Інкубатори МС

Якщо ви займаєтеся фермерством або просто тримаєте домашнє господарство, то вам дуже допоможе продукція компанії Tehno MS. Під цим брендом випускаються корморізки, гранулятори, автоматичні поїлки для птиці та кролів, а також побутові інкубатори.

Головна причина вибрати сільгосп обладнання від «Tehno MS» - підхід компанії до роботи.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Tehnoms MS-36/144 2020 з регулятором вологості (для будь-яких типів яєць)
  4 100 ₴
 2. Інкубатор для перепелів MS-36/144
  Інкубатор для перепелів MS-36/144 Код товару: 8080074
  В наявності
  3 590 ₴
 3. Tehnoms MS-63/252 2020 з регулятором вологості (для будь-яких типів яєць)
  5 550 ₴
 4. Tehnoms MS-98 2020 з регулятором вологості
  5 550 ₴
 5. Tehnoms MS-48 2020 з регулятором вологості
  4 190 ₴
 6. Інкубатор MS-98 з автоматичним переворотом яєць
  5 390 ₴
 7. Інкубатор MS-63 з автоматичним переворотом яєць
  5 390 ₴
 8. Інкубатор автоматичний інвекторний для яєць MS-48/24
  3 590 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
Питання-Відповідь

Відмінність програмованого і автоматичного інкубатора?

Поняття автоматичного інкубатора припускає тільки наявність автоматичного повороту яєць. Автоматичні інкубатора можуть бути як програмовані так і з ручним керуванням..

Які інкубатори самі задають режим інкубації?

Інкубатори які дозволяють встановити автоматично такі параметри інкубації: - температура; - вологість; - інтервал між поворотами. У всіх інших типах інкубаційні параметри виставляють в ручну по таблиці інкубації.

З яким терморегулятором вибрати інкубатор?

 • Механічний терморегулятор - надійний, недостатньо точний і незручний в роботі. 
 • Аналоговий терморегулятор - менш надійний, ніж механічний, забезпечує більшу точність, ніж механічний. Не зручний у використанні.
 • Цифровий терморегулятор - надійний, високоточний, простий у використанні.

Який принцип роботи Цифрового терморегулятора?

Цифровому регуляторі сигнал від термодатчика оцифровується і в залежності від значення температури, встановленої користувачем в пам'яті пристрою, збільшує або зменшує нагрів. Перевагою є найвища точність до 0,1 С, більш стабільна і безвідмовна робота. Користувачеві відразу видно температура яку він встановлює, що неможливо в Механічних і Аналогових терморегуляторах.

Який принцип роботи Аналогового терморегулятора?

В аналоговому регуляторі електрична схема аналізує сигнал від датчика температури і в залежності від положення ручки терморегулятора, збільшує або зменшує нагрів. Похибка регулювання може становити від 0,2 - 0,5 С.

Який принцип роботи Механічного терморегулятора?

Особливістю механічного терморегулятора є те що він не оснащений температурним датчиком, а температурний режим підтримується деформацією металевої мембрани. Температура інкубації налаштовується після того як інкубатор повністю прогріется - вимірюючи температуру всередині інкубатора та коригувати до необхідного значення.

Які бувають терморегулятори?

Виділять за принципом управління: Механічний (Мембранний), Електромеханічний Аналоговий, Цифровий терморегулятор. Також їх ділять на зовнішній і вбудований.

Які бувають нагрівальні елементи в інкубаторах?

В інкубаторах використовують чотири види нагрівачів, а саме Шнуровий ТЕН, інфрачервона стрічка, керамічний нагрівач і лампа розжарювання. Від себе зазначимо що Лампа розжарювання незважаючи на свою популярність пожежонебезпечна і менш надійна.

Які бувають способи перевороту яєць?

Правильна частота і рівномірність повороту яєць забезпечить високий відсоток виводимості. Виділяють три основні способи перевороту яєць:

 • Ручний
 • Механічний
 • Автоматичний

Слід віддати перевагу тому способу який забезпечить максимально рівномірні інтервали повороту.

Як вибрати інкубатор?

Визначити скільки яєць необхідно закласти, врахувати особливості закладки яєць обраного виду птиці. Так ми визначили місткість інкубатора. Вибрати відповідний спосіб перевороту яєць, тип нагрівального елементу, тип живлення 220В або 220В і 12В, систему управління параметрами інкубації

Чим відрізняються дешеві інкубатори?

Як вибрати універсальний інкубатор?

Так якщо для більшості видів птиці розташування яєць носять рекомендованих характер, то для водоплавний птахів розташування яєць є обов'язковим. У зв'язку з цим можна виділити всього два типи поворотного механізму які підійдуть для всіх.

Приклади таких моделей на нашому сайті:

Якщо ви займаєтеся фермерством або просто тримаєте домашнє господарство, то вам дуже допоможе продукція компанії Tehno MS. Під цим брендом випускаються корморізки, гранулятори, автоматичні поїлки для птиці та кролів, а також побутові інкубатори.

Головна причина вибрати сільгосп обладнання від «Tehno MS» - підхід компанії до роботи. Її продукція відрізняється точною збіркою, довговічними матеріалами і якісними комплектуючими. Завдяки цьому, купуючи автоматичний інкубатор MS, ви можете бути впевнені, що він буде служити вам довго і справно.

Різновид інкубаторів Tehno MS і їх відмінності

На українському ринку виробник представлений чотирма моделями інкубаторів:

 • MS-98;
 • MS-63;
 • MS-48/24;
 • MS-36/144.

Головна їхня відмінність стосується місткості. Безпосередньо від цієї характеристики залежить і ціна на побутові інкубатори Tehno MS. Крім того, в залежності від типу осередків автоматичного перевороту, вони можуть бути розраховані під один або кілька розмірів яєць (тільки курячі, курячі/качині, курячі/перепелині).

В цілому ж інкубатори від виробника Tehno MS мають однаковий загаьний пристрій, комплектацію, матеріали виробництва. Так, вони мають автоматичний переворот, теновий нагрівач, примусову вентиляцію, високоточний блок управління.

Переваги інкубаторів Tehno MS

Головні плюси продукції цього виробника:

 • довговічність;
 • місткість;
 • універсальність;
 • технологічність.

Інкубатори з автоматичним переворотом від Tehno MS виготовлені з пластику. Цей матеріал добре переносить вплив вологи, не втрачає свою структуру після тривалого зберігання. Крім того використання пластику полегшує догляд за інкубатором (мийка, дезінфекція).

Окремої уваги заслуговують датчики вологості і температури, які дають точну інформацію про внутрішнє середовище, а також сучасний блок управління, який дозволяє виставити оптимальні умови інкубації в залежності від конкретного виду птиці.

Де купити інкубатори Tehno MS?

В інтернет-магазині Cropper ви знайдете найнеобхідніше обладнання для птахівництва. Тут ви можете купити інкубатори MS, які створені з урахуванням всіх сучасних вимог. Вся продукція, представлена на сайті, має сертифікати якості.

Інкубатори Tehno MS магазин Кропер доставляє по всій Україні. Ваше замовлення буде доставлений в протягом 3 днів до найближчого відділення «Нової пошти», «Інтайм» або «Делівері». Оплатити товар можна післяплатою при отриманні або банківським переказом при оформленні замовлення.