Зернодробарка Газда

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Українське машинобудівне підприємство ТОВ «ВГК» спеціалізується на виготовленні обладнання для побутового використання. Компанія випускає подрібнювачі корму під брендом «Газда». Особливої уваги заслуговує серія зернодробарок. Вона знайде застосування в господарствах, які займаються розведенням великої рогатої худоби та свійської птиці.

Компанія «ВГК» у виробництві використовує сталь СТ45 і німецькі запобіжники від фірми THERMIK GmbH.

Переваги подрібнювачів кормів «Газда»

Зернодробарки цього бренду бувають двох типів: молоткові та роторні. Вони можуть працювати з різними типами сировини (бобові, злаки, цілі качани кукурудзи). Ще однією особливістю цих корморізок є можливість зміни помолу без розбору барабана.

Ціна корморізок «Газда» нижче, ніж у конкурентів, оскільки вони збираються в Україні. При цьому використання закордонних комплектуючих і технологій надає їм по-справжньому європейську якість.

Де купити зернодробарку «Газда» в Україні

Шукайте обладнання для облаштування побутового господарства? Все необхідне ви знайдете на сайті Cropper. Зокрема, можна купити в інтернет-магазині крупорушку «Газда» з можливістю настройки розміру фракції меленого зерна. На сайті також є корморізки для подрібнення трави, кукурудзяних стебел.

Купити кормової подрібнювач можна в будь-якому місті України, і він буде доставлений протягом 1-3 днів.

 

Популярні категорії:

Корморезка, зернодробарка, подрібнювач трави, дробарка для зерна, молоткова дробарка, подрібнювач сіна, лущилки для кукурудзи, корморізка для коренеплодів, подрібнювач овочів і фруктів, універсальний подрібнювач.