Інкубатори Несушка

Інкубатор Несушка 

Інкубатор Несушка — обладнання для виведення молодняку сільськогосподарської птиці з яєць штучним способом. Це простий, технологічний, ефективний метод, який не потребує великих витрат. Переваги фірмових агрегатів функціональність, зручність використання, місткість, компактність, а також невисока ціна.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Інкубатор Несучка-Росія Новосибірськ БІ-1 (БІ-2) на 77 яєць (автоматичний)
  1 800 ₴
 2. Інкубатор Несучка-Росія Новосибірськ БІ-1 (БІ-2) на 63 яйця (автоматичний)
  1 700 ₴
 3. Інкубатор Несучка М ІП-76 експортна модель (автоматичний)
  1 999 ₴
 4. Інкубатор Несучка М ІП-76 автомат (автоматичний)
  1 950 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
Питання-Відповідь

Відмінність програмованого і автоматичного інкубатора?

Поняття автоматичного інкубатора припускає тільки наявність автоматичного повороту яєць. Автоматичні інкубатора можуть бути як програмовані так і з ручним керуванням..

Які інкубатори самі задають режим інкубації?

Інкубатори які дозволяють встановити автоматично такі параметри інкубації: - температура; - вологість; - інтервал між поворотами. У всіх інших типах інкубаційні параметри виставляють в ручну по таблиці інкубації.

З яким терморегулятором вибрати інкубатор?

 • Механічний терморегулятор - надійний, недостатньо точний і незручний в роботі. 
 • Аналоговий терморегулятор - менш надійний, ніж механічний, забезпечує більшу точність, ніж механічний. Не зручний у використанні.
 • Цифровий терморегулятор - надійний, високоточний, простий у використанні.

Який принцип роботи Цифрового терморегулятора?

Цифровому регуляторі сигнал від термодатчика оцифровується і в залежності від значення температури, встановленої користувачем в пам'яті пристрою, збільшує або зменшує нагрів. Перевагою є найвища точність до 0,1 С, більш стабільна і безвідмовна робота. Користувачеві відразу видно температура яку він встановлює, що неможливо в Механічних і Аналогових терморегуляторах.

Який принцип роботи Аналогового терморегулятора?

В аналоговому регуляторі електрична схема аналізує сигнал від датчика температури і в залежності від положення ручки терморегулятора, збільшує або зменшує нагрів. Похибка регулювання може становити від 0,2 - 0,5 С.

Який принцип роботи Механічного терморегулятора?

Особливістю механічного терморегулятора є те що він не оснащений температурним датчиком, а температурний режим підтримується деформацією металевої мембрани. Температура інкубації налаштовується після того як інкубатор повністю прогріется - вимірюючи температуру всередині інкубатора та коригувати до необхідного значення.

Які бувають терморегулятори?

Виділять за принципом управління: Механічний (Мембранний), Електромеханічний Аналоговий, Цифровий терморегулятор. Також їх ділять на зовнішній і вбудований.

Які бувають нагрівальні елементи в інкубаторах?

В інкубаторах використовують чотири види нагрівачів, а саме Шнуровий ТЕН, інфрачервона стрічка, керамічний нагрівач і лампа розжарювання. Від себе зазначимо що Лампа розжарювання незважаючи на свою популярність пожежонебезпечна і менш надійна.

Які бувають способи перевороту яєць?

Правильна частота і рівномірність повороту яєць забезпечить високий відсоток виводимості. Виділяють три основні способи перевороту яєць:

 • Ручний
 • Механічний
 • Автоматичний

Слід віддати перевагу тому способу який забезпечить максимально рівномірні інтервали повороту.

Як вибрати інкубатор?

Визначити скільки яєць необхідно закласти, врахувати особливості закладки яєць обраного виду птиці. Так ми визначили місткість інкубатора. Вибрати відповідний спосіб перевороту яєць, тип нагрівального елементу, тип живлення 220В або 220В і 12В, систему управління параметрами інкубації

Чим відрізняються дешеві інкубатори?

Як вибрати універсальний інкубатор?

Так якщо для більшості видів птиці розташування яєць носять рекомендованих характер, то для водоплавний птахів розташування яєць є обов'язковим. У зв'язку з цим можна виділити всього два типи поворотного механізму які підійдуть для всіх.

Приклади таких моделей на нашому сайті:

Інкубатор Несушка 

Інкубатор Несушка — обладнання для виведення молодняку сільськогосподарської птиці з яєць штучним способом. Це простий, технологічний, ефективний метод, який не потребує великих витрат. Переваги фірмових агрегатів функціональність, зручність використання, місткість, компактність, а також невисока ціна.

Технічні характеристики інкубатора для яєць Несушка 

Інкубатор для яєць Несушка відтворює батьківські умови висиджування каченят, курчат, гусенят і інших пташенят. Основні характеристики обладнання:

 1. Корпус з пінополістиролу добре утримує тепло, що дає можливість створити необхідні умови в інкубаційному просторі.
 2. Невелика вага і компактність, які забезпечують зручність використання.
 3. Наявність функції автопереворота. Користувач може відмовитися від неї, звільнивши додаткове місце для яєць, але в цьому випадку перевертати яйця потрібно вручну.
 4. Стежити за станом закладки можна через невелике оглядове вікно, вбудоване в корпус інкубатора. Пристрій укомплектований внутрішнім світлодіодним підсвічуванням.
 5. Залежно від моделі, апарат комплектується цифровим або аналоговим терморегулятором. Щоб змінити температуру в аналогових пристроях, потрібно повернути ручку, орієнтуючись на показники градусника, встановленого всередині. Цифрові терморегулятори комплектуються електронним табло, на якому висвічується температура і вологість.
 6. Інноваційні моделі оснащені вентилятором, а також автоматичним підливом води, що збільшує вологість.

Інкубатор побутовий Несушка поставляється в продаж з паспортом та інструкцією, яка допоможе розібратися з принципом роботи пристрою навіть початківцям фермерам. У комплекті з деякими моделями йдуть дроти резервного живлення 12V для підключення до звичайного акумулятора. Вони будуть потрібні, якщо відключиться основне електропостачання. Стандартна комплектація включає металеву решітку, інші види можна купити окремо.

Переворот яєць — важлива функція при виведенні будь-яких пташенят. Якщо закладка буде лежати в одному положенні, ембріон прилипне до стінки, що гальмує його розвиток і набір ваги. Це значно знизить відсоток виведення і збільшить кількість хворих курчат. У природному середовищі квочка регулярно пересуває і перевертає яйця. 

Переваги інкубаторів Несушка

Використання інкубаторів Несушка спрощує життя птахівникам, підвищує результат їх діяльності, а витрати при цьому знижуються. Переваги спецтехніки:

 1. Можливість виведення пташенят в будь-який сезон, що дасть можливість збільшити прибуток господарства. 
 2. Інкубатор Несушка підходить для виведення птахів різної породи: курчат, гусенят, каченят, перепелів та ін. Потрібно дотримуватися умов, які необхідні для обраного виду.
 3. Простота використання. Робота з обладнанням не вимагає особливих знань і навичок, досить дотримуватися інструкції, щоб отримати хороший результат.
 4. Компактність і економічність. Невеликий розмір і вага забезпечують високу швидкість транспортування і простоту установки інкубатора в будь-якому зручному місці.
 5. Низька ціна техніки дає можливість окупити її вже через кілька інкубації.

Робота з домашнім інкубатором Несушка вимагає контролю й автоматизації декількох позицій: температури, вологості й перевороту яєць. Щоб отримати великий відсоток виведення, потрібно постійно стежити за станом закладки й коректністю роботи пристрою. 

Використання інкубаторів Несушка

Перед експлуатацією рекомендується переконатися в справності обладнання: відсутності зовнішніх дефектів, цілісності кабелю. Пластикову решітчасту підлогу потрібно покласти на дно пристрою, розташувавши гладкою стороною вгору. Ванночки на дні повинні бути заповнені водою. Її кількість залежить від моделі й вказується в інструкції. Поворотний механізм встановлюється зовні з боку, кріпиться він за допомогою двох болтів. Потім потрібно укласти металеву решітку з гніздами для яєць, закріпивши на неї тягу приводу поворотного механізму. Інкубатор нагрівається, при необхідності можна встановити необхідні параметри або залишити ті, що передбачені заводськими настройками, все залежить від того, яких пташенят ви виводите. Перед закладанням яєць рекомендується перевірити їх стан: потрібно вибирати цілі, свіжі яйця, бажано одного розміру. 

Моделі інкубаторів Несушка

Інкубатори Несушка БІ-1 і БІ-2 схожі багатьма характеристиками:

 • корпус, виготовлений з пінопласту;
 • комплектація терморегулятором;
 • наявність функції автопереворота;
 • резервне живлення;
 • невисока ціна.

Різниця моделей — кількість яєць, яку можна закласти в інкубатор. 

Інкубатор Несушка М ІБ-76 оснащений функціями регулювання температури, підтримки необхідного рівня вологості, автоматичного перевороту яєць. Контроль зміни температури і її регулювання здійснюються за допомогою вбудованого цифрового блоку управління. Корпус моделі виконаний з пінопласту. Для візуального контролю в нього вбудовані два віконця.

Де купити інкубатор Несушка 

Найзручніше інкубатор побутовий Несушка купити в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо великий вибір сільгосптехніки від надійного виробника. При необхідності можна отримати допомогу менеджера у виборі моделі, яка буде відповідати поставленим вами завданням і бюджету. Для цього достатньо зателефонувати за номером (097) 508-608-0 або (050) 508-608-0. Оформлення заявки відніме всього 10 хвилин. 

Ви можете самостійно обрати спосіб оплати товару:

 • накладений платіж;
 • переказ грошей на банківську карту;
 • оплата на розрахунковий рахунок підприємства.

Доставка буде здійснена транспортною компанією, якій ви довіряєте — Нової поштою або Делівері.

 

Популярні категорії:

Інкубатори для яєцьбрудер для курчатінкубатор для яєць автоматичнийінкубатор для яєць ручнийінкубатор Наседкаінкубатор Квочкаінкубатор Несушка.