Шнековий подрібнювач

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. Екструдер зерновий КЕШ-3 для кормів
    Екструдер зерновий КЕШ-3 для кормів Код товару: 909019
    В наявності
    20 250 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Екструдери або шнекові подрібнювачі – це обладнання для переробки зернових кормів. Під час екструзії зерно не тільки дробиться, але також піддається термообробці та формуванню. Отриманий корм може використовуватися для відгодівлі рогатої худоби, свиней, домашньої птиці.

В асортименті інтернет-магазину Кроппер найпопулярнішим шнековим подрібнювачем є КЕШ-3 виробника Елікор (Полтава).

Переваги шнекового подрібнювача для зерна

Завантаження шнекового подрібнювача відбувається через бункер. Одночасно можна використовувати кілька видів сировини: ячмінь, пшеницю, кукурудзу, сою.

З бункера зернові корми потрапляють в екструдер, де відбувається руйнування верхньої оболонки, яка погано перетравлюється. Суміш піддається короткочасному нагріванню, що призводить до часткового розпаду білків – денатурації. На виході відбувається формування: корм набуває вигляду гранул або пелетів. Надання форми відбувається шляхом продавлювання, коли суміш проходить по шнековому валу.

Обробка у шнековому подрібнювачі істотно покращує засвоюваність їжі, що сприяє підвищенню продуктивності або набору маси тварин.

Де купити шнековий кормоподрібнювач

В асортименті інтернет-магазину Cropper є дробарки, січкарні, крупорушки, інші види кормоподрібнювачів. Купити їх можна в Київській, Львівській, Полтавській, Одеській, Донецькій, Харківській та інших областях України. Здійснюється доставка на відділення Нової Пошти або Інтайм.

 

Популярні категорії:

Корморізки, зернодробарка, подрібнювач трави, дробарка для зерна, молоткова дробарка, подрібнювач сіна, лущилки для кукурудзи, корморізка для коренеплодів, подрібнювач овочів і фруктів, універсальний подрібнювач.