Інкубатори

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Ціна за спаданням
  1. Інкубатор HHD Blue Star H480 з вентиляторами, зволожувачем та нагрівачем у кожному ярусі
    18 700 ₴
  2. Інкубатор HHD Blue Star H360 з вентиляторами, зволожувачем та нагрівачем у кожному ярусі
    15 400 ₴
  3. Інкубатор HHD Blue Star H240 з вентиляторами, зволожувачем та нагрівачем у кожному ярусі
    9 950 ₴
  4. Інкубатор автоматичний Птаха 180-OR (220/12в) 8080192
    6 990 ₴
  5. Інкубатор автоматичний Птаха 180-OR (220/12в)
    6 990 ₴
  6. Інкубатор Говорун-176-01 12В з плаваючими роликами, зволожувачем та овоскопом
    6 940 ₴
  7. Роликовий інкубатор Говорун 176-01 12В
    6 650 ₴
  8. Роликовий інкубатор Говорун 176-02 12В
    6 650 ₴
  9. Інкубатор Говорун-192 програмований (3х ярусний, роликовий поворот, з овоскопом)
    6 650 ₴
  10. Інкубатор HHD E138 із трьома висувними лотками
    6 350 ₴
  11. Інкубатор автоматичний Птаха 192-W (220/12V) 8080229
    6 090 ₴
  12. Інкубатор автоматичний Птаха 192-W (220/12V)
    6 090 ₴
  13. Інкубатор автоматичний Птаха 200-В (220В/12В) 8080226
    5 990 ₴
  14. Інкубатор автоматичний Птаха 200-В (220В/12В)
    5 990 ₴
  15. Інкубатор автоматичний Птаха 120-OR (220/12в) 8080191
    5 990 ₴
  16. Інкубатор автоматичний Птаха 120-OR (220/12в)
    5 990 ₴
  17. Інкубатор Говорун-120-01 12В з плаваючими роликами, зволожувачем та овоскопом
    5 990 ₴
  18. Інкубатор HHD Blue Star H120
    Інкубатор HHD Blue Star H120 Код товару: H120
    В наявності
    5 920 ₴
  19. Інкубатор Говорун-78 програмований (2х ярусний для будь-яких типів яєць з овоскопом)
    5 690 ₴
  20. Роликовий інкубатор Говорун 120-01 12Вс
    5 550 ₴
  21. Tehnoms MS-98 2020 з регулятором вологості
    5 550 ₴
  22. Tehnoms MS-63/252 2020 з регулятором вологості (для будь-яких типів яєць)
    5 550 ₴
  23. Роликовий інкубатор Говорун 120-02 12В
    5 490 ₴
  24. Інкубатор Говорун-128 програмований (2х ярусний, роликовий поворот, з овоскопом)
    5 390 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
Ціна за спаданням
Питання-Відповідь

Відмінність програмованого і автоматичного інкубатора?

Поняття автоматичного інкубатора припускає тільки наявність автоматичного повороту яєць. Автоматичні інкубатора можуть бути як програмовані так і з ручним керуванням..

Які інкубатори самі задають режим інкубації?

Інкубатори які дозволяють встановити автоматично такі параметри інкубації: - температура; - вологість; - інтервал між поворотами. У всіх інших типах інкубаційні параметри виставляють в ручну по таблиці інкубації.

З яким терморегулятором вибрати інкубатор?

  • Механічний терморегулятор - надійний, недостатньо точний і незручний в роботі. 
  • Аналоговий терморегулятор - менш надійний, ніж механічний, забезпечує більшу точність, ніж механічний. Не зручний у використанні.
  • Цифровий терморегулятор - надійний, високоточний, простий у використанні.

Який принцип роботи Цифрового терморегулятора?

Цифровому регуляторі сигнал від термодатчика оцифровується і в залежності від значення температури, встановленої користувачем в пам'яті пристрою, збільшує або зменшує нагрів. Перевагою є найвища точність до 0,1 С, більш стабільна і безвідмовна робота. Користувачеві відразу видно температура яку він встановлює, що неможливо в Механічних і Аналогових терморегуляторах.

Який принцип роботи Аналогового терморегулятора?

В аналоговому регуляторі електрична схема аналізує сигнал від датчика температури і в залежності від положення ручки терморегулятора, збільшує або зменшує нагрів. Похибка регулювання може становити від 0,2 - 0,5 С.

Який принцип роботи Механічного терморегулятора?

Особливістю механічного терморегулятора є те що він не оснащений температурним датчиком, а температурний режим підтримується деформацією металевої мембрани. Температура інкубації налаштовується після того як інкубатор повністю прогріется - вимірюючи температуру всередині інкубатора та коригувати до необхідного значення.

Які бувають терморегулятори?

Виділять за принципом управління: Механічний (Мембранний), Електромеханічний Аналоговий, Цифровий терморегулятор. Також їх ділять на зовнішній і вбудований.

Які бувають нагрівальні елементи в інкубаторах?

В інкубаторах використовують чотири види нагрівачів, а саме Шнуровий ТЕН, інфрачервона стрічка, керамічний нагрівач і лампа розжарювання. Від себе зазначимо що Лампа розжарювання незважаючи на свою популярність пожежонебезпечна і менш надійна.

Які бувають способи перевороту яєць?

Правильна частота і рівномірність повороту яєць забезпечить високий відсоток виводимості. Виділяють три основні способи перевороту яєць:

  • Ручний
  • Механічний
  • Автоматичний

Слід віддати перевагу тому способу який забезпечить максимально рівномірні інтервали повороту.

Як вибрати інкубатор?

Визначити скільки яєць необхідно закласти, врахувати особливості закладки яєць обраного виду птиці. Так ми визначили місткість інкубатора. Вибрати відповідний спосіб перевороту яєць, тип нагрівального елементу, тип живлення 220В або 220В і 12В, систему управління параметрами інкубації

Чим відрізняються дешеві інкубатори?

Як вибрати універсальний інкубатор?

Так якщо для більшості видів птиці розташування яєць носять рекомендованих характер, то для водоплавний птахів розташування яєць є обов'язковим. У зв'язку з цим можна виділити всього два типи поворотного механізму які підійдуть для всіх.

Приклади таких моделей на нашому сайті:

Інкубатори в інтернет-магазин Cropper

Птахоферми зараз здатні приносити добротний дохід власнику; тут ви одночасно отримуєте два продукти, беззмінно незамінні в кулінарії — яйця і пташине м'ясо. Залишитися в плюсі за доходом буде складно, якщо закуповувати вже дорослих птахів. Це гарне рішення для першого разу, але потім рекомендуємо вирощувати молодняк з яєць птахів. Щоб отримати здоровий виводок і знизити кількість задохликів, вам потрібно купити інкубатор. Яку модель вибрати? До яких характеристикам придивитися? В інтернет-магазині Cropper широкий вибір, тому є з чого вибирати.

Що таке інкубатор?

Інкубатор — це пристрій для виведення птиці в штучних умовах. За допомогою інкубаційного приладу ви можете створити ідеальні умови для виведення пташенят незалежно від їх виду або породи. Раз і назавжди ви зможете позбутися від проблем з природним виведенням і бути впевненими в їх швидкому зростанні. 

Інкубатор використовують для вирощування молодняку, але багато моделей піддаються переобладнанню під іншу мету. Так, інкубатор нерідко замінює брудер для курчат. У ньому розводять пташенят, коли вони вже вилупилися з яєць, але ще не встигли достатньо зміцнити, щоб опинитися в курнику.

Як вибрати інкубатор?

Початківці птахівники нерідко стикаються з проблемою вибору добротного інкубатора. На ринку сільськогосподарської техніки багато інкубаторів: автоматичних і ручних, одноярусних і промислових, ТЕНових і лампових, цифрових і механічних. Щоб цього не сталося, перед покупкою інкубатора потрібно виділити критерії "відбору". Найголовніші — тип перевороту, нагріву, яєць, настройка вологості та вентиляції. Більш докладно про додаткові критерії ми розповімо нижче.

  1. Бюджет покупки. Зазвичай ціна інкубатора прямо пропорційна технічними характеристиками: чим вище — тим краще. На цьому приладі краще не економити. Він повинен бути досить якісним, щоб ви змогли отримувати стабільно великий виводок.
  2. Розмір і місткість. Якщо вам потрібно отримати невеликий виводок, рекомендуємо придивитися до більш компактного лотку.
  3. Матеріал приладу. Від нього залежить термін експлуатації інкубатора. Більш міцні — з пластику та алюмінію, менш міцні — з пінопласту. Втім, у пінопласту корпусу є інші переваги. Він легкий і прекрасно тримає тепло.
  4. Тип живлення. Якщо на вашому підприємстві періодично виникають проблеми з електрикою, вибирайте інкубатор, який працює від акумулятора.
  5. Інші можливості. Інкубаційні лотки з овоскопом дозволяють відстежити розвиток плода з перших днів. Це зручно, адже вам навіть не доведеться виймати яйця з обладнання.

Якщо ви збираєтеся купити техніку для виведення пташенят, радимо зробити це в інтернет-магазині. Подивіться відгуки на сайті, оцінку про продукт, порівняти моделі між собою. Рекомендуємо придивитися до інкубаторів Несушка, моделям від виробників «Рябушка» і «Теплуша». Вони популярні серед вітчизняних фермерів.

Основні характеристики домашніх інкубаторів

Домашні інкубатори відрізняються за типом перевороту, нагрівального елементу, виду яєць і наявності влагомера.

  1. Переворот буває автоматичним, механічним і ручним. У першому випадку перегортання відбувається без безпосередньої участі людини. Вам буде достатньо попередньо встановити необхідні настройки інкубатора. Щоб привернути яйця, в лотках другого типу доведеться перетягувати сітку за держак, змінити кут нахилу або повернути кришку. При роботі з ручним інкубатором їх необхідно перевертати самостійно, вручну.
  2. Вид нагрівального елементу. До найбільш простих і дешевим відноситься лампа. Коли вона перегорає, її змінюють. Обладнання з ТЕНом споживає електроенергію економніше. Вони налаштовують температуру так, щоб створити природні умови для виводка всередині інкубатора. На відміну від ТЕНа та лампи розжарювання, інфрачервоний нагрівач не пересушує повітря і споживає набагато менше електрики. ТЕНовий автоматичний інкубатор легко переобладнати в брудер для курчат, а ось з ламповими моделями так не вийде.
  3. З вбудованим датчиком температури та вологості ви зможете дізнатися всі необхідні параметри та, якщо потрібно, змінити їх. Інформація відображається на цифровий панелі або на самих приладах — в залежності від функціонала інкубатора.
  4. В інкубаторі вирощують курей, качок, гусей, перепел і індичат. Для кожного з них призначений свій режим і правила перевертання. Якщо прибрати поворотний механізм, то навіть автоматичний інкубатор стане універсальним.

Перед експлуатацією інкубатора необхідно уважно прочитати інструкцію. Закладаючи яйця, не забудьте перевірити їх якість за допомогою овоскопа. Якщо життєздатність ембріона і міцність яйця викликають питання, то краще відразу відкласти його в сторону. В інкубаторі, який включений, дістати його вже буде складніше — доведеться порушувати мікроклімат інкубатора.

Де купити інкубатор для будинку?

Рекомендуємо зайти в інтернет-магазин Кроппер. На сайті компанії ви зможете вибрати відповідний інкубатор в залежності від ваших вимог і бюджету. У Cropper також можна купити доїльні апарати, сепаратори, корморізки, коптильні та дистилятори. При виникненні питань можна звернутися за допомогою до консультанта, який допоможе вибрати інкубатор або іншу техніку.

Оплата приймається післяплатою, перекладом суми на реквізити підприємства або банківською картою. Доставка діє по всіх містах України. Посилки доставляються на поштові відділення «Інтайм», «Делівері» і «Нова пошта» протягом трьох днів.

Спеціалізовані інтернет-магазини для власників ферм — це широкий вибір, тільки актуальні товари, відмінний сервіс. Творці Cropper розуміють, що у птіцефермера трохи вільного часу для вибору інкубатора. Тому сайт оснащений зручним каталогом з фільтром і розбивкою за категоріями. Все інтуїтивно зрозуміло і зручно для користувача. Оформлення замовлення на інкубатор — повністю онлайн.