Автоклав з газового балона

Кожна господиня з жахом чекає так званого «сезону консервацій», коли до спеки за вікном додається ще й спека на кухні від безперервної підготовки інгредієнтів, стерилізації банок і т. д.

Щоб уникнути цього пекла, треба просто застосувати більш передову технологію для швидкого консервування - автоклав із газового балона.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Автоклав з газового балона для консервування Троян РБ-14
  3 190 ₴
 2. Автоклав з газового балона для консервування Троян РБ-21
  3 290 ₴
 3. Автоклав з газового балона для консервування Троян РБ-28
  3 390 ₴
 4. Автоклав з газового балона для консервування Троян РБ-21 ЕЛ
  3 890 ₴
 5. Електричний автоклав з газового балона для консервування Троян РБ-28 ЕЛ
  3 990 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Кожна господиня з жахом чекає так званого «сезону консервацій», коли до спеки за вікном додається ще й спека на кухні від безперервної підготовки інгредієнтів, стерилізації банок і т. д.

Щоб уникнути цього пекла, треба просто застосувати більш передову технологію для швидкого консервування - автоклав із газового балона. За допомогою цього пристрою, що працює за принципом виробничих агрегатів для обробки сирої їжі, можна прискорити процес консервування в рази.

Переваги автоклава з газового балона

Так в чому ж основні переваги такого апарату?

Побутовий автоклав для консервації в першу чергу хороший тим, що вся пара і жар зосереджує всередині балона. Вам не доведеться кілька годин сидіти в замкнутому приміщенні, де температура досягає +40 градусів.

По-друге, за рахунок повної герметизації, автоклав працює відразу і як скороварка, і як стерилізатор. Тобто, ви завантажуєте в банки сирі заготовки для консервації, ставите закриті банки всередину балона і закриваєте кришку. Вміст банок в цей час доходить до потрібного ступеня готовності, при цьому всі бактерії знищуються під дією окропу і гарячого повітря.

Автоклав з газового балона для домашнього консервування виконає консервацію в 2-3 рази швидше, ніж ви самі. За рахунок підвищеного тиску всередині температура досягає потрібної позначки набагато швидше.

Як вибрати автоклав?

  1. Щоб правильно вибрати автоклав з балона, потрібно спершу оцінити, яка кількість консервації необхідно отримати в результаті. У домашніх умовах, як правило, використовуються агрегати з місткістю до 24 літрів. У такій поміститься приблизно 5 банок на 1 літр або 14 банок н 0,5 літра. Якщо вам потрібна більша кількість кінцевого продукту, то є два шляхи. Або зробити на кілька закладок більше, або взяти балон з великим об'ємом, наприклад, до 50 літрів. При цьому потрібно пам'ятати, що такий балон буде набагато важчим як по вазі, так і в зберіганні.

  2. Друге, на що потрібно звертати увагу, - матеріал, з якого зроблений балон. Зазвичай, це два варіанти: чорний метал або нержавіюча сталь. Автоклав зроблений з чорного металу набагато дешевший. Такий матеріал жодним чином негативно не впливає на процес консервації. Але в той же час він дуже швидко зношується, так як схильний до корозії. Середній термін його експлуатації - 4-6 років. І це за умови належного обслуговування та зберігання. Також автоклав з балона чорного металу важить 15-20 кг, що не дуже практично. Що стосується автоклава з нержавіючої сталі, то довговічніший (прослужить до 60 років) і легший (вага становить близько 8 кг). За ним набагато простіше доглядати. Єдиний недолік - це ціна. Вона в два рази перевищує вартість аналогічних апаратів з чорного металу.

  3. Правильно розрахувавши обсяг балона ви точно будете знати, яка кількість банок туди поміститься. Дуже часто в характеристиках товару на сайті вказується орієнтовна завантаження ємностей різного ступеня місткості, що допоможе правильно зорієнтуватися. Наприклад, на сайті Кропер є автоклав з газового балона на 16 літрових банок або автоклав з балона на 20 банок. У кожного автоклава спосіб нагрівання може відрізнятися. Виділяють газовий і електричний способи. Незалежно від того, який ви виберете, якість кінцевого продукту і смак не зміниться. Просто відштовхуйтесь від міркувань власної зручності.

Вартість автоклава з газового балона

Ціна на автоклав з газового балона може бути різною в залежності від його місткості, матеріалу, комплектації і т. д.

На прикладі двох моделей ми розберемо, скільки може коштувати автоклав в Україні.

Побутова модель автоклава «РБ» 14 розрахована на 14 півлітрових банок, нагрівається за вогневим принципом, тобто, від будь-якого джерела тепла. Матеріал - чорна сталь. Його вартість на сайті магазину Кропер - 1790 грн.

Автоклав HOUSEPRO-42 відрізняється більшою місткістю - до 42 півлітрових банок. Корпус балона виконаний з потовщеною сталі, а кришка оснащена спеціальним підривним клапаном, який запобігає надмірному збільшенню тиску. На сайті Кропер він коштує 2040 грн.

Бачимо, що різниця в вартості найдорожчої і дешевої моделі не дуже велика. Все залежить тільки від переслідуваних цілей кожного покупця.

Якщо вам потрібно купити автоклав з газ балона для домашньої консервації, то зверніть увагу на перелік саме побутових моделей на сайті.

Магазин автоклав Cropper

Купити автоклав з газ балона можна в інтернет-магазині Cropper. На його сайті представлена ​​техніка тільки високої якості за цінами від виробника.

Оплатити товар можна при отриманні або переказавши гроші на банківську карту. Також можливий переказ коштів на рахунок юридичної особи.

Сервіс доставки здійснюється по всій території України поштовими службами «Нова пошта», «Інтайм» і «Делівері» відповідно до їх тарифів. Для жителів Харкова можлива послуга кур'єрської доставки, вартість якої визначається менеджером при оформленні кожного замовлення.