Умови користування сайтом

Перед тим як використовувати сайт, уважно ознайомтеся з умовами, наведеними нижче. Якщо ви не згодні з ними, не використовуйте сайт інтернет-магазину Лавшаш.

 

 

Правила використання сайту і матеріалів

Матеріали, опубліковані на сайті Лавшаш (Лавшаш), дозволяється переглядати, копіювати і зберігати. При цьому інформація може бути використана тільки для особистого використання. При цьому обов'язково вказується інформація про автора і джерело матеріалів.

Комерційне використання матеріалів з сайту є порушенням авторських прав, а тому забороняється. Не допускається публічна демонстрація матеріалів сайту Лавшаш, а також їх копій. Заборонено їх використання в комерційних (з метою отримання прибутку) цілях.

 

 

Відмова від відповідальності

Матеріали (фотографії, відео, тексти) надаються без будь-яких гарантій. Лавшаш не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Сайт Лавшаш не зобов'язаний вносити зміни, пов'язані з оновленням представлених товарів і послуг.

У будь-який час можуть бути внесені зміни, які стосуються послуг, що надаються на Сайті, опублікованих матеріалів. Цей пункт стосується точних назв, продуктів і цін. Лавшаш не повідомляє про зміни, які вносяться в матеріали.

Зважаючи на це Лавшаш не відповідає за будь-який нанесений збиток (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

 

 

Реєстрація на сайті

Проходячи процедуру реєстрації на Сайті, ви даєте згоду надати точну і достовірну інформацію про свою особистість і контактні дані.

Після проходження реєстрації ви отримуєте логін і пароль від особистого кабінету. За їх збереження і безпеку, а також дії, що здійснюються на сайті, ви несете повну відповідальність. Про втрату реєстраційних даних користувач зобов'язується повідомити адміністратора сайту.

 

 

Зворотній зв'язок і коментування

Користувач несе відповідальність за коментарі, що залишаються на сайті під його логіном. Коментарі не повинні містити шкідливої, недостовірної, наклепницької інформації, погроз, образ, закликів до незаконних дій, пропаганди, розпалювання ненависті до певних груп населення за походженням (національною, расовою, етнічною), релігією, статтю, соціальними ознаками. У коментарях повинні бути відсутні образи в сторону конкретних фізичних і юридичних осіб, а також порушення закону України.

Ви даєте згоду на те, що Лавшаш може видалити будь-яке повідомлення, залишене під логіном, отриманим при реєстрації. Сайт може використовувати коментарі на власний розсуд.

За інформацію, яку публікують на сайті користувачі, Лавшаш не несе ніякої відповідальності.

 

 

Використання персональних даних клієнтів (користувачів)

Сайтом використовуються технології, які займаються збором та зберіганням інформації, отриманої при відвідуванні вами сайту. Це може включати в себе запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо кукі і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, які можуть з'явитися на інших сайтах.