Ступиці для мотоблока

Ступиці та диференціали для мотоблока

Ступиця – це деталь мотоблока, на якій встановлюється колесо. Як правило, фермери мають кілька комплектів ступиць. Вони потрібні, щоб встановлювати колеса і ґрунтозачепи, для виготовлення адаптера (причепу).

Для мотокультиваторов різних виробників (Zirka, Мотор Січ, Pubert, Нева, Zubr, Кентавр Forte, Intertool) розміри з'єднань та їх тип можуть відрізнятись.

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Ступиці та диференціали для мотоблока

Ступиця – це деталь мотоблока, на якій встановлюється колесо. Як правило, фермери мають кілька комплектів ступиць. Вони потрібні, щоб встановлювати колеса і ґрунтозачепи, для виготовлення адаптера (причепу).

Для мотокультиваторов різних виробників (Zirka, Мотор Січ, Pubert, Нева, Zubr, Кентавр Forte, Intertool) розміри з'єднань та їх тип можуть відрізнятись. Консультант інтернет-магазину Cropper допоможе вам вибрати ступиці, які будуть відповідати технічним характеристикам мотоблока.

Як вибрати ступиці на мотоблок

Головні критерії при виборі ступиці пов'язані з сумісністю:

  1. Тип валу. Вал маточини може бути круглим або мати шестигранний перетин.
  2. Діаметр вала. Найпоширеніші розміри: 24, 32 мм для шестигранних і 25, 28, 30 мм для круглих піввісь.
  3. Розмір і кількість кріплень. Зверніть увагу, що грунтозачепи і колеса можуть мати різну кількість отворів для установки.

Зверніть увагу на розмір півосі. Ступиці різних розмірів потрібні, щоб використовувати мотоблок в посадках з різною шириною міжряддя. Крім того, подовжена ступиця може стати в нагоді, якщо діаметр колеса (ґрунтозачепа) більше, ніж передбачалося виробником.

Більшість ступиць просто з'єднують вал і колесо. Цей тип називається піввісь. Другий тип маточин – диференціал. Він дозволяє обертатися колесам незалежно один від одного. Завдяки цьому мотоблок можна розвернути на місці. Диференціал обов'язково ставлять на культиватор, якщо використовується адаптер, оскільки без нього можна було б їздити тільки по прямій.

Де купити ступиці для мотоблоків і культиваторів

В інтернет-магазині Cropper можна купити маточини і диференціали для мотоблоків. На сайті також є навісне обладнання (окучники, плуги, плоскорізи, картоплесаджалки і т. д.), ґрунтозачепи, зчеплення. Доставка працює по всій Україні. Забрати замовлення можна на відділенні Нової Пошти в Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській, Житомирській, Чернівецькій, Харківській, Запорізькій, Київській, інших областях. Термін доставки складає 1-3 дня. Зверніть увагу, що більшість обладнання для мотоблоків можна забрати тільки на вантажних відділеннях Нової Пошти, які приймають посилки без обмеження по вазі.

Способи оплати: LiqPay, післяплата, переказ на карту або розрахунковий рахунок компанії.