При ручному перевертанні важливо стежити за регулярністю процесу. Якщо яйця не перевертати вчасно, зародки пристають до стінки, перестають розвиватися і набирати вагу. Це знизить відсоток виведення і збільшить кількість пташенят з дефектами. У батьківських умовах яйця регулярно пересуваються і перевертаються квочкою.

Обладнання рекомендується використовувати в закритому опалювальному приміщенні, де температура становить 15-35 °C. Потрібно уникати протягів, прямого попадання сонячних променів, а також не встановлювати біля інкубатора опалювальні й нагрівальні прилади. 

Де купити інкубатор Квочка

Найзручніше інкубатор Квочка купити в Україні в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо великий вибір обладнання від надійного виробника. При необхідності можна отримати допомогу менеджера у виборі пристрою, який буде відповідати розміру вашого господарства і бюджету. Для цього потрібно зателефонувати за номером (097) 508-608-0 або (050) 508-608-0. Оформлення заявки відніме не більше 10 хвилин. 

Товар оплачується декількома способами:

  • післяплата;
  • переказ на банківську карту;
  • оплата на розрахунковий рахунок підприємства.

Доставка здійснюється Новою поштою або Делівері. Ви можете обрати транспортну компанію, якій довіряєте.

 

Популярні категорії:

Інкубатори для яєцьбрудер для курчатінкубатор для яєць автоматичнийінкубатор для яєць ручнийінкубатор Наседкаінкубатор Квочкаінкубатор Несушка.