Самогонний апарат з сухопарником

Самогонний апарат з одним сухопарником – це модифікація класичного дистилятора. Використання прикубника потрібно, щоб зробити самогон, по-перше, чистішим, по-друге, міцнішим. При цьому не слід переоцінювати роль сухопарнику. Домогтися такого ж ефекту, як при перегонці в ректифікаційної колоні, не вийде.

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Непроточний змійовик с сухопарником
  2 049 ₴
 2. Непроточний дистилятор Cropper на 60 літрів з сухопарником і місткістю під воду
  5 899 ₴
 3. Непроточний дистилятор Cropper на 50 літрів з сухопарником і місткістю під воду
  5 549 ₴
 4. Непроточний дистилятор Cropper на 40 літрів з сухопарником і місткістю під воду
  5 289 ₴
 5. Непроточний дистилятор Cropper на 30 літрів з сухопарником і місткістю під воду
  4 789 ₴
 6. Непроточний дистилятор Cropper на 25 літрів з сухопарником і місткістю під воду
  4 549 ₴
 7. Непроточний дистилятор Cropper на 60 літрів з сухопарником
  5 049 ₴
 8. Непроточний дистилятор Cropper на 50 літрів з сухопарником
  4 649 ₴
 9. Непроточний дистилятор Cropper на 40 літрів з сухопарником
  4 499 ₴
 10. Непроточний дистилятор Cropper на 30 літрів з сухопарником
  3 799 ₴
 11. Непроточний дистилятор Cropper на 25 літрів з сухопарником
  3 650 ₴
 12. Непроточний дистилятор Cropper на 20 літрів з сухопарником
  3 549 ₴
 13. Дистилятор Cropper газовий на 60 літрів з сухопарником, вугільної колоною і папугою
  5 799 ₴
 14. Дистилятор Cropper газовий на 50 літрів з сухопарником, вугільної колоною і папугою
  5 599 ₴
 15. Дистилятор Cropper газовий на 40 літрів з сухопарником, вугільної колоною і папугою
  5 299 ₴
 16. Дистилятор-скороварка Профі 15 з сухопарником
  3 179 ₴
 17. Дистилятор-скороварка Профі 12 з сухопарником
  2 990 ₴
 18. Дистилятор Cropper газовий на 25 літрів з сухопарником, вугільної колоною і папугою
  4 399 ₴
 19. Дистиллятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 50 літрів з розбірним сухопарнику
  6 399 ₴
 20. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 40 літрів з розбірним сухопарником
  5 099 ₴
 21. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 30 літрів з розбірним сухопарником
  4 799 ₴
 22. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 25 літрів з розбірним сухопарником
  4 549 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Самогонний апарат з одним сухопарником – це модифікація класичного дистилятора. Використання прикубника потрібно, щоб зробити самогон, по-перше, чистішим, по-друге, міцнішим. При цьому не слід переоцінювати роль сухопарнику. Домогтися такого ж ефекту, як при перегонці в ректифікаційної колоні, не вийде.

Що таке сухопарник, і як він працює

Сухопарник – один з видів прикубника. Він є проміжною ланкою між кубом і холодильником самогонного апарату. Брага в кубі доводиться до потрібної температури, після чого починається випаровування етанолу і домішок. Летючі домішки, які мають меншу температуру випаровування ніж спирт, відбираються з головою. А речовини, які мають схожу температуру кипіння, залишаються в сухопарнику.

Відбувається це таким чином: пара із самогонно апарату потрапляє в барботер, де конденсується. Надходження нової пари дає енергію для повторного випаровування, але при цьому частина тепла все одно втрачається. Масла і домішки залишаються в сухопарнику, а пари спирту потрапляють в змійовик холодильника. У самогонних апаратах використовується від 1 до 5 сухопарників.

Як вибрати самогонний апарат із сухопарником

Основні вимоги до самогонного апарату із сухопарником залишаються тими самими, що і раніше, а тому докладніше зупинимося на характеристиках самого сухопарника. Отже, при виборі потрібно звернути увагу на:

 1. Матеріал корпусу. Прикубник самогонного апарату може бути виготовлений з металу або скла. Металеві сухопарники більш поширені, оскільки мають високу міцність. Скляні варіанти найчастіше виготовляють самостійно з банок з кришкою, що загвинчується. Плюсом скляного сухопарнику є те, що видно рівень рідини, і можна точно визначити час, коли її потрібно злити.
 2. Тип сухопарнику. Вони бувають цільні та розбірні. Розбірний барботер складається з корпусу і кришки. Кришка може кріпитися за допомогою різьблення або болтів. Цілісні сухопарники складніше мити, а тому вони не такі зручні. Щоб зливати з нього рідину, використовується кран.
 3. Наявність підпірки на прикубнику або холодильнику. Додаткова опора потрібна, щоб конструкція не деформувалася під додатковою вагою. Великим плюсом буде можливість регулювання висоти підпірки.
 4. Кількість сухопарників. Зазвичай використовується один прикубник, але використання декількох підвищує якість очищення. Також сухопраник потрібен для ароматизації самогону. У таких випадках в нього кладуть сухофрукти, трави або прянощі, завдяки чому напій стає приємнішим і м'якшим.

Де купити дистилятор із барботером

В інтернет магазині Cropper можна купити самогонні апарати із сухопарником і без нього. В каталозі більше 60 моделей дистиляторів і ректифікаторів. Це обладнання від виробників AquaGradus, Кроппер, Троян, Веселий Бородач, Профі.

Якщо виникнуть проблеми з вибором, зверніться за консультацією до менеджера інтернет-магазину. В асортименті ви знайдете коптильні, автоклави, сепаратори, доїльні апарати. Доставка сільськогосподарського устаткування здійснюється по всій Україні. Забрати замовлення можна у відділенні Нової Пошти, Інтайм або в точці видачі товарів (знаходиться у Харкові). Оплата при отриманні. Гарантія на самогонні апарати із сухопарником становить 12 місяців.