Запчастини

Запчастини для доїльного апарату

Товари з 1 по 24 із 61 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 61 у каталозі

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Навіть найнадійніше обладнання іноді ламається. Щоб закінчити ремонт в мінімальні терміни, потрібно якомога швидше отримати потрібні запчастини. В інтернет-магазині Cropper ви знайдете комплектуючі до доїльних апаратів і автоклавів. Ми здійснюємо оперативну відвантаження і відправлення замовлень, а тому ви отримаєте потрібні запчастини протягом 1-3 днів.

Запчастини для доїльних апаратів

Для молочного господарства поломка доїльного апарату стане великою проблемою. Більшість несправностей легко усуваються заміною певних деталей. З цим може впоратися людина без досвіду, а тому швидкість ремонту буде залежати тільки від наявності запчастин.

Ремонт вакуумної установки доїльного апарату

Найчастіше вакуумний тиск починає падати через зношених графітових пластин, які встановлені на ротор насоса. Для різних доїльних апаратів кількість лопатей і їх розмір може відрізнятися. У магазині доїльного обладнання Cropper є текстолітові, композитні та графітові пластини для насосів будь-яких виробників.

При постійних перепадах вакууму потрібна заміна регуляторів. Це пов'язано з розтягуванням пружини клапана, а тому необхідна повна заміна. Регулятор тиску ставиться на ресивері силового агрегату. Розрідження контролюється шляхом забору повітря в систему.

Молочна система

Відбір молока відбувається в доїльних стаканах під впливом вакууму. При цьому відбувається знос соскової гуми, яку потрібно міняти не рідше 1-2 разів на рік.

З доїльних склянкою молоко потрапляє в колектор. Він складається з основи і кришки. Підстава виконано з пластика, а тому може бути пошкоджено ударом або при падінні.

Краще використовувати металеві доїльні стакани і кришку колектора. Це, по-перше, підвищує міцність, по-друге, впливає на вим'я з потрібною силою (якщо вага недостатній, то молоковіддача проходить гірше).

Після кожного використання потрібно мити молочну систему. Іноді для цього використовуються йоржики.

Запчастини до вакуумної системи доїльного апарату

Вакуумна система відповідає за передачу негативного тиску на доїльні стакани і за зміну тактів. Основними її елементами є:

  • шланги постійного і змінного вакууму;
  • розподільник вакууму (встановлений на кришці колектора);
  • пульсатор.

Пульсатори для доїльного апарату бувають синхронні та попарні. При установці попарного пульсатора потрібно поміняти стандартний розподільник вакууму, оскільки потрібно не 5, а 6 входів.

Шланги та з'єднання змінюють при пошкодженнях, так як через них може відбуватися втрата вакууму.

Запчастини для автоклавів

Під час роботи автоклав відчуває велике навантаження через підвищеного тиску і температури. В таких умовах можуть виникати деякі проблеми з датчиками, нагрівальними елементами.

Щоб всередині побутового автоклава створювалося підвищений тиск, який і дозволяє готувати консервацію швидше, обов'язково потрібні прокладки ущільнювачів. Згодом вони зношуються і потребують заміни. Силікон - ідеальний матеріал для ущільнювачів. Він не втрачає еластичність, не тріскається від високої температури, як каучукова гума. Силіконові прокладки для автоклава хороші тим, що не залишають запаху.

Нагрівачі

В електричних автоклавах в якості нагрівача встановлюється ТЕН. Якщо випадково включити автоклав без води, або не очищати мідну спіраль від накипу, нагрівач перегорить. У таких випадках необхідна заміна.

При виборі тену для автоклава потрібно звернути увагу на тип кріплення. Залежно від обсягу ємності, потрібно підбирати потужність теплових елементів.

Датчики

Для відстеження показників тиску і температури в автоклавах встановлюються манометри і термометри.

У манометрах використовується пружина або подвійна мембрана. Згодом вони можуть пошкодитися, втратити пружність, і показники тиску будуть некоректними. У таких випадках потрібно замінити манометр автоклава.

Термометр може бути електронний або спиртової. Спиртові термометри для автоклавів роблять з термостійкого скла. Їх точність становить 1/10 градуса, а шкала розрахована на 150 ° С.

Регулятори і запобіжники

Щоб не доводилося самостійно вмикати та вимикати нагрів в електричному автоклаві, можна використовувати термостат. Він дозволить підтримувати задану температуру без будь-якої участі людини.

За допомогою терморегулятора регулюється ступінь нагріву тена. Він також дозволить економити електрику, так як буде знижувати споживання по досягненню потрібної температури. Регулятор складається з:

  • цифрового дисплея;
  • кнопок регулювання;
  • датчика температури.

При установці на автоклав терморегулятора можна відмовитися від окремого термометра, оскільки температура буде виводитися на дисплей.

У деяких моделях необхідно попереднє нагнітання тиску (1 атмосфера). На них встановлюється штуцер для автоклава, до якого приєднується насос.

При занадто високому внутрішньому тиску може зруйнуватися навіть товстий метал. Щоб не виникало небезпечних ситуацій при приготуванні консервації, в автоклавах встановлюються запобіжні клапани. При перевищенні потрібного рівня тиску відбувається підбурювання повітря.

Де купити запчастини для доїльних апаратів і автоклавів

В інтернет-магазині товарів для домашнього господарства та дачі Cropper ви можете купити запчастини для доїльних апаратів. Є комплектуючі вітчизняного виробництва та імпортні деталі. У магазині Cropper ви можете купити запчастини до вакуумної системи, доїльним склянках. При необхідності ви також можете звернутися в наш сервісний центр.

На сайті можна купити такі запчастини для автоклавів як манометри, клапани тиску, тени. Замовлення доставляються по всій Україні. Оплатити покупку можна онлайн (переклад на карту або рахунок компанії) або при отриманні. Для цього скористайтеся послугою післяплати «Нової пошти», служб «Делівері» або «Інтайм».

Читати повністю