Інкубатори для перепелиних яєць

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Інкубатор автоматичний Веселое Семейство 12В (теновий, цифровий, з вентилятором)
  Спеціальна ціна 1 489 ₴ Звичайна ціна 1 579 ₴
 2. Інкубатор побутовий механічний Насідка ІБ-120/72
  895 ₴
 3. Інкубатор побутовий Наседка ІБ-100
  Інкубатор побутовий Наседка ІБ-100 Код товару: 8080082
  В наявності
  559 ₴
 4. Інкубатор Говорун-55 (автоматична вологість)
  3 195 ₴
 5. Інкубатор Говорун-112 12 В (2х ярусний з овоскопом і зволожувачем)
  Спеціальна ціна 3 395 ₴ Звичайна ціна 3 595 ₴
 6. Інкубатор Говорун-56 12 В (з овоскопом і зволожувачем)
  2 945 ₴
 7. Інкубатор Говорун-48 12 В (з овоскопом і зволожувачем)
  2 895 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Інкубатори для перепелиних яєць

Побутові інкубатори для перепелиних яєць – це пристосування для штучного розведення домашньої птиці. Залежно від конкретної породи (качки, гуси, кури і т. д.) Потрібно дотримуватися різного температурного режиму, часу перевороту. Наприклад, перепелині яйця рекомендується перевертати 5-6 разів, курячі – 4 рази на день. Для водоплавної птиці потрібна більша вологість.

На сайті інтернет-магазину Cropper є інкубатори виробників ARGIS, Рябушка, Квочка, Несушка, Tehno MS, Теплуша, O-Mega, УТОС. Майже 50 моделей підходить для штучного виведення перепелів.

Як вибрати інкубатор для перепелиних яєць

Якщо купити правильний інкубатор для перепелів, то результат успішно виведених яєць становитиме мінімум 95%. Тому фахівці інтернет-магазину Кроппер радять звертати увагу на:

 • тип перевороту;
 • матеріали корпусу;
 • вид нагрівального елементу;
 • комплектацію;
 • можливість альтернативного харчування.

Пінопласт – чудовий матеріал, оскільки володіє низькою тепловіддачею. Він дозволить зберігати тепло до 6 годин у разі відключення електроенергії. Для страховки не зайвою буде можливість роботи від струму 12 В, що дозволить використовувати автомобільний акумулятор як джерело енергії.

Характеристики

Основні характеристики інкубатора:

 1. Діапазон і точність регулювання температури дозволяє дотримуватися режиму. Це важливо, тому що на різних етапах інкубації оптимальна температура відрізняється.
 2. Спосіб підтримки вологості. Щоб повітря не пересушувалося використовують губки, ванночки або канавки для води. Слідкуйте, щоб вони завжди були наповнені. Відстежувати рівень вологості дозволить гігрометр, як на моделях Квочка ІБА-70, серії Теплуша Europe.
 3. Місткість інкубатора залежить від розміру виробу, а також наявності лотків для яєць. Зверніть увагу на Tehno MS-63, де передбачено місце для окремого розміщення перепелиних яєць.
 4. Циркуляція повітря може відбуватися природним чином (під впливом різниці температур) або за допомогою вентилятора. Кулер забезпечує більш рівномірний розподіл тепла, так як здійснює перемішування повітря. Завдяки цьому не виникають холодні зони, де пташенята розвиваються повільніше.

Одними з кращих моделей для розведення перепелів є моделі Квочка БІ-1, Теплуша ІБ-63, MS-63.

Де купити інкубатор для перепелів

Купити інкубатор в Харкові, Сумах, Ужгороді, Луцьку, Одесі, Миколаєві, Вінниці та інших містах можна в інтернет-магазині Cropper. Доставка відбувається по всій Україні. В асортименті є інкубатори для перепелиних, гусячих, індичих, курячих яєць. Замовлення можна забрати в найближчому відділенні Нової Пошти або пункті видачі ІнТайм. Оплата здійснюється через LiqPay або післяплатою.

 

Популярні категорії:

Інкубатори для яєць, брудер для курчат, інкубатор для яєць автоматичний, інкубатор для яєць ручний, інкубатор Наседка, інкубатор Квочка, інкубатор Несушка.