Інкубатори

Інкубатори для яєць

Товари з 1 по 24 із 86 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 86 у каталозі

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Домашній інкубатор - це пристрій для виведення птиці в штучних умовах. За допомогою інкубаційного приладу ви можете створити ідеальні умови для виведення пташенят незалежно від їх виду або породи. Раз і назавжди ви зможете позбутися від проблем з природним виведенням і бути впевненими в їх благополучному зростанні.

Виробники

Теплуша Квочка

Як вибрати домашній інкубатор?

Початкуючі птахівники нерідко стикаються з проблемою вибору підходящого обладнання. На ринку сільськогосподарської техніки представлена величезна кількість товарів, від чого очі починають розбігатися в різні боки. Щоб цього не сталося, перед покупкою пристрою потрібно виділити критерії "відбору". Самі основні - тип перевороту, нагріву, яєць, настройка вологості і вентиляції. Більш докладно про додаткові критерії ми розповімо нижче.

 1. Бюджет покупки. Зазвичай ціна прямо пропорційна технічним характеристикам пристрою: чим вище - тим краще. На такому приладі краще не економити. Він повинен бути досить якісним, щоб ви змогли отримувати стабільно великий виводок.
 2. Розмір і місткість. Якщо вам потрібно отримати невеликий виводок, рекомендуємо придивитися до більш компактного лотку.
 3. Матеріал приладу. Від нього залежить термін експлуатації пристрою. Більш міцні - з пластика і алюмінію, менш міцні - з пінопласту. Втім, у пінопластового корпусу є інші переваги. Він дуже легкий і прекрасно тримає тепло.
 4. Тип живлення. Якщо на вашому підприємстві періодично виникають проблеми з електрикою, вибирайте модель, яка працює від акумулятора.
 5. Інші можливості. Інкубаційні лотки з овоскопом дозволяють відстежити розвиток плода з перших днів. Це дуже зручно, адже вам навіть не доведеться виймати яйця з обладнання.

Якщо ви збираєтеся купити техніку для виведення пташенят, радимо зробити це в інтернет-магазині. На сайті можна переглянути відгуки та оцінку про продукт, порівняти моделі між собою. Рекомендуємо придивитися до інкубаторів від виробників «Рябушка» і «Теплуша». Вони користуються великою популярністю серед вітчизняних фермерів.

Основні характеристики домашніх інкубаторів

Домашні інкубатори відрізняються за типом перевороту, нагрівального елементу, виду яєць і наявності влагомера.

 1. Переворот може бути автоматичним, механічним і ручним. У першому випадку перевертання відбувається без безпосередньої участі людини. Вам буде достатньо попередньо встановити необхідні настройки. Щоб привернути яйця, в лотках другого типу доведеться перетягувати сітку за рукоятку, змінити кут нахилу або повернути кришку. При роботі з ручним обладнанням для інкубації їх необхідно перевертати самостійно.
  Ручний Механічний Автоматичний
       
 2. Вид нагрівального елементу. До найбільш простих і дешевих відноситься лампа розжарювання. Коли вона перегорає, її можна замінити. Обладнання з ТЕНом споживає електроенергію економніше. Вони налаштовують температуру так, щоб створити природні умови для виводка всередині ємності. На відміну від ТЕНу та лампи розжарювання, інфрачервоний нагрівач не пересушує повітря і споживає набагато менше електрики.
 3. Із вбудованим датчиком температури і вологості ви зможете дізнатися всі необхідні параметри і, якщо потрібно, змінити їх.
 4. В інкубаційних пристроях можна вирощувати курей, качок, гусаків, перепел і індичат. Для кожного з них призначений свій режим і правила перевертання.

Перед експлуатацією інкубатора необхідно уважно прочитати інструкцію. Закладаючи яйця, не забутьте перевірити їх якість за допомогою овоскопа.

Де купити інкубатор для будинку?

Рекомендуємо зайти в інтернет - магазин Кроппер. На сайті компанії ви зможете вибрати підходящу модель в залежності від ваших вимог і бюджету. У Cropper також можна купити доїльні апарати, сепаратори, корморізки, коптильні і дистилятори. При виникненні питань можна звернутися за допомогою до консультанта.

Оплата приймається накладеним платежем, перекладом суми на реквізити підприємства або банківською картою. Доставка діє по всіх містах України. Посилки доставляються на поштові відділення «Інтайм», «Делівері» і «Нова пошта» протягом трьох днів.

Читати повністю