Зернодробарки Модуль М

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Кормоподрібнювачі Урожай-М

Кормоподрібнювачі Модуль М українського виробництва користуються неабиякою популярністю серед споживачів завдяки вигідному співвідношенню ціни і якості. Уже не перший рік дані апарати для подрібнення корму займають лідируючі позиції за темпами продажів і недаремно.

Корморізки Модуль М спеціалізуються на переробці зернових, кукурудзяних качанів, сіна, соломи, стебел і трави. В продажу доступні траворізки і зернорізки. Моделі обладнані молотковим і роторним типом подрібнювача, який дозволяє швидко і легко переробляти сировину. Незважаючи на консистенцію, отриманий продукт добре засвоюється в організмі тварини.

Корморізки Модуль М можуть виконувати відразу кілька функцій: подрібнити, перетерти або подробити їжу. Який би ви варіант не вибрали, в будь-якому випадку подача корму буде зроблена на високому рівні.

З інших переваг: невисока вартість. На вітчизняному ринку сільськогосподарської техніки для обслуговування домашньої худоби цінакорморізки Модуль М бюджетного варіанту стартує від 3 000 грн. При високих характеристиках агрегату це досить вигідну пропозицію. Корморізки Модуль М є універсальними, що дозволяє переробляти кілька видів сировини. Такі кормоподрібнювачі знадобляться в господарстві, де фермеру доводиться доглядати за декількома видами домашньої худоби.

Де купити корморізку Модуль М

Купити корморізки Модуль М ви можете в інтернет-магазині Кроппер. На сайті магазина представлені кормоподрібнювачі із різними технічними характеристиками і в різній ціновій категорії. Зручна навігація і ввічливі консультанти допоможуть вам підібрати модель, яка найкращим чином відповідала вашому бюджету і перевагам. До того ж вас приємно потішать умови доставки та оплати товару. Замовлення оплачуються післяплатою, перекладом на карту або на розрахунковий рахунок підприємства. Кроппер відправляє товари на відділення «Нової пошти», «Делівері» і «Інтайм».

 

Популярні категорії:

Корморезка, зернодробарка, подрібнювач трави, дробарка для зерна, молоткова дробарка, подрібнювач сіна, лущилки для кукурудзи, корморізка для коренеплодів, подрібнювач овочів і фруктів, універсальний подрібнювач.