Інкубатори Веселе сімейство

Виробник інкубаторів "Веселе сімейство" - українська компанія "СовеК". Вона випускає устаткування для сільського господарства, яке згодиться на кожному подвір'ї.

Різновид інкубаторів "Веселе сімейство" і їх відмінності

Лінійка цих інкубаторів налічує декілька моделей....

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Інкубатор ручний Веселое Семейство 1Л (ламповий аналоговий)
  1 195 ₴
 2. Інкубатор ручний Веселое Семейство 2л (ламповий цифровий)
  1 325 ₴
 3. Інкубатор ручний Веселое Семейство 1Т (теновий аналоговий)
  1 165 ₴
 4. Інкубатор ручний Веселое Семейство 2Т (теновий цифровий)
  1 275 ₴
 5. Інкубатор ручний Веселе сімейство 2ТВ (теновий цифровий з вологоміром)
  1 400 ₴
 6. Інкубатор ручний Веселое Семейство 12В (теновий, цифровий, з вентилятором)
  1 605 ₴
 7. Інкубатор автоматичний Веселое Семейство 12В (теновий, цифровий, з вентилятором)
  2 185 ₴
 8. Інкубатор автоматичний Веселое Семейство 2ВПТ (теновий, цифровий, з вентилятором)
  2 015 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
Питання-Відповідь

Відмінність програмованого і автоматичного інкубатора?

Поняття автоматичного інкубатора припускає тільки наявність автоматичного повороту яєць. Автоматичні інкубатора можуть бути як програмовані так і з ручним керуванням..

Які інкубатори самі задають режим інкубації?

Інкубатори які дозволяють встановити автоматично такі параметри інкубації: - температура; - вологість; - інтервал між поворотами. У всіх інших типах інкубаційні параметри виставляють в ручну по таблиці інкубації.

З яким терморегулятором вибрати інкубатор?

 • Механічний терморегулятор - надійний, недостатньо точний і незручний в роботі. 
 • Аналоговий терморегулятор - менш надійний, ніж механічний, забезпечує більшу точність, ніж механічний. Не зручний у використанні.
 • Цифровий терморегулятор - надійний, високоточний, простий у використанні.

Який принцип роботи Цифрового терморегулятора?

Цифровому регуляторі сигнал від термодатчика оцифровується і в залежності від значення температури, встановленої користувачем в пам'яті пристрою, збільшує або зменшує нагрів. Перевагою є найвища точність до 0,1 С, більш стабільна і безвідмовна робота. Користувачеві відразу видно температура яку він встановлює, що неможливо в Механічних і Аналогових терморегуляторах.

Який принцип роботи Аналогового терморегулятора?

В аналоговому регуляторі електрична схема аналізує сигнал від датчика температури і в залежності від положення ручки терморегулятора, збільшує або зменшує нагрів. Похибка регулювання може становити від 0,2 - 0,5 С.

Який принцип роботи Механічного терморегулятора?

Особливістю механічного терморегулятора є те що він не оснащений температурним датчиком, а температурний режим підтримується деформацією металевої мембрани. Температура інкубації налаштовується після того як інкубатор повністю прогріется - вимірюючи температуру всередині інкубатора та коригувати до необхідного значення.

Які бувають терморегулятори?

Виділять за принципом управління: Механічний (Мембранний), Електромеханічний Аналоговий, Цифровий терморегулятор. Також їх ділять на зовнішній і вбудований.

Які бувають нагрівальні елементи в інкубаторах?

В інкубаторах використовують чотири види нагрівачів, а саме Шнуровий ТЕН, інфрачервона стрічка, керамічний нагрівач і лампа розжарювання. Від себе зазначимо що Лампа розжарювання незважаючи на свою популярність пожежонебезпечна і менш надійна.

Які бувають способи перевороту яєць?

Правильна частота і рівномірність повороту яєць забезпечить високий відсоток виводимості. Виділяють три основні способи перевороту яєць:

 • Ручний
 • Механічний
 • Автоматичний

Слід віддати перевагу тому способу який забезпечить максимально рівномірні інтервали повороту.

Як вибрати інкубатор?

Визначити скільки яєць необхідно закласти, врахувати особливості закладки яєць обраного виду птиці. Так ми визначили місткість інкубатора. Вибрати відповідний спосіб перевороту яєць, тип нагрівального елементу, тип живлення 220В або 220В і 12В, систему управління параметрами інкубації

Чим відрізняються дешеві інкубатори?

Як вибрати універсальний інкубатор?

Так якщо для більшості видів птиці розташування яєць носять рекомендованих характер, то для водоплавний птахів розташування яєць є обов'язковим. У зв'язку з цим можна виділити всього два типи поворотного механізму які підійдуть для всіх.

Приклади таких моделей на нашому сайті:

Виробник інкубаторів "Веселе сімейство" - українська компанія "СовеК". Вона випускає устаткування для сільського господарства, яке згодиться на кожному подвір'ї.

Різновид інкубаторів "Веселе сімейство" і їх відмінності

Лінійка цих інкубаторів налічує декілька моделей. Веселе сімейство 1Т, 2Т і 2ВПТ оснащені тэновым нагрівачем. Моделі 1Л і 2Л працюють на основі ламп.

Відрізняються вони не лише типом нагрівального елементу, але також своєю місткістю і типом механізму перевороту.

Переваги інкубаторів "Веселе сімейство"

Устаткування цього виробника відрізняється економічністю і надійністю. Плюсом також є ціна інкубаторів "Веселе сімейство". Це бюджетний варіант, який швидко окупиться, і чудово підійде для початкуючого птахівника.

Де купити інкубатори "Веселе сімейство"?

Придбати оригінальний інкубатор "Веселе сімейство" можна на сайті магазину Cropper. Тут зібрано ліцензоване вітчизняне устаткування, яке згодиться кожному птахівникові. Купити інкубатор "Веселе сімейство" можна в усіх містах України. Доставка здійснюється впродовж декількох діб, що дозволить швидко приступити до роботи.

 

Популярні категорії:

Інкубатори для яєць, брудер для курчат, інкубатор для яєць автоматичний, інкубатор для яєць ручний, інкубатор Наседка, інкубатор Квочка, інкубатор Несушка.