Автоклави

Автоклави для домашнього консервування

Товари з 1 по 24 із 77 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 77 у каталозі

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Автоклав для домашнього консервування - це пристрій, за допомогою якого ви зможете зробити свою консервацію краще і приготувати її швидше завдяки особливому способу обробки продуктів. В основі принципу роботи апарату лежить приготування заготовок страв в герметичних банках під впливом високої температури та тиску, який підвищується завдяки великої кількості пари всередині камери.

Таким чином, побутовий автоклав стане незамінним приладом на вашій кухні нарівні з іншою побутовою технікою.

Як обрати автоклав для домашнього консервування

Щоб вибір необхідної моделі не викликав труднощів, і ви не витратили на це цілий день, потрібно врахувати заздалегідь деякі особливості автоклава для консервування.

 1. Місткість внутрішньої камери - в залежності від моделі, камера може вмістити до 125 півлітрових банок з консервацією та 50 літрових. також можна купити автоклав для домашнього консервування для маленьких партый на 10-20 банок.
 2. Притискний механізм - буває трьох видів і відповідає за герметизацію автоклава. На сайті ви зустрінете самопідтискний, гвинтовий та болтовий. притискні механізми.
 3. Матеріал корпусу автоклаву - стінки агрегату для автоклавування виготовляють з чорної сталі, нержавіючої сталі або готового газового балона.
 4. Спосіб нагрівання - розрізняють вогневий та електричний.

В інтернет-магазині автоклавів Cropper представлено кілька брендів автоклавів для консервування за ціною виробника: Троян, Укпромтех, HousePro, Bingo, Новогаз тощо.

Перш ніж остаточно оформити замовлення, пошукайте в мережі відгуки на домашні автоклави. Так ви зможете більш глибоко оцінити особливості роботи з окремими моделями.

Характеристики автоклавів

Для того, щоб кожен міг легко зорієнтуватися в асортименті інтернет-магазину Cropper, передбачена зручна система фільтрації. Вона побудована на основі технічних характеристик. Тому розглянемо їх в контексті категорій більш докладно.

Об'єм внутрішньої камери говорить про те, скільки банок різного розміру може там поміститися. Також враховуйте механізм нагріву, використаний в конструкції апарату, щоб він ідеально вписався в ваш будинок. Електричний автоклав підключається через кабель до мережі. Вогневий досить встановити на відкритому джерелі вогню (газова горілка або будь-який інший різновид вогню).

Не менш важливий фактор - матеріал, з якого виготовлені стінки автоклава для консервування. Нержавійка прослужить кілька десятків років при правильному догляді й зберіганні. Агрегати з чорної сталі менш витривалі, однак їх вартість набагато нижча. Вони підійдуть, якщо ви шукаєте бюджетний варіант. Також ви можете купити автоклав для домашнього консервування з газового балона. Вони нічим не відрізняють від інших заводських моделей, просто корпус відливається не заново, а використовує особливостями форми балонів.

Місткість, матеріал, спосіб нагрівання напряму впливає на ціну побутового автоклаву.

Варто розібратися і з тим, як в різних моделях забезпечується герметизація. Болтовий механізм ґрунтується на фланцевому з'єднанні кришки з корпусом за допомогою декількох болтів. В апаратах з гвинтовим механізмом зверху на кришці присутній важіль-гвинт. Рухаючи його по осі, ви поступово закручуєте кришку і щільно закриваєте камеру. Самопідтискний механізм передбачає утримування кришки за допомогою самої її форми і гумки-ущільнювача.

Де купити автоклав для дому

Якщо ви хочете купити домашній автоклав за доступною ціною, найкраще зробити це в українському інтернет-магазині Cropper. Тут тільки вигідні пропозиції та оригінальна техніка.

Оформлення замовлення займе кілька хвилин. У разі необхідності вас проконсультує менеджер сайту й відповість на всі запитання.

Оплата здійснюється трьома шляхами:

 1. Переказ 100% передоплати на банківську карту.
 2. Переказ 100% передоплати на розрахунковий рахунок підприємства.
 3. Оплата при отриманні.

Магазин доставить ваш автоклав для консервування в будь-яке місто України: Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Миколаїв тощо. Відправляємо через Делівері, Інтайм та Нову пошту. Для жителів Харкова діє кур'єрська доставка до дверей без занесення.

Читати повністю