Кукурудзолущилка електрична «ЛАН-8»

В наявності
Код товару:
1110051
Переробляєма сировина  Качани кукурудзи
Тип корморізки  Кукурудзолущилки
Тип двигуна  Електричний
Виробник корморізки  Совек (Вінниця)

 

1 389 ₴
від 69.45 грн / в міс
Проконсультуємо і оформимо замовлення по телефону
Доставка в
Самовивіз з новою пошти Відправимо сьогодні
Кур'єр Нова Пошта Протягом 1-3 днів
Оплата
при отриманні (Накладений платіж)
на розрахунковий рахунок підприємства
на банківську карту

Щоб не відокремлювати кукурудзяні зерна від качана вручну, скористайтеся спеціальним приладом. «ЛАН-8» - кукурудзолущилка від українського виробника СОВЄК. Вона призначена для використання в домашніх господарствах, має компактні розміри.
При роботі електрична лущилка «ЛАН-8» не пошкоджує зерна. Завдяки цьому після відділення кукурудзу можна використовувати як посівний матеріал.

Характеристики лущильники кукурудзи «ЛАН-8»

Пристрій складається з робочого валу і електродвигуна. Вони з'єднані безпосередньо, що забезпечує високий ККД. Споживана потужність кукурудзолущилки електричної «ЛАН-8» - 120 Вт/год. Продуктивність - 75 кг/год.
Ця модель може працювати з качанами різного розміру. Після відділення кукурудза виходить через патрубок, не розлітається в сторони. Перед переробкою качани слід добре висушити, щоб зерна легко відділялися.
Вага приладу (5,5 кг) і компактні розміри дозволяють без проблем встановлювати його в будь-якому місці, полегшують зберігання і перенесення.

Де купити кукурудзолущилку

У інетрнт-магазині Cropper ви знайдете різне устаткування для підготовки корму для тварин. На нашому сайті ви можете купити електричні лущилки для кукурудзи «ЛАН-8» і від інших виробників. Замовлення доставляються протягом 3 днів в будь-яке місто України.

Залишити відгук
Кукурудзолущилка електрична «ЛАН-8»
1 389 ₴
Проконсультуємо і оформимо замовлення по телефону