Автоклави

Автоклави для домашнього консервування

Товари з 1 по 24 із 77 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 77 у каталозі

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Автоклав для домашнього консервування - це пристрій, за допомогою якого ви зможете зробити свою консервацію краще і приготувати її швидше завдяки особливому способу обробки продуктів. В основі принципу роботи апарату лежить приготування заготовок страв в герметичних банках під впливом високої температури та тиску, який підвищується завдяки великої кількості пари всередині камери.

Виробники

Укрпромтех Троян House Pro

Таким чином, побутовий автоклав стане незамінним приладом на вашій кухні нарівні з іншою побутовою технікою.

Як обрати автоклав для домашнього консервування

Щоб вибір необхідної моделі не викликав труднощів, і ви не витратили на це цілий день, потрібно врахувати заздалегідь деякі особливості автоклава для консервування.

 1. Місткість внутрішньої камери - в залежності від моделі, камера може вмістити до 125 півлітрових банок з консервацією та 50 літрових. також можна купити автоклав для домашнього консервування для маленьких партый на 10-20 банок.
 2. Притискний механізм - буває трьох видів і відповідає за герметизацію автоклава. На сайті ви зустрінете самопідтискний, гвинтовий та болтовий. притискні механізми.
 3. Матеріал корпусу автоклаву - стінки агрегату для автоклавування виготовляють з чорної сталі, нержавіючої сталі або готового газового балона.
 4. Спосіб нагрівання - розрізняють вогневий та електричний.

В інтернет-магазині автоклавів Cropper представлено кілька брендів автоклавів для консервування за ціною виробника: Троян, Укпромтех, HousePro, Bingo, Новогаз тощо.

Перш ніж остаточно оформити замовлення, пошукайте в мережі відгуки на домашні автоклави. Так ви зможете більш глибоко оцінити особливості роботи з окремими моделями.

Характеристики автоклавів

Для того, щоб кожен міг легко зорієнтуватися в асортименті інтернет-магазину Cropper, передбачена зручна система фільтрації. Вона побудована на основі технічних характеристик. Тому розглянемо їх в контексті категорій більш докладно.

Об'єм внутрішньої камери говорить про те, скільки банок різного розміру може там поміститися. Також враховуйте механізм нагріву, використаний в конструкції апарату, щоб він ідеально вписався в ваш будинок. Електричний автоклав підключається через кабель до мережі. Вогневий досить встановити на відкритому джерелі вогню (газова горілка або будь-який інший різновид вогню).

Не менш важливий фактор - матеріал, з якого виготовлені стінки автоклава для консервування. Нержавійка прослужить кілька десятків років при правильному догляді й зберіганні. Агрегати з чорної сталі менш витривалі, однак їх вартість набагато нижча. Вони підійдуть, якщо ви шукаєте бюджетний варіант. Також ви можете купити автоклав для домашнього консервування з газового балона. Вони нічим не відрізняють від інших заводських моделей, просто корпус відливається не заново, а використовує особливостями форми балонів.

Місткість, матеріал, спосіб нагрівання напряму впливає на ціну побутового автоклаву.

Варто розібратися і з тим, як в різних моделях забезпечується герметизація. Болтовий механізм ґрунтується на фланцевому з'єднанні кришки з корпусом за допомогою декількох болтів. В апаратах з гвинтовим механізмом зверху на кришці присутній важіль-гвинт. Рухаючи його по осі, ви поступово закручуєте кришку і щільно закриваєте камеру. Самопідтискний механізм передбачає утримування кришки за допомогою самої її форми і гумки-ущільнювача.

Де купити автоклав для дому

Якщо ви хочете купити домашній автоклав за доступною ціною, найкраще зробити це в українському інтернет-магазині Cropper. Тут тільки вигідні пропозиції та оригінальна техніка.

Оформлення замовлення займе кілька хвилин. У разі необхідності вас проконсультує менеджер сайту й відповість на всі запитання.

Оплата здійснюється трьома шляхами:

 1. Переказ 100% передоплати на банківську карту.
 2. Переказ 100% передоплати на розрахунковий рахунок підприємства.
 3. Оплата при отриманні.

Магазин доставить ваш автоклав для консервування в будь-яке місто України: Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Миколаїв тощо. Відправляємо через Делівері, Інтайм та Нову пошту. Для жителів Харкова діє кур'єрська доставка до дверей без занесення.

Читати повністю