Регулятори вакууму для доїльних апаратів

Вакуум - головна робоча сила автоматичної доїлки. Саме під його впливом відбувається відбір молока, його транспортування в ємність, скорочення соскової гуми.

Створюється потрібний тиск вакуумною установкою (роторний насос і елетромотори), зміна тактів доїння - пульсатором....

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Вакуумрегулятор ПВХ чорний на доїльний апарат
  65 ₴
 2. Вакуумрегулятор ПВХ синій на доїльний апарат
  120 ₴
 3. Вакуумметр (манометр) для доїльного апарату
  150 ₴
 4. Вакуумрегулятор великий ПВХ на доїльний апарат
  65 ₴
 5. Вакуумрегулятор металевий на доїльний апарат
  160 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Вакуум - головна робоча сила автоматичної доїлки. Саме під його впливом відбувається відбір молока, його транспортування в ємність, скорочення соскової гуми.

Створюється потрібний тиск вакуумною установкою (роторний насос і елетромотори), зміна тактів доїння - пульсатором.

Але для того, щоб процес протікав правильно, без шкоди для тварини, необхідний ще регулятор тиску доїльного апарату. Він являє собою невеликий клапан, який встановлюється в системі. Потрібен він для ситуацій, коли тиск вакууму починає сильно зростати. У таких випадках він відкривається і впускає повітря, що призводить значення в норму (48-52 кПа).

Як працює вакуумрегулятор?

Регулятор тиску доїльного апарату - простий пристрій, що складається з мінімуму деталей. Завдяки цьому він надійний, і виходить з ладу тільки при неправильній установці або зовнішньому впливі.

Складається вакуумрегулятор з:

 • корпусу;
 • клапана;
 • пружини;
 • гайки.

Для ущільнення можуть додатково використовуватися сальники і гайки.

За допомогою гайки робиться налаштування. При обертанні вона впливає на пружину, і таким чином налаштовується максимально допустимий тиск.

Основа вакуумрегулятора - це металевий або пластиковий стрижень. При підвищенні тиску стрижень рухається, і відбувається впуск повітря. Після нормалізації пружина повертає основу в початкове положення.

Різновид регуляторів тиску

Принцип дії у всіх запобіжних клапанів однаковий. Відрізнятися один від одного вони можуть:

 • матеріалом;
 • розміром;
 • будовою (наявність додаткових елементів).

У нашому інтернет-магазині ви можете купити металевий або пластиковий (ПВХ) регулятор тиску доїльного апарату декількох моделей (також відрізняються розмірами).

Вакуумметр

Для того щоб можна було стежити за рівнем тиску в системі, доїльний апарат комплектується спеціальним манометром. Оскільки він вимірює негативні показники, то він називається вакуумметр. З його допомогою ви можете виявити неполадки пульсатора, поломки лопаток або поломки двигуна ще на ранніх етапах, поки вони не стали критичними.

Ціна на регулятори тиску для доїльного апарату

В першу чергу на вартість датчиків і клапанів впливає матеріал. Так, металевий регулятор тиску доїльного апарату за ціною дорожче пластикового (150 і 65 гривень відповідно).

Запчастини для доїльного апарату

В інтернет-магазині Кроппер можна купити регулятор тиску доїльного апарату та інші запчастини. На сайті ви знайдете комплектуючі силової установки, насоса, системи збору молока і т. д.