Інкубатори Аргіс

ARGIS - румунська фірма, яка випускає побутові інкубатори для розведення різних видів птахів. Для виробництва використовується сучасне обладнання та екологічно чисті матеріали, що підтверджується сертифікатами якості.

Інкубатори ARGIS збираються в Румунії, але є реплікою італійських приладів Виробляються вони за ліцензією, а тому не поступаються в надійності і характеристиках оригіналу.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Інкубатор CLEO 5DT (механічний)
  Інкубатор CLEO 5DT (механічний) Код товару: 8080073
  В наявності
  3 110 ₴
 2. Інкубатор ARGIS IQ 1P TE з механічним поворотом яєць
  3 350 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
Питання-Відповідь

Відмінність програмованого і автоматичного інкубатора?

Поняття автоматичного інкубатора припускає тільки наявність автоматичного повороту яєць. Автоматичні інкубатора можуть бути як програмовані так і з ручним керуванням..

Які інкубатори самі задають режим інкубації?

Інкубатори які дозволяють встановити автоматично такі параметри інкубації: - температура; - вологість; - інтервал між поворотами. У всіх інших типах інкубаційні параметри виставляють в ручну по таблиці інкубації.

З яким терморегулятором вибрати інкубатор?

 • Механічний терморегулятор - надійний, недостатньо точний і незручний в роботі. 
 • Аналоговий терморегулятор - менш надійний, ніж механічний, забезпечує більшу точність, ніж механічний. Не зручний у використанні.
 • Цифровий терморегулятор - надійний, високоточний, простий у використанні.

Який принцип роботи Цифрового терморегулятора?

Цифровому регуляторі сигнал від термодатчика оцифровується і в залежності від значення температури, встановленої користувачем в пам'яті пристрою, збільшує або зменшує нагрів. Перевагою є найвища точність до 0,1 С, більш стабільна і безвідмовна робота. Користувачеві відразу видно температура яку він встановлює, що неможливо в Механічних і Аналогових терморегуляторах.

Який принцип роботи Аналогового терморегулятора?

В аналоговому регуляторі електрична схема аналізує сигнал від датчика температури і в залежності від положення ручки терморегулятора, збільшує або зменшує нагрів. Похибка регулювання може становити від 0,2 - 0,5 С.

Який принцип роботи Механічного терморегулятора?

Особливістю механічного терморегулятора є те що він не оснащений температурним датчиком, а температурний режим підтримується деформацією металевої мембрани. Температура інкубації налаштовується після того як інкубатор повністю прогріется - вимірюючи температуру всередині інкубатора та коригувати до необхідного значення.

Які бувають терморегулятори?

Виділять за принципом управління: Механічний (Мембранний), Електромеханічний Аналоговий, Цифровий терморегулятор. Також їх ділять на зовнішній і вбудований.

Які бувають нагрівальні елементи в інкубаторах?

В інкубаторах використовують чотири види нагрівачів, а саме Шнуровий ТЕН, інфрачервона стрічка, керамічний нагрівач і лампа розжарювання. Від себе зазначимо що Лампа розжарювання незважаючи на свою популярність пожежонебезпечна і менш надійна.

Які бувають способи перевороту яєць?

Правильна частота і рівномірність повороту яєць забезпечить високий відсоток виводимості. Виділяють три основні способи перевороту яєць:

 • Ручний
 • Механічний
 • Автоматичний

Слід віддати перевагу тому способу який забезпечить максимально рівномірні інтервали повороту.

Як вибрати інкубатор?

Визначити скільки яєць необхідно закласти, врахувати особливості закладки яєць обраного виду птиці. Так ми визначили місткість інкубатора. Вибрати відповідний спосіб перевороту яєць, тип нагрівального елементу, тип живлення 220В або 220В і 12В, систему управління параметрами інкубації

Чим відрізняються дешеві інкубатори?

Як вибрати універсальний інкубатор?

Так якщо для більшості видів птиці розташування яєць носять рекомендованих характер, то для водоплавний птахів розташування яєць є обов'язковим. У зв'язку з цим можна виділити всього два типи поворотного механізму які підійдуть для всіх.

Приклади таких моделей на нашому сайті:

ARGIS - румунська фірма, яка випускає побутові інкубатори для розведення різних видів птахів. Для виробництва використовується сучасне обладнання та екологічно чисті матеріали, що підтверджується сертифікатами якості.

Інкубатори ARGIS збираються в Румунії, але є реплікою італійських приладів Виробляються вони за ліцензією, а тому не поступаються в надійності і характеристиках оригіналу.

Різновид моделей інкубаторів ARGIS і їх відмінності

Компанія «АРГІС» випускає кілька варіантів інкубаторів. Найпопулярнішими з них є моделі «ARGIS IQ 1P TE» і «CLEO 5DT». Купити ці інкубатори можна в інтернет-магазині Cropper. Відрізняються вони лише типом корпусу і місткістю, а в цілому мають схожі робочі характеристики. Це пов'язано з тим, що для виготовлення цих побутових інкубаторів використовуються однакові матеріали і комплектуючі.

Матеріал корпусу «ARGIS IQ 1P TE» і «Cleo 5D» - пластик. Переворот механічний. Нагрівальний елемент - ТЕН. Показники вологості і температури виводяться на дисплей на кришці.

Додатково в інкубаторах встановлений вентилятор для більш рівномірного розподілу тепла по всій камері.

Переваги інкубаторів ARGIS

Головні плюси, за які фермери обирають інкубатори ARGIS:

 • надійність;
 • місткість;
 • вартість.

Всі моделі від цього виробника оснащені перевіреною електронікою, а тому птахівники можуть бути спокійні за закладений матеріал: температура буде підтримуватися на оптимальному рівні від початку і до кінця висиджування. Завдяки цьому виводиться не менше 80% яєць.

Всього за одну закладку поміщається 56-60 курячих (для інших порід домашньої птиці ця цифра може відрізнятися як в більшу, так і в меншу сторону) яєць в залежності від моделі. Якщо зняти механізм перевороту, то місткість підвищиться.

Оскільки оснащені механічні інкубатори АРГІС оснащені тільки найнеобхіднішим, то їх ціна знаходиться в районі 1500 гривень.

Де купити інкубатори ARGIS?

В інтернет-магазині інкубаторів Кропер є обладнання від найпопулярніших виробників, в тому числі і румунської компанії «ARGIS». Також в асортименті є інші пристосування для птахівництва.

Зручна реалізація оформлення та оплати замовлення на сайті Cropper дозволяє зробити покупку за кілька хвилин. Порадують покупців і терміни доставки: чекати доведеться не більше 3-х днів після підтвердження замовлення. Доставляються інкубатори «Нової поштою», кур'єрськими службами «Делівері» або «Інтайм».