Зернодробарка Газда

Переваги подрібнювачів кормів «Газда»

Зернодробарки цього бренду бувають двох типів: молоткові та роторні. Вони можуть працювати з різними типами сировини (бобові, злаки, цілі качани кукурудзи). Ще однією особливістю цих корморізок є можливість зміни помолу без розбору барабана....

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
  1. Зернодробарка "Газда М80" (2,5 кВт, молоткова, для зерна та качанів кукурудзи)
    3 260 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Переваги подрібнювачів кормів «Газда»

Зернодробарки цього бренду бувають двох типів: молоткові та роторні. Вони можуть працювати з різними типами сировини (бобові, злаки, цілі качани кукурудзи). Ще однією особливістю цих корморізок є можливість зміни помолу без розбору барабана.

Ціна корморізок «Газда» нижче, ніж у конкурентів, оскільки вони збираються в Україні. При цьому використання закордонних комплектуючих і технологій надає їм по-справжньому європейську якість.

Де купити зернодробарку «Газда» в Україні

Шукайте обладнання для облаштування побутового господарства? Все необхідне ви знайдете на сайті Cropper. Зокрема, можна купити в інтернет-магазині крупорушку «Газда» з можливістю настройки розміру фракції меленого зерна. На сайті також є корморізки для подрібнення трави, кукурудзяних стебел.

Купити кормової подрібнювач можна в будь-якому місті України, і він буде доставлений протягом 1-3 днів.

 

Популярні категорії:

Корморезка, зернодробарка, подрібнювач трави, дробарка для зерна, молоткова дробарка, подрібнювач сіна, лущилки для кукурудзи, корморізка для коренеплодів, подрібнювач овочів і фруктів, універсальний подрібнювач.