Сепаратори

Сепаратори

Товари з 1 по 24 із 31 у каталозі

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Товари з 1 по 24 із 31 у каталозі

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Для виробництва молочної продукції використовується спеціальна техніка. Переробка молока - складний процес, в якому не обійтися без надійного обладнання. Продукти створюються не тільки на масштабних фабриках, виробництвом займаються в домашніх умовах, на фермерських господарствах.

Техніка для подібних цілей продається у великій кількості, що дозволяє придбати агрегати, використовувати їх для створення сметани, сиру, інших видів харчових продуктів.

Де використовується обладнання для переробки молока?

Техніка для цих цілей виробляється у великій різноманітності. Застосовуються апарати в різних умовах. Використання залежить від продуктивності техніки, вимог власника. Устаткування для переробки молока застосовується в таких сферах:

 • промислове виробництво молочної продукції. Установки працюють на фабриках, тваринницьких організаціях великих масштабів;
 • фермерське виробництво - на приватних господарствах середнього і великого розміру;
 • домашнє виготовлення. Невеликі установки застосовуються в квартирах, приватних будинках для виробництва невеликої кількості продуктів в їжу, або для продажу.

У всіх випадках апарати виконують функції надійно, готують якісні продукти.

Використання обладнання на фермах

Наявність дійних тварин і техніки дозволяє виробляти достатню кількість продукції для сімейного споживання і реалізації. Переробка молока на фермі має перевагу - необхідне джерело сировини і обладнання розташовані в одному місці. Таким чином, об'єднуються компоненти успішної діяльності.

Застосування обладнання в домашніх умовах

Техніка використовується в квартирах, приватних будинках. Переробка молока в домашніх умовах можлива, але пов'язана з труднощами. Перша - відсутність прямого доступу до сировини, що закуповується окремо. Друга - недостатня площа приміщень для виробництва продуктів на продаж. Тому вдома обладнання використовується для приготування їжі, яка споживається родиною, близькими.

Устаткування для переробки молока

Для виробництва потрібно купувати сертифіковані установки. Інтернет-магазин Кропер пропонує обладнання для переробки молока для фермерських господарств різних моделей. На товари надається гарантія.

У каталозі представлені різноманітні пристрої для виробництва продукції.

Сеператори

Ці апарати для переробки молока використовуються для поділу цільних вершків від молока. Результат - отримання домашніх молочних ласощів із натуральних інгредієнтів. Техніка проста в догляді, комплектується в двох варіантах: з електромотором і ручним управлінням.

Маслобійки

Пристрої розроблені в двох типах - на ручному управлінні і з електричним двигуном. У першому випадку власнику необхідно самостійно крутити ручку для роботи механізму. У другому переробка молока проходить в автоматичному режимі. Потрібен доступ до електричної мережі.

Пастеризатори

Власна переробка молока включає обов'язкову очистку від мікроорганізмів. Пастеризація за допомогою нагрівання рідини усуває ризики захворювань. При цьому температура недостатньо висока, щоб змінити структуру, біологічні, органічні властивості молока.

Ціни на електричні і ручні сепаратори для молока

Електричні молочні сепаратори

Сепаратор-вершковіддільник Мотор Січ 100-19 (пластик) Сепаратор для молока Мотор Січ алюмінієвий СЦМ 80-15 Сепаратор для молока електричний Мотор Січ 100-15 комбі Сепаратор-вершковіддільник Мотор Січ 100-18 (метал) Сепаратор-вершковіддільник Мотор Січ-500 з двигуном ДСК-250-М1
Сепаратор-вершковіддільник "Мотор Січ 100-19" (пластик) Сепаратор для молока Мотор Січ алюмінієвий СЦМ 80-15 Сепаратор для молока електричний "Мотор Січ 100-15" комбі Сепаратор-вершковіддільник "Мотор Січ 100-18" (метал) Сепаратор-вершковіддільник "Мотор Січ-500" з двигуном ДСК-250-М1
1500 грн 1950 грн 2150 грн 2400 грн 49600 грн

 

Ручні молочні сепаратори

Сепаратор для молока ручной РЗ-ОПС Сепаратор для молока ручний РЗ-ОПС-М Сепаратор для молока електричний Мотор Січ 100-15 комбі Сепаратор для молока Мотор Січ СЦМР-80-09 ручний
Сепаратор для молока ручной РЗ-ОПС Сепаратор для молока ручний РЗ-ОПС-М Сепаратор для молока "Мотор Січ СЦМР-80-09" ручний КИТАЙ Сепаратор для молока "Мотор Січ СЦМР-80-09" ручний
1240 грн 1440 грн 1750 грн 1800 грн

 

Переваги купівлі устаткування для переробки молока від виробника

Якісний результат при переробці молока ви отримаєте тільки при використанні надійної сертифікованої техніки. Переробка молока на виробництві, фермерських господарствах, та в домашніх умовах в такому випадку ефективна. Виробляються якісні продукти - вершки, сметана, сир, сир, інші.

Інтернет-магазин Cropper.com.ua пропонує покупцям асортимент обладнання для виробництва продукції, очищення молока. Це дозволяє облаштувати фабрику, ферму або домашнє господарство для створення продуктів. На товари надається гарантія, пропонуються сервісні послуги.

Технологія переробки молока та виробництво молочних продуктів необхідна при приготуванні продуктів. Здійснювати це потрібно тільки на якісному обладнанні. Ненадійна техніка здатна зіпсувати їжу, що говорить про важливість сертифікованих пристроїв.

Які продукти можна отримати за допомогою обладнання для переробки молока

Результат роботи техніки для переробки молока залежить від призначення установок. З огляду на різноманітність моделей, зрозуміло, що підсумкова продукція також представлена досить широким асортиментом. Обладнанням готуються такі продукти переробки молока:

 • вершки;
 • масло;
 • сир;
 • сметану;
 • кисле молоко;
 • кисломолочні напої.

Пристрої також застосовуються для знезараження молока, інших дій. Устаткування використовується в приготуванні продуктів для домашнього вжитку, або подальшого продажу.

Переробка молочних продуктів необхідна в промислових масштабах і при цьому популярна серед приватних осіб. Наявність обладнання дозволяє в домашніх умовах робити їжу з натуральних інгредієнтів.

Де купити обладнання для переробки молока?

Установки представлені в інтернет-магазині Cropper.com.ua. Устаткування для переробки молока купити на сайті вигідно - пропонуються доступні ціни на моделі. Клієнти можуть замовити послуги доставки по Україні, завдяки чому кожен житель країни отримає необхідну йому техніку.

Читати повністю