Запчастини

Запчастини для доїльного апарату

Товари з 1 по 24 із 61 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 61 у каталозі

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Запчастини для доїльних апаратів або автоклавів - це комплектуючі деталі, які виконують певну функцію в конструкції будь-якого пристрою. Кілька деталей можуть з'єднуватися в робочі вузли. Через неакуратне транспортування, неправильне використання або просте зношування рано чи пізно деталі необхідно буде замінити.

Для ремонту апарату або його модернізації додатковий набір деталей під рукою буде дуже доречним.

Як вибрати запчастини

Особливості вибору запчастин залежать в першу чергу від їх призначення. Наприклад, якщо ви вибираєте доїльні стакани для корів, то віддавайте перевагу варіантам з металу. Пластикові можна використовувати тільки як тимчасовий варіант, адже вони не відрізняються необхідною вагою та міцністю.

Говорячи про соскову резину й інші сполучні шланги з гуми або силікону, враховуйте температуру в приміщенні з установкою для індивідуального доїння. Деякі матеріали втрачають еластичність, якщо використовувати їх в неправильних умовах.

Запчастини для силової установки - це графітові пластини або спеціальне масло. Вони використовуються в різних типах насосів і підтримують їх продуктивність на необхідному рівні.

Не забувайте тримати апарат в чистоті. Працюючи з харчовими продуктами, це особливо важливо. У каталозі ви знайдете пристрої для якісної чистки всієї доїльної системи на кшталт йоржа або воронки.

Також звертайте увагу на наступні параметри

  1. Сумісність саме з цією моделлю доїльного апарату або автоклава.
  2. Орієнтовний «термін придатності» окремої деталі, а також фактори, які можуть його продовжити або вкоротити.
  3. Виробник комплектуючих деталей, закордонний чи вітчизняний, можуть виготовляти деталі по-різному, зі своїми особливостями.

Крім самостійного вивчення пропозицій інтернет-магазинів сільськогосподарської техніки, ознайомтеся з відгуками досвідчених користувачів. Вони ще краще зорієнтують вас в особливостях будови та використання різних запчастин.

Основні характеристики запчастин

Кожна запчастина відповідає за виконання конкретного завдання. Щоб апарат працював злагоджено і без перебоїв необхідно вибирати виключно якісні варіанти.

Сосковая гума  Пульсатор Доїльні стакани Колектор
       

Говорячи про доїльні апарати, то велика частина запасних деталей призначена для підвісних аксесуарів:

  1. Соскова резина - частина, яка контактує з вим'ям тварини та поперемінно, завдяки вакууму, стискає і розтискає соски.
  2. Регулятор тиску відповідає за налаштування вакууму в системі, а за допомогою такої деталі, як пульсатор, він рівномірно розподіляється і подається до вимені.
  3. Доїльні стакани, шланги для з’єднання та колектор - функціональні вузли, які захищають і переправляють молоко в доїльний бідон.
  4. В окрему категорію виділені пристрої для очищення та промивання системи трубок доїльного апарату. Це воронки та спеціальні йоржики. За допомогою звичайного мильного розчину і цього нехитрого обладнання ви можете убезпечити кінцевий продукт від потрапляння небезпечних мікроорганізмів або ж просто бруду.

Що ж стосується деталей для силових установок, то вони представлені пластинами з графіту і змащувальним мастилом для насосів сухого і масляного типу, відповідно.

Де купити запчастини для доїльного апарату та автоклава

Купити запчастини для доїльного апарату або автоклава можна через український інтернет-магазин Cropper. Всі товари пропонуються покупцеві за цінами виробника з подальшим обслуговуванням за гарантією.Відгуки та консультація менеджера сайту в режимі онлайн допоможе зробити вигідну покупку, яка залишить вас у виграші.

Оплата можлива як готівкою після отримання, так і у вигляді передоплати на банківську картку або розрахунковий рахунок.Доставка замовлень здійснюється по всіх областях України, в тому числі у великі міста. Через перевізників «Нова пошта», «Інтайм» та «Делівері» ви отримаєте посилку в Дніпрі, Кіровограді, Хмельницькому, Одесі, Полтаві тощо.

Читати повністю