Шнековий подрібнювач

Екструдери або шнекові подрібнювачі – це обладнання для переробки зернових кормів. Під час екструзії зерно не тільки дробиться, але також піддається термообробці та формуванню. Отриманий корм може використовуватися для відгодівлі рогатої худоби, свиней, домашньої птиці....

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. Екструдер зерновий КЕШ-3 для кормів
    Екструдер зерновий КЕШ-3 для кормів Код товару: 909019
    В наявності
    26 500 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Екструдери або шнекові подрібнювачі – це обладнання для переробки зернових кормів. Під час екструзії зерно не тільки дробиться, але також піддається термообробці та формуванню. Отриманий корм може використовуватися для відгодівлі рогатої худоби, свиней, домашньої птиці.

В асортименті інтернет-магазину Кроппер найпопулярнішим шнековим подрібнювачем є КЕШ-3 виробника Елікор (Полтава).

Переваги шнекового подрібнювача для зерна

Завантаження шнекового подрібнювача відбувається через бункер. Одночасно можна використовувати кілька видів сировини: ячмінь, пшеницю, кукурудзу, сою.

З бункера зернові корми потрапляють в екструдер, де відбувається руйнування верхньої оболонки, яка погано перетравлюється. Суміш піддається короткочасному нагріванню, що призводить до часткового розпаду білків – денатурації. На виході відбувається формування: корм набуває вигляду гранул або пелетів. Надання форми відбувається шляхом продавлювання, коли суміш проходить по шнековому валу.

Обробка у шнековому подрібнювачі істотно покращує засвоюваність їжі, що сприяє підвищенню продуктивності або набору маси тварин.

Де купити шнековий кормоподрібнювач

В асортименті інтернет-магазину Cropper є дробарки, січкарні, крупорушки, інші види кормоподрібнювачів. Купити їх можна в Київській, Львівській, Полтавській, Одеській, Донецькій, Харківській та інших областях України. Здійснюється доставка на відділення Нової Пошти або Інтайм.

 

Популярні категорії:

Корморізки, зернодробарка, подрібнювач трави, дробарка для зерна, молоткова дробарка, подрібнювач сіна, лущилки для кукурудзи, корморізка для коренеплодів, подрібнювач овочів і фруктів, універсальний подрібнювач.