Корморізки

Кормоподрібнювачі

Товари з 1 по 24 із 114 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 114 у каталозі

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Корморізка для дому - це пристрій для подрібнення кормів. Його використовують для обробки зернових, сіна, трави, фруктів, овочів тощо. З таким пристроєм корм обробляється швидше та якісніше, ніж вручну. Досить завантажити його всередину агрегату і почати роботу подрібнюючих насадок усередині камери.

Виробники

Совек Элікор Модуль М

Побутові кормоподрібнювачі бувають різні. Відштовхуючись від сировини, яку вони обробляють, приводу, особливості конструкції їх поділяють на види.

Як вибрати корморізку

Щоб купити домашню корморізку, яка найкраще підійде для вашого господарства, враховуйте такі її особливості.

 1. Тип сировини. Подрібнювач корму може працювати з різними видами сировини. Деякі моделі обробляють тільки зерно або траву, а деякі - універсальні й можуть підлаштовуватися під різні корми. Якщо вам зручніше годувати домашніх тварин чимось одним, то агрегат з обробкою різних кормів не знадобиться. Однак, господарство може бути різноманітним, кожна тварина потребує свого окремого пайку. У таких випадках побутова корморізка для зерна, трави, сіна й овочів - найбільш раціональний варіант.
  Траворізка
  Зернодробилка
  Корнерезка
  Універсальна
         
 2. Тип приводу, який використовується майже в усіх корморізках, - електричний. Але є і ручні варіанти, розраховані на роботу з незначними обсягами сировини.
 3. Потужність двигуна - саме від цього показника залежить продуктивність. Що потужніше двигун, то краще і швидше корморізка обробить корм до потрібного стану.
 4. Бункер для завантаження, через який корм засипаються в камеру з ножами, повинен бути досить широким і містким. Віддавайте перевагу тим, які зроблені з металу, вони міцніші пластикових.
 5. Спеціальні сита з різними отворами дозволять отримати корм з фракціями більшого або меншого розміру. Вони зазвичай йдуть в наборі з самою корморізкою, але їх кількість відрізняється від моделі до моделі.

Де купити корморізку для дому

Купити домашню корморізку за ціною виробника найкраще через інтернет-магазин Cropper. Консультанти сайту дадуть відповідь на всі питання та зорієнтують в асортименті.

Оплата приймається декількома способами:

 1. Готівкою під час отримання на пошті.
 2. Передоплатою на картку.
 3. Передоплатою на рахунок.
 4. Готівкою кур'єру.

Доставка проводиться у великі міста України, на кшталт Києва, Львова, Тернополя, Миколаєва тощо через Інтайм, Нову пошту та Делівері. Жителі Харкова можуть скористатися послугами кур'єра.

Читати повністю