Доїльні апарати

Доїльні апарати

Товари з 1 по 24 із 126 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 126 у каталозі

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Доїльний апарат - це обладнання, яке використовується для доїння тварин за допомогою вакуумної силової установки та підвісних доїльних аксесуарів. Силова частина складається з насоса й двигуна.

Такий пристрій дозволить вести високопродуктивне молочне господарство.

Виробники

               Дамілк            Буренка                           Імпульс

Для господарства з 2-ма і більше тваринами молочний доїльний апарат для дому знадобиться для прискореного отримання молока від корів чи кіз. В магазині ви знайдете доїльні апарати для однієї та декількох тварин, установки з різною потужністю, підвісні аксесуари від українських і закордонних виробників. Виведіть на екран категорію товарів, яка вас цікавить, за допомогою системи фільтрів.

Як вибрати доїльний апарат

Якщо вирішили купувати доїльний апарат ознайомтеся з такими його особливостями:

 1. Які тварини є в господарстві - для кожного призначений свій доїльний павук. Вони відрізняють за розміром, а іноді ще формою та використаними для виробництва матеріалами.
 2. Кількість тварин - чим більше тварин в господарстві, тим продуктивніше повинна бути силова установка. Продуктивність показує кількість молока, яка виходить за годину безперервної роботи. Для маленьких господарств на 6-8 тварин підійде агрегат з продуктивністю 7 м3 / год, а для великих на 10 і більше тварин - 10 м3 / год.
 3. Процес доїння - якщо є можливість виділити для доїння тварин окреме приміщення, то стаціонарна установка - раціональне рішення. Мобільна ж установка добра тим, що не прив'язана до одного місця і легко переміщується.
 4. Особливості силової установки - двигун і насос кріпляться один до одного по-різному. Конструкція буває моноблочна і модульна. Перший варіант більш компактний, ротор насоса встановлений прямо на вал двигуна. Другий краще підійде для ремонту або модернізації частини установки від'єднуються друг від друга.
 5. Тип насоса - розрізняють 3 основні типи насосів, які використовують для доїльних установок: роторний, поршневий, мембранний. Показник продуктивності досягає високих позицій у пластинчато-роторних насосів. Вони бувають сухі та масляні. У перших потрібно періодично міняти графітові пластини. Масляні ж потребують заміни мастила.

Пошукайте в мережі відгуки та огляди на моделі, які вас цікавлять. Інформація з декількох джерел дозволить повністю розібратися в особливостях будови або експлуатації побутового доїльного апарату.

У каталозі на сайті можна недорого купити апарати для домашнього доїння таких виробників: DaMilk, Імпульс, Доюшка Велес, Буренка тощо.

Характеристики доїльного апарату

Окремо взятий доїльний апарат відрізняється від інших моделей за рядом особливостей - технічних характеристик. Ось список тих, які краще вивчити перед покупкою:

 • тип насоса;
 • потужність двигуна;
 • продуктивність установки;
 • тип каркаса;
 • максимальний показник вакууму;
 • кількість ліній для доїння;
 • комплектація доїльного відра в зборі.

Загальна продуктивність всієї станції для доїння виводиться виходячи з показників потужності двигуна, типу підвісних аксесуарів та кількості ліній. Виробник ДаМілк розробив кілька серій: АІД-1, АІД-2, АІД-3 та УІД-10. Моделі кожної з них обслуговують до 80 кіз або 17 корів на годину. Продаж доїльних апаратів здійснюється по всій Україні:

Ціни на домашні доїльні апарати

АІД-1 АІД-2 АІД-3 УІД-10
       
6830 грн. 7950 грн. 8200 грн. 11750 грн

Відштовхуючись від особливостей каркаса, на якому закріплені частини силової установки, розрізняють мобільні або стаціонарні установки. Рухливі моделі на візках легко встановити і застосовувати в будь-якому приміщенні, особливо маленькому. Стаціонарні ж підійдуть для тих ферм, на яких під доїння відведено спеціальне місце в корівнику.

Якщо потужність насоса дозволяє, то можна задіяти додаткові лінії. Середня продуктивність кожної з них - 5,5 м3 / год. Якщо використовувати відразу дві, то 2 корови або 4 кози дояться одночасно. Так ви отримаєте вдвічі більше молока.

Важливо правильно обрати підвісний доїльний апарат для корів або кіз. Він складається з соскової гуми, доїльних стаканів, трубок, колектора. Вим'я кози та корови розрізняються за розміром і розташуванням сосків. Кожен апарат побудований саме під ці особливості кожної тварини.

Де купити доїльний апарат

Побутові доїльні апарати, деталі для них, інструменти для обслуговування, інші види техніки для молочних господарств представлені на сайті магазина Кроппер. Покупець може придбати повністю готову до використання установку або декілька необхідних деталей.

Магазин працює по всій Україні. Приймає замовлення та доставляє їх у великі міста України: Київ, Миколаїв, Одесу, Львів, Полтаву, Дніпро тощо. Відправлення посилок - через Нову пошту, Автолюкс та Інтайм. Жителям Харкова доступні послуги кур'єрської служби Cropper.

Оплата замовлень - через банківську картку або готівкою після отримання.

Читати повністю