Універсальний подрібнювач

Універсальний подрібнювач

Якщо ви працюєте на фермі й займаєтеся розведенням домашньої худоби, то варто задуматися про покупку універсального подрібнювача. Такий агрегат стане в пригоді на фермах виробничих масштабів і на невеликих приватних господарствах, де потрібно регулярно обробляти сировину для виготовлення комбікорму для тварин.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Кормоподрібнювач Млин-1 (для зерна, коренеплодів, овочів)
  3 850 ₴
 2. Кормоподрібнювач Млин-1 (для зерна, коренеплодів, овочів)
  3 990 ₴
 3. Зернодробарка / корморізка Елікор-1 вик. 1 (для зерна та коренеплоду)
  4 695 ₴
 4. Зернодробарка (ДКУ) - траворізки Фермер Д-3 (для зерна, качанів кукурудзи та трави)
  7 990 ₴
 5. Зернодробарка-коренерізка «ДТЗ КР-03К» (зерно, коренеплоди та овочі)
  3 950 ₴
 6. Кормоцех (траворізка, зернодробарка , корморізка)
  8 950 ₴
  Немає в наявності
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Універсальний подрібнювач

Якщо ви працюєте на фермі й займаєтеся розведенням домашньої худоби, то варто задуматися про покупку універсального подрібнювача. Такий агрегат стане в пригоді на фермах виробничих масштабів і на невеликих приватних господарствах, де потрібно регулярно обробляти сировину для виготовлення комбікорму для тварин. Кожен досвідчений фермер ретельно стежить за тим, щоб раціон харчування тварин був збалансованим і повноцінним, тоді кози, корови, птиці та інші домашні тварини будуть здоровими, міцними й продуктивними. 

Універсальний подрібнювач дозволяє обробляти корм так, щоб він краще засвоювався в організмі. На подрібнення корму вручну у фермера не завжди є час, оскільки він займається безліччю різних робіт. Якщо у вас є універсальний подрібнювач, то робочий день фермера розвантажується. 

Дробарка універсальна: переваги обладнання

Подрібнювачі бувають роторного або молоткового типу, вони відрізняються принципом роботи й технічними характеристиками. В цілому, і перший, і другий тип подрібнювачів підходить під обробку більшості продуктів, які використовуються для годівлі великої й дрібної рогатої худоби, птахів, коней, свиней, кролів та інших тварин. Подрібнювачі в компанії Кроппер, незалежно від моделей, продуктивні та потужні. Вони дозволяють швидко і без особливих зусиль подрібнити певну сировину і приготувати комбінований корм. 

Корморізка універсальна: принцип дії

Якщо вирішите купити універсальний подрібнювач, то зробите правильний вибір. Універсальний агрегат може роздробити кілька видів сировини. Стандартні недорогі моделі переробляють 2 типу сировини, більш дорогі агрегати продуктивні та функціональні, вони можуть переробити різні 3 види сировини. Кожен охочий може купити і той, і інший тип агрегату. 

Подрібнювачі 2 в 1 переробляють різні види сировини. Наприклад, зерно і коренеплоди або зерно і кукурудзяні качани. Корморізка 3 в 1 використовується для дроблення сіна/коренеплодів/зерна або соломи/зерна/кукурудзяних качанів. Варіації можуть змінюватися. Існують і такі види: обладнання для подрібнення зерна/коренеплодів/овочів, трави/зерна/кукурудзяних качанів, сіна/соломи/трави. Останній тип можна віднести до категорії траворізок і сінорізок.У магазині Кроппер представлені ще й подрібнювачі, які обробляють великі бульби та коренеплоди. 

Універсальна дробарка кормів: ціна

Вартість подрібнювачів залежить від технічних характеристик моделі, продуктивності та потужності агрегату, його конструкції та комплектації. Важливу роль в ціноутворенні відіграє тип і кількість оброблюваної сировини. Коренеплоди, овочі та інші великі продукти легше подрібнити, ніж зерно, сіно і траву. При установці ціни виробник в першу чергу відштовхується від цього значення. 

Як вибрати універсальну дробарку кормів

Багато недосвідчених фермерів й власники приватних господарств губляться при виборі даного обладнання, оскільки моделей універсальних подрібнювачів досить багато. Якщо ви не знаєте, як вибрати універсальну дробарку кормів, дотримуйтесь таких порад:

 1. В першу чергу потрібно шукати подрібнювач, виходячи з того, що їдять домашні тварини на вашій фермі. Виберіть сировину, яку найчастіше використовуєте для комбікорму, при виборі агрегату відштовхуйтесь від цієї інформації. 
 2. Першорядне значення також мають виробничі можливості подрібнювачів. Звертайте увагу на потужність і продуктивність агрегату і зіставте їх з необхідною кількістю оброблюваної сировини. Якщо виберіть малопродуктивний агрегат, то доведеться тривалий час витрачати на перероблення корму і дробити його в декілька заходів. За високопродуктивне обладнання вам доведеться віддати більшу суму грошей, а це недоцільно, оскільки всю потужність агрегату на фермі невеликих розмірів використовувати не вийде. 
 3. Ще один важливий критерій — тип приводу, який буває ручним або електричним. Електричний агрегат можете взяти, якщо у вас немає перебоїв з електрикою, а на фермі досить велика кількість тварин, для яких потрібно приготувати комбікорм. Ручне обладнання коштує дешевше, але переробляти сировину доведеться фермеру, використовуючи даний агрегат. Це означає, що людина витратить свій час на перероблення сировини. Якщо на фермі невелику кількість тварин, то можете купити подрібнювач універсальних кормів з ручним принципом дії. 

Де купити універсальний подрібнювач?

У магазині Кроппер є різні універсальні корморізки, завдяки яким ви зможете швидко зробити якісний і збалансований комбікорм для домашніх тварин. Оформити покупку на сайті — просто, оскільки на Кроппер зроблена зручна навігація і спосіб замовлення. Товар можете оплатити готівкою при його отриманні або банківською картою при оформленні замовлення. 

Доставка подрібнювачів здійснюється в усі міста і населені пункти України Новою Поштою або іншими поштовими службами. У Харкові є послуга самовивозу або кур'єрської доставки від Кроппер, оскільки в цьому місті знаходиться офіс і склад компанії. При виникненні питань зверніться до менеджерів компанії.

 

Популярні категорії:

Корморезказернодробаркаподрібнювач травимолоткова дробаркаподрібнювач сіналущилки для кукурудзикорморізка для коренеплодівподрібнювач овочів і фруктівуніверсальний подрібнювач.