Доїльні апарати

Доїльні апарати

Товари з 1 по 24 із 63 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 63 у каталозі

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Якщо в господарстві утримується від 3 корів, то на доїння буде йти від 40 хвилин. Щоб не витрачати стільки часу слід використовувати доїльний апарат.

Агрегат індивідуального доїння - пристрій, який складається з силової установки і підвісного обладнання. Відбір молока відбувається під дією вакууму, який створюється насосом. При цьому на доїння однієї корови йде 6-8 хвилин, кози - до 5. Для роботи з апаратом потрібен один оператор, який за годину буде управлятися мінімум з 5 тваринами.

Купіть доїльний апарат, і містити молочне господарство буде набагато простіше.

Які бувають доїльні апарати

Залежно типу вакуумного насоса, призначення, можливості переміщення виділяють кілька видів доїльних апаратів. Ці особливості обов'язково враховують перед покупкою.

Сухий доїльний апарату в якості основи використовує силовий агрегат з сухим вакуумним насосом. Це означає, що йому для нормальної роботи не потрібна мастило. Суха установка по характеристикам практично не відрізняється від масляної. Головна її перевага - не потрібно стежити за рівнем масла.

Для роботи масляного доїльного апарату потрібна мастило. Вона зі спеціальної ємності надходить в насос. Використання масла знижує нагрів, зменшує знос графітових лопаток. Існує міф, що такі апарати погано працюють в мороз, але це не відповідає дійсності. Для вакуумних насосів використовується мінеральне масло, яке не змінює в'язкість навіть при -40 ° С.

При однаковій потужності електродвигуна масляні агрегати кілька виграють у сухих, оскільки здатні довше працювати без перерв і не такі гучні.

Силова установка в доїльних апаратах для корів і для кіз може використовуватися одна і та ж. Відмінності будуть стосуватися тільки підвісного обладнання. У комплект для доїння корів входять:

 • доїльні стакани;
 • колектор з розподільником вакууму;
 • пульсатор;
 • вакуумні та молочні трубки.

В доїльних апаратах для кіз колектор відсутній, а вакуум з пульсатора передається безпосередньо в камери доїльних склянок. Склянки також використовуються інші, оскільки будова вимені у цих тварин різний.

Більшість сучасних агрегатів індивідуального доїння збираються на каркасах з колесами. Це дозволяє без проблем переміщати обладнання по приміщенню. Але є і стаціонарні доїльні апарати з потужними силовими установками і об'ємним ресивером. Передбачається їх використання в одному приміщенні, а тому у них немає ніяких пристосувань, які полегшили б переміщення.

Пересувні доїльні апарати більше поширені в домашніх господарствах, а стаціонарні - на молочних фермах.

Який доїльний апарат вибрати

При покупці потрібно відштовхуватися від потужності агрегату. Від неї безпосередньо залежатиме продуктивність. А саме ця характеристика визначає, скільки тварин ви зможете доїти на годину.

Для господарств, які тримають до 5 корів, буде досить продуктивності в 5,5 м³ / год. Такий доїльний апарат зможе доїти до 8 тварин за годину. Для великих господарств потрібні силові установки, до яких можна підключити 2 лінії. Мінімальна продуктивність для цього повинна бути 12 м³ / год.

Перед тим як вибрати доїльний апарат, потрібно вивчити його комплектацію:

тип пульсатора;

 • об’єм і матеріали колектора;
 • доїльні стакани;
 • кришка доїльного відра.

Більшість апаратів використовує синхронні пульсатори, через що молоко забирається з усіх сосків одночасно. Попарні пульсатори забезпечують доїння, яке нагадує ручне, коли доїться тільки 2 соска одночасно.

При використанні попарних пульсаторів потрібно використовувати особливий розподільник вакууму. У стандартних розподільників 5 штуцерів, а для попарного доїння потрібно 6.

Колектор збирає молоко з доїльних стаканів. Для звичайних корів буде досить обсягу в 140 см³, для породистих потрібно 240 см³. Це пов'язано з тим, що у породистих корів швидкість молоковіддачі висока, а тому молоко може заповнити колектор і стакани, через що вони впадуть. В доїльних апаратах для кіз колектор зовсім відсутній.

Щоб корова випадково не розбила підвісне обладнання, краще вибирати металеві комплектуючі. З стали або алюмінію роблять склянки і кришку колектора. Для кіз відмінно підійде і пластик.

Ще один плюс металевих деталей в тому, що вони створюють потрібну навантаження на вим'я корови, що стимулює віддачу молока.

Як доїти доїльним апаратом

Необхідно дотримуватися наступних правил:

 • Не перевищувати рекомендовану час безперервної роботи (після його закінчення потрібно зробити перерву на 30 хвилин);
 • підтримуйте чистоту апарату: після використання приготуйте мильний розчин в теплій воді, включіть максимальний тиск, опустіть доїльні стакани в воду і запустіть двигун на 20-30 секунд);
 • стежте за рівнем вакууму - не допускається перевищення 52 кПа, перепади і просадки;
 • щоб запобігти утворенню конденсату, в холодну пору року не можна запускати двигун, якщо установка знаходиться в приміщенні менше 2 год;
 • після кожного використання потрібно зливати воду з ресивера.

Якщо дотримуватися цих правил, то при використанні доїльного апарата не виникне проблем.

Як доїти корову доїльним апаратом

Правильно доїти корову доїльним апаратом можна швидко навчитися.

Помийте вим'я і зробіть масаж. Перевірте наявність ранок або хвороб. Якщо все в порядку, то можна починати доїння.

Доїльні стакани надягають по черзі, починаючи з далекого соска. Для цього затискають клапан на колекторі, включають двигун. Завдяки вакууму склянки відразу зафіксуються.

Постійно стежте за інтенсивністю молоковіддачі. Коли молоко перестане надходити, стакани знімають, апарат вимикають.

Як доїти козу доїльним апаратом

Перед запуском обов'язково переконайтеся, що виставлено правильне розрідження. Оптимальне значення для кіз знаходиться в діапазоні 35-40 кПа.

Для доїння кіз необхідно підготувати спеціальне місце. Оскільки ці тварини досить неспокійні, то робиться загін з фіксацією для шиї. Під час доїння козу підгодовують, щоб вона вела себе спокійніше.

Правильніше доїти козу доїльним апаратом масляного типу, оскільки він створює менше шуму. Бажано винести силову установку в інше приміщення, для чого подовжують шланг постійного вакууму.

Ціна

Представляємо вам таблиці з цінами на найпопулярніші доїльні апарати в Україні:

Ціни на доїльні апарати для корів

Доїльний апарат Бурьонка Стандарт Доїльний апарат АІД Бурьонка-1 комбі 1500 Доїльний апарат АІД-3 Євро-комплектація Доїльний апарат для корів АІД Берізка-1 мото Доїльний апарат ДаМілк УІД-10 Євро (2 відра)
Доїльний апарат Бурьонка "Стандарт" Доїльний апарат АІД "Бурьонка-1 комбі 1500" Доїльний апарат АІД-3 Євро-комплектація Доїльний апарат для корів АІД Берізка-1 мото Доїльний апарат ДаМілк УІД-10 "Євро" (2 відра)
6200 грн 7000 грн 8200 грн 9600 грн 11650 грн

 

Ціни на доїльні апарати для кіз та овець

Доїльный апарат АІД Білка-1 міні 3000 Доїльный апарат АІД Білка-2 міні 3000 Доїльный апарат ДаМілк УІД-10 Коза Доїльный апарат АІД Білка-2 1500 Доїльный апарат ДаМілк УІД-10 Коза
Доїльный апарат АІД "Білка-1 міні 3000" Доїльный апарат АІД Білка-2 міні 3000 Доїльный апарат ДаМілк УІД-10 "Коза" Доїльный апарат АІД Білка-2 1500 Доїльный апарат ДаМілк УІД-10 "Коза"
6350 грн 7350 грн 8200 грн 9150 грн 11450 грн

 

Ціни на доїльні установки

Доїльна установка ДУ-3000 Доїльна установка ДУ-3000 в зборі на каркасі Доїльна установка ДУ-3000 в зборі на каркасі с блоком Доїльна установка ДУ-3000 мото с двигуном Доїльна установка ДУ-3000 мото в зборі на каркасі
Доїльна установка ДУ-3000 Доїльна установка "ДУ-3000" в зборі на каркасі Доїльна установка "ДУ-3000" в зборі на каркасі с блоком Доїльна установка ДУ-3000 мото с двигуном Доїльна установка ДУ-3000 мото в зборі на каркасі
4050 грн 4750 грн 5300 грн 6100 грн 7600 грн

Де купити доїльний апарат

В інтернет-магазині товарів для приватного господарства Cropper є обладнання для птахівників і фермерів, які містять молочних тварин. На сайті можна купити доїльний апарат, сепаратори, інкубатори, корморізки. Магазин працює по всій країні - замовлення доставляють кур'єрські служби «Нова пошта», «Делівері», «Інтайм». Оплатити замовлення можна при оформленні або при отриманні у відділенні пошти (послуга післяплати). Купити доїльний апарат в Україні в будь-якому місті, і він буде доставлений в протягом декількох днів.

В інтернет-магазині Cropper також є комплектуючі та запчастини до доїлкам. Наявність деталей на складі і швидка пересилання дозволить вам швидко зробити ремонт і повернутися до роботи.

Читати повністю