Сепаратори

Сепаратори для молока

Товари з 1 по 24 із 31 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 31 у каталозі

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Хочете їсти не куплені сурогати, а натуральні молочні продукти? Збирати вершки, робити домашнє масло, готувати знежирений сир допоможе сепаратор. З ним ви будете витрачати менше часу на молокопродукти, але при цьому отримаєте натуральний продукт, в користь якого не буде сумнівів.

Сепаратор для молока підійде тим, хто має своє господарство, і тим, хто купує молоко. При цьому слід врахувати:

  • кількість продукту;
  • походження (коров'яче або козяче);
  • частоту використання.

На різновидах вершковіддільників і на тому, на що звернути увагу перед покупкою, зупинимося детальніше.

Які бувають сепаратори

На види їх ділять по 2 ознаками: типом приводу і призначенню. Відповідно, виділяють електричні та ручні, а також промислові та побутові сепаратори. Вони відрізняються потужністю, продуктивністю, матеріалами, з яких виготовлені.

Ручні сепаратори для молока використовуються виключно в побуті. Електричні моделі можуть бути як домашніми, так і промисловими. У ручних розділові тарілки приходять в рух при повороті рукоятки. Швидкість обертання становить 8000-9000 об/хвилину (залежить від будови редуктора), продуктивність – до 50 л/год.

Електричні сепаратори для молока працюють від мережі. Навіть побутові моделі мають продуктивність від 75 л/год, а для промислових цей показник може досягати 500 л (наприклад, «Мотор Січ-500»). Стандартна кількість обертів для приладів вітчизняного виробництва – 12000 об/хв. За кордоном стандартні характеристики інші. Наприклад, австрійські промислові сепаратори для молока Franz Janschitz (Milky) мають швидкість обертання 10 000 об/хв, а у інших виробників вона може досягати 14 тисяч.

Який сепаратор вибрати

При покупці сепаратора перша характеристика, на яку потрібно звертати увагу, це обороти. Чим вони вище, тим краще буде проходити відділення вершків. При цьому для сепарації козячого молока потрібно мінімум 10 000 об/хв. У ньому розмір молекул жиру більше, а тому для відділення потрібно додатковий вплив.

Для електричних сепараторів важливим аспектом є час роботи. Електродвигун поступово нагрівається, і щоб не дати обмотці поплавитись, потрібно давати йому охолонути. Для більшості побутових моделей час безперервної роботи становить 30-40 хвилин. Промислові сепаратори працюють в рази довше, а також оснащуються аварійними запобіжниками. У разі надмірного нагрівання вони вимикаються автоматично.

Перед тим як вибрати сепаратор, уважно вивчіть існуючі пропозиції. Деякі прилади мають додатковий функціонал. Наприклад, можна знайти сепаратор-олійницю.

При виборі сепаратора перевагу віддають металевим моделям. Вони міцніше, а отже і довговічніше. Пластикові сепаратори дешевше, але при необережному поводженні можуть бути пошкоджені. У таких випадках вам пощастить, якщо ви купили вітчизняний сепаратор – на нього легше знайти комплектуючі та вони обходяться дешевше.

Як користуватися сепаратором

Молоко, перед тим як залити його в молокоприймач, підігрівають до 40-50°С. Не зайвим буде прогріти і сам сепаратор, для чого проганяють по ньому 1-2 л теплої води. Якщо він давно знаходиться в приміщенні, то цю процедуру можна пропустити.

Для того, щоб процес відділення вершків проходив добре, потрібно дати двигуну набрати обертів. Для цього сепаратор запускають і дають попрацювати 20-30 секунд, і тільки після цього виливають молоко. Ознакою того, що обороти набрані - рівний звук двигуна.

Так як працює сепаратор для молока з сировиною різної жирності, то необхідно відрегулювати співвідношення вершків до обрату. Робиться це обертання регулювального гвинта. Діапазон співвідношення може становити від 1: 4 до 1:10.

Після кожного використання сепаратор необхідно мити. З цим краще не затягувати, щоб залишки молока в системі не скисли і не згорнулися, а мити відразу. Для цього роблять розчин з теплої води і соди або миючого засобу. Для миття барабан необхідно розбирати.

Пластикові тарілки не можна піддавати впливу гарячої води, оскільки вони деформуються. Алюмінієві і сталеві можна помістити в окріп, а потім протерти м'якою ганчіркою. Перед розбиранням барабана уважно вивчіть інструкцію і запам'ятайте розташування дисків.

Перш ніж знову почати користуватися сепаратором для молока, виженете по системі воду. Вона повинна виходити тільки через жолоб для відвійок. Це буде означати, що тарілки зібрані в правильному порядку. Якщо вода стікає з двох виходів, то барабан зібраний неправильно.

Ціна сепаратора для молока

Таблиці цін на найбільш ходові моделі сепараторів для молока:

Електричні молочні сепаратори

Сепаратор-вершковіддільник Мотор Січ 100-19 (пластик) Сепаратор для молока Мотор Січ алюмінієвий СЦМ 80-15 Сепаратор для молока електричний Мотор Січ 100-15 комбі Сепаратор-вершковіддільник Мотор Січ 100-18 (метал) Сепаратор-вершковіддільник Мотор Січ-500 з двигуном ДСК-250-М1
Сепаратор-вершковіддільник "Мотор Січ 100-19" (пластик) Сепаратор для молока Мотор Січ алюмінієвий СЦМ 80-15 Сепаратор для молока електричний "Мотор Січ 100-15" комбі Сепаратор-вершковіддільник "Мотор Січ 100-18" (метал) Сепаратор-вершковіддільник "Мотор Січ-500" з двигуном ДСК-250-М1
1500 грн 1950 грн 2150 грн 2400 грн 49600 грн

 

 

Ручні молочні сепаратори

Сепаратор для молока ручной РЗ-ОПС Сепаратор для молока ручний РЗ-ОПС-М Сепаратор для молока електричний Мотор Січ 100-15 комбі Сепаратор для молока Мотор Січ СЦМР-80-09 ручний
Сепаратор для молока ручной РЗ-ОПС Сепаратор для молока ручний РЗ-ОПС-М Сепаратор для молока "Мотор Січ СЦМР-80-09" ручний КИТАЙ Сепаратор для молока "Мотор Січ СЦМР-80-09" ручний
1240 грн 1440 грн 1750 грн 1800 грн

 

Де купити сепаратор в Україні

В інтернет-магазині Cropper є побутові і промислові сепаратори від різних виробників. На сайті представлена продукція «Мотор Січ», «Franz Janschitz», «Пензмаш». У нас ви можете купити сепаратор для молока для домашнього використання і для молокопереробного підприємства.

Магазин Cropper працює по всій Україні. Замовлення можна зробити в будь-якому місті, і він буде доставлений в протягом 1-3 днів ( «Нова пошта», «Делівері», «Інтайм»). У Харкові працює власна кур'єрська доставка, а тому час отримання не перевищує доби.

Оплатити сепаратор можна переказом на рахунок або карту компанії (поповнити через термінал, онлайн банкінг), а також при отриманні (готівкою кур'єру, накладений платіж).

Читати повністю