Самогонний апарат з барботером

Барботер – це вид прикубника, який використовується в дистиляторах. Самогонні апарати з барботером дозволяють отримувати напої з меншою кількістю домішок. Також прикубник використовується для ароматизації самогону. У нього кладуть сухофрукти, трави, прянощі, цедру цитрусових....

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Непроточний змійовик с сухопарником
  3 260 ₴
 2. Непроточний дистилятор Cropper на 60 літрів з сухопарником і місткістю під воду
  9 990 ₴
 3. Непроточний дистилятор Cropper на 50 літрів з сухопарником і місткістю під воду
  9 650 ₴
 4. Непроточний дистилятор Cropper на 40 літрів з сухопарником і місткістю під воду
  9 350 ₴
 5. Непроточний дистилятор Cropper на 30 літрів з сухопарником і місткістю під воду
  8 290 ₴
 6. Непроточний дистилятор Cropper на 25 літрів з сухопарником і місткістю під воду
  7 930 ₴
 7. Непроточний дистилятор Cropper на 60 літрів з сухопарником
  8 550 ₴
 8. Непроточний дистилятор Cropper на 50 літрів з сухопарником
  7 850 ₴
 9. Непроточний дистилятор Cropper на 40 літрів з сухопарником
  7 390 ₴
 10. Непроточний дистилятор Cropper на 30 літрів з сухопарником
  6 730 ₴
 11. Непроточний дистилятор Cropper на 25 літрів з сухопарником
  6 520 ₴
 12. Непроточний дистилятор Cropper на 20 літрів з сухопарником
  6 080 ₴
 13. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 150 літрів з двома сухопарниками
  15 990 ₴
 14. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 120 літрів з двома сухопарниками
  15 150 ₴
 15. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 100 літрів з двома сухопарниками
  14 270 ₴
 16. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ електричний-газовий на 30 літрів з трьома сухопарниками
  9 990 ₴
 17. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ електричний-газовий на 25 літрів з трьома сухопарниками
  9 520 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Барботер – це вид прикубника, який використовується в дистиляторах. Самогонні апарати з барботером дозволяють отримувати напої з меншою кількістю домішок. Також прикубник використовується для ароматизації самогону. У нього кладуть сухофрукти, трави, прянощі, цедру цитрусових. Екстракт цих ароматизаторів вбирають пари етанолу, завдяки чому напій отримує яскраво виражений смак навіть без настоювання.

Як працює барботер самогонного апарату

Барботер – це скляна або металева ємність, яка встановлюється між перегінним кубом і холодильником. Можливе використання відразу декількох таких пристосувань в самогонному апараті.

Прикубник потрібен, щоб не допустити потрапляння в самогон сивушних масел, ефірів. Також зазначається, що використання барботера дозволяє підвищити вміст алкоголю в самогоні. Установка в самогонному апараті відразу декількох таких пристроїв дозволить поліпшити ступінь очищення. При цьому не слід очікувати чудодійного ефекту, який часто обіцяють блогери і виробники самогонного устаткування. Для того, щоб отримати чистий продукт, потрібно дотримуватися пропорцій при приготуванні браги, використовувати якісні дріжджі, обов'язково відбирати голови.

Барботер самогонного апарату складається з основної ємності, кришки і трубок. Очищення відбувається за рахунок рідини всередині сухопарнику. Вхідна трубка, по якій надходить пар, опускається практично до дна. Завдяки тому, що вона занурена в рідину, частина шкідливих сполук зв'язується і залишається в барботері. Трубка для відводу пари знаходиться нижче рівня кришки на 1 см, вона не повинна контактувати з рідиною.

Зверніть увагу, що під час перегонки великих обсягів браги, вода в прикубнику насичується шкідливими речовинами, а тому її потрібно міняти.

Як вибрати дистиллятор з барботером

Ректифікаційні колони мають інший принцип роботи, а тому прикубником оснащуються тільки дистилятори. Перед покупкою необхідно враховувати такі фактори:

 1. Матеріали. Для виготовлення більшості вузлів використовується нержавіюча сталь. Менш поширені дистилятори із міді, оскільки вони дорожчі. Оскільки експлуатаційні характеристики у них схожі, слід орієнтуватися по бюджету.
 2. Матеріал і влаштування барботера. Прикубник може бути зроблений з нержавійки або скла. Металеві вироби міцніші, але скляні дозволяють візуально відслідковувати весь процес. Так, в скляному барботері легко визначити, коли потрібно замінити воду. Також зверніть увагу на будову. Бувають цілісні сухопарники в дистиляторах (для зливу передбачений краник) і розбірні. Кришка розбірного барботера в свою чергу може загвинчуватися або бути посаджена на болтове (фланцеве) кріплення. Гвинтові кришки дозволяє швидше проводити розбирання та складання.
 3. Обов'язково у прикубнику і холодильника самогонного повинна бути підпора, висоту якої можна регулювати.
 4. При виборі об’єму, зверніть увагу, що заповнювати куб брагою повністю не можна. До 20% від загального об’єму залишають, щоб в трубки не потрапляла брага і був простір для розширення рідини при нагріванні.
 5. Великим плюсом буде вбудований термометр. У самогонних апаратах використовують біметалічні (механічні) термометри. Рідше для контролю температури використовують цифрові термометри.

Самогонні апарати з барботером: ціни, способи доставки, оплата

В інтернет-магазині Cropper можна купити дистилятори і ректифікатори від виробників AquaGradus, Троян, Буратіно, Кроппер, Профі. В каталозі є більше 50 моделей самогонних апаратів з нержавійки, міді. Вони оснащуються розбірними і цільними барботерами, термометрами, дефлегматорами, непроточними системами охолодження і т. д. Ціни на обладнання залежать від комплектації і місткості. В інтернет-магазині Cropper є самогонні апарати об'ємом від 9 до 150 літрів, які коштують від 3000 до 12000 гривень.

Також на сайті ви знайдете агрегати індивідуального доїння, коптильні, сепаратори, автоклави, насоси для поливу, інкубатори, інше господарське обладнання. При необхідності зв'яжіться з консультантом через зворотний дзвінок, і вам нададуть допомогу у виборі.

Доставка по Україні через Інтайм, Нову Пошту. Самовивіз з точки видачі товарів в Харкові. Оплата через термінал банку, LiqPay (онлайн), при отриманні (післяплата).