Пульсатор нерегульований (Брацлав)

В наявності
Код товару:
0109
Для апарату  Бурьонка, Дамілк
Категорія запчастин  Пульсатори
170 ₴
від 8.5 грн / в міс
Проконсультуємо і оформимо замовлення по телефону
Доставка в
Самовивіз з новою пошти Відправимо сьогодні
Кур'єр Нова Пошта Протягом 1-3 днів
Оплата
при отриманні (Накладений платіж)
на розрахунковий рахунок підприємства
на банківську карту

Орган доїльного апарату робота якого полягає в перетворенні постійного вакууму в змінний.

Конструкція і функціональність нерегульованого пульсатора дуже проста, а простота конструкції це запорука надійності.

За рахунок простоти будови продукт характеризується своєю не високою ціною і високою надійністю в порівнянні зі своїми більш дорогими і складними в конструкції аналогами. Застосовується на всіх вітчизняних доїльних апаратах географія яких стосується всіх країнах СНД. Це такі моделі доїльних апаратів як АІД-1, УІД-10, АІД-2, Бурьонка, Імпульс і т.д.

Конструкція і тип пульсатора

Нерегульований пульсатор представник механізму вакуум утворюючого мембранного типу. Корпус пульсатора умовно розділений на чотири камери і виготовлений з пластмаси, як і всі його складові частини. Клапан має незалежний вертикальний хід і не з'єднаний з мембраною. На верхній частині пульсатора розташований спеціальний повітряний фільтр.

Вакуум утворюючі камери розташовані в вертикальному становищі від низу до верху. Сама нижня камера це камера I - постійного вакууму, камера II - змінного, III - атмосферного тиску, IV - камера змінного вакууму з якої вакуум вже йде на вихід до колектора.

Однією з основних робочих частин нерегульованого пульсатора є гумова діафрагма яка відокремлює камеру IV змінного вакууму від інших камер. Камера II і камера IV змінного вакууму з'єднані між собою каналом підтримує постійну присутність вакууму у внутрішньому просторі пульсатора навіть під час зміни тактів, що забезпечує безперервну алгоритмічну роботу механізму за рахунок зміни видів вакууму в різних камерах вакуум перетворювача.

Принцип роботи пульсатора

Постійний вакуум подається в першу камеру постійного ваккум через отвір який відкриває клапан з'єднуєчий камери I і II відповідно постійного і змінного вакууму потрапляє в камеру II де вакуум перетворюється на змінний. З камери II в камеру IV - вихідний камері змінного вакууму, вакуум потрапляє через канал що з'єднує їх. Камера III розташована між II і IV камерами грає роль амортизатора в якій знаходиться постійний атмосферний тиск який призводить до розгерметизації системи в камері II. В той момент коли клапан досягає своєї верхньої мертвої точки клапан закриває прохід між I і II камерою. За рахунок постійного атмосферного тиску в камері III відбувається розгерметизація камери II у зв'язку з чим клапан опускається вниз відкриваючи отвір між камерою I і II постійне атмосферний тиск з камери III опускає його в початкове положення після чого цикл повторюється.

Залишити відгук
Пульсатор нерегульований (Брацлав)
170 ₴
Проконсультуємо і оформимо замовлення по телефону