Самогонні апарати з нержавійки в Україні

Нержавіючі самогонні апарати є найпоширенішими. З цього металу роблять як дистилятори, так і побутові ректифікатори. Нержавіюча сталь використовується для виготовлення всіх вузлів: куба, царги, трубок, дефлегматора, холодильника. Тільки в деяких моделях встановлюють мідні змійовики, використовують в

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Дистилятор Cropper ЕКОНОМ газовий на 20 літрів
  5 650 ₴
 2. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 150 літрів з двома сухопарниками
  15 990 ₴
 3. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 120 літрів з двома сухопарниками
  15 150 ₴
 4. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 100 літрів з двома сухопарниками
  14 270 ₴
 5. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ електричний-газовий на 30 літрів з трьома сухопарниками
  9 990 ₴
 6. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ електричний-газовий на 25 літрів з трьома сухопарниками
  9 520 ₴
 7. Дистилятор Cropper газовий на 60 літрів з сухопарником, вугільної колоною і папугою
  9 870 ₴
 8. Дистилятор Cropper газовий на 50 літрів з сухопарником, вугільної колоною і папугою
  9 490 ₴
 9. Дистилятор Cropper газовий на 40 літрів з сухопарником, вугільної колоною і папугою
  9 340 ₴
 10. Дистилятор-скороварка Профі 15 з сухопарником
  5 990 ₴
 11. Дистилятор-скороварка Профі 12 з сухопарником
  5 500 ₴
 12. Дистилятор Cropper газовий на 25 літрів з сухопарником, вугільної колоною і папугою
  8 470 ₴
 13. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 80 літрів з двома сухопарниками
  9 970 ₴
 14. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 60 літрів з сухопарником
  8 460 ₴
 15. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 50 літрів з сухопарником
  7 840 ₴
 16. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 40 літрів з сухопарником
  7 390 ₴
 17. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 30 літрів з сухопарником
  6 980 ₴
 18. Дистиллятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 25 літрів з сухопарнику
  6 520 ₴
 19. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 20 літрів з сухопарником
  6 270 ₴
 20. Електричний самогонний апарат на 30 літрів Троян
  10 270 ₴
 21. Самогонний апарат газовий на 30 літрів Троян
  8 370 ₴
 22. Самогонний апарат газовий на 20 літрів Троян
  8 170 ₴
 23. Самогонний апарат Веселий Бородач з двома сухопарнику / барботерами
  8 460 ₴
 24. Самогонний апарат Веселий Бородач 17 літрів електричний-газовий
  9 150 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Нержавіючі самогонні апарати є найпоширенішими. З цього металу роблять як дистилятори, так і побутові ректифікатори. Нержавіюча сталь використовується для виготовлення всіх вузлів: куба, царги, трубок, дефлегматора, холодильника. Тільки в деяких моделях встановлюють мідні змійовики, використовують в мідних дистиляторах мідну сітку в якості наповнювача царги.

Переваги самогонних апаратів з нержавіючої сталі

Популярність нержавійки в першу чергу пов'язана з ціною, але це не означає, що вартість – єдиний її плюс. Наприклад, доглядати за перегінним кубом з цього металу просто. Він добре очищається від пригорілої браги, накипу. Це пов'язано з тим, що нержавіюча сталь на відміну від міді добре переносить вплив абразивів і миючих засобів.

Нержавійка відноситься до твердих металів, а тому на ній не з'являються вм'ятини при випадкових ударах, падінні. Додатковий опір механічним пошкодженням забезпечують ребра жорсткості на перегінному кубі.

Харчові марки нержавійки, з якої роблять самогонні апарати, гарантують, що в алкогольні напої не потраплять сторонні хімічні з'єднання.

Як вибрати нержавіючий самогонний апарат

Критерії вибору самогонного апарату:

 1. Визначтеся з типом обладнання. Побутові ректифікатори потрібні для отримання міцного алкоголю, в якому відсутня явний смак. За допомогою дистиляторів роблять напої, такі як кальвадос або чача, які зберігають нотки фруктів, з яких приготовлена брага. Обидва типи можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі.
 2. Об’єм перегонного куба. Максимальний розмір визначається згідно умов використання. Наприклад, для апаратів від 50 л потрібно відводити спеціальне місце. Не рекомендують купувати куби до 15 літрів, оскільки у них буде низький вихід самогону.
 3. Обов'язкові елементи самогонного апарату – куб і холодильник. Для підвищення якості та міцності алкоголю використовуються сухопарники, дефлегматори. Щоб контролювати температуру використовуються термометри. Найкраще себе показали механічні (вбудовані) і цифрові термометри. Корисними але не обов'язковими комплектуючими будуть крани, клапани для стравлювання тиску, обладнання для вимірювання міцності.
 4. Збірку самогонного апарату спрощують клампові кріплення (обтискні хомути). Якщо використовується фланцеве з'єднання, то для зручності краще вибрати гвинти-барашки (з вушками), які можна затягувати без ключа.
 5. Більшість самогонних апаратів – вогневі. Тобто для їх роботи потрібен зовнішнє джерело тепла. Їм може бути газ, електрична або індукційна плита. Самогонні апарати оснащені ТЕНом зручніші, але коштують дорожче вогневих моделей.

Самогонні апарати з нержавійки: ціни, способи доставки та оплати

В інтернет-магазині Cropper можна купити нержавіючі дистилятори і ректифікатори від виробників АкваГрадус, Троян, Буратіно, Кроппер, Профі. В каталозі є самогонні апарати з сухопарниками, проточними холодильниками, цільними і розбірними колонами для ректифікації. Ціни на обладнання залежать від комплектації і місткості. В інтернет-магазині Cropper є самогонні апарати об'ємом від 9 до 150 літрів; вартість в діапазоні 2850-12150 гривень.

Також на сайті ви знайдете агрегати індивідуального доїння, коптильні, сепаратори, автоклави, насоси для поливу, інкубатори, інше господарське обладнання. При необхідності зв'яжіться з консультантом через зворотний дзвінок, і вам нададуть допомогу у виборі.

Доставка по Україні через Інтайм, Нову Пошту. Самовивіз з точки видачі товарів в Харкові. Оплата через термінал банку, LiqPay (онлайн), при отриманні (післяплата).