Стакан доїльний нержавіюча сталь

В наявності
Код товару:
0088
Для апарату  Бурьонка,  Дамілк
Категорія запчастин  Доїльні стакани
130 ₴
від 6.5 грн / в міс
Проконсультуємо і оформимо замовлення по телефону
Доставка в
Самовивіз з новою пошти Відправимо сьогодні
Кур'єр Нова Пошта Протягом 1-3 днів
Оплата
при отриманні (Накладений платіж)
на розрахунковий рахунок підприємства
на банківську карту

Опис доїльного стакана

Доїльний стакан для доїльного апарату виготовлений з харчової нержавіючої сталі. Являє собою суцільнометалеву гільзу загорнену на нижньому підставу і розгорнуту назовні у верхнього закінчення в яку вставляється сосковая гума.

Функціональність доїльного стакана має багатоцільовий призначення і полягає в наступних позиціях це одноразово захисний корпус і простір в якому створюється змінний вакуум який стискає соскову гуму.

Склянки також виконують функцію вантажу, який в момент такту разжатия відтягує молочну залозу вниз. Відповідно під час такту стиснення, постійний вакуум, який передається по молочному шлангу одночасно зі змінним вакуумом створюваним всередині простору доїльного стакана здійснюють дію підйому вимені і стиснення сосків. Таким чином здійснюючи механічний масаж молочної залози тваринного для хворіючи плавної і повної віддачі молока.

Для найбільш продуктивною і нешкідливою експлуатації для здоров'я годувальниці рекомендується використання нержавіючих суцільнометалевих загорнених доїльних склянок. Як правило вага однієї суцільнометалевої гільзи становить 250 м для безпечного механічного доїння корови вага доїльних аксесуарів повинен складати близько 2.5 кг. Доїльні атрибути укомплектовані цілісно нержавіючими склянками і алюмінієвим колектором мають затребувано рекомендований вага.

Залишити відгук
Стакан доїльний нержавіюча сталь
130 ₴
Проконсультуємо і оформимо замовлення по телефону