Запчастини

Колектори для доїльного апарата

19 товар(а)

19 товар(а)

Колектор для доїльного апарату - надзвичайно важлива деталь в будь-якій установці для отримання молока. З її допомогою він збирається і перенаправляється в загальну доїльну лінію з кожного доїльного стакана. Він також відповідає за розподіл повітря в пульсаторі.

Клапан колектора виконує ще одну важливу функцію - в разі від'єднання доїльного стакана установка автоматично відключається. Тому він повинен розташовуватися між кришкою і розподільником колектора.

Що входить в категорію колектори для доїльного апарату

На сайті інтернет-магазину Кропер в категорії «Колектори» представлені не тільки вони самі, а й інші комплектуючі. Там можна знайти:

  • кришку - як правило, вона виконана з прозорого поліпропілену, щоб процес доїння було легше контролювати;
  • клапан - основний елемент будь-якого колектора, за допомогою якого регулюють подачу повітря і розподілу кінцевого продукту;
  • шайбу - розташована у виїмці кришки колектора, служить для статичного і щільного закріплення клапана в єдиному положенні;
  • прокладку кришки - служить підставою для пластикової кришки.

Тому, якщо з якоїсь причини одна з деталей колектора зламалася, не потрібно витрачатися на повну заміну цієї частини доїльного апарату. Проблема вирішується елементарною заміною пошкодженої частини.

Види колекторів

На українському ринку представлені три основні види колекторів, в залежності від матеріалу, в якому вони виконані: пластик, алюміній і нержавіюча сталь.

Якщо говорити про міцність, то алюміній і нержавіюча сталь, звичайно ж, виграють на тлі пластика, який не зможе витримати потужний механічний вплив.

Вага колектора з нержавіючої сталі буде найбільшою, алюміній важить менше. Хоча можна подумати, що в такому випадку краще всього вибрати пластик і не морочити голову з перенесенням агрегату з місця на місце, це далеко не так. Такий «полегшений» варіант не зможе довго витримати вакуумний тиск, буде нестійким. Щоб запобігти подібним випадкам пластик спеціально обтяжують додатковими вантажами. З урахуванням цих особливостей рекомендується надавати перевагу алюмінієвому корпусу, який і в міру важкий, і в міру міцний матеріал.

При виборі пам'ятайте, що вага колектора не повинна бути меншою за 2,5 кг.

Що стосується санітарних показників, то пластик не відповідає зазначеній нормі, і не зможе захистити молоко від псування і потрапляння мікробів. Нержавіюча сталь і алюміній же справляються з цим завданням.

У разі виникнення додаткових питань менеджер сайту проконсультує вас онлайн. Також можна користуватися опцією «Передзвоніть мені». Так ви на сто відсотків будете впевнені в своїй покупці.

Ціна на колектори і доїлки

Ціноутворення на мехдійки і їх комплектуючі в першу чергу залежить від матеріалів, які використовуються для їх виробництва. Наприклад, ціна на колектор для доїльного апарату з пластиковими запчастинами буде набагато менше, ніж на аналоги з алюмінію. Але не варто віддавати перевагу найдешевшим варіантам, так як вони прослужать вам дуже недовго: пластик не найміцніший матеріал, особливо якщо враховувати ризики пошкодження його під час роботи тваринами або інший механічний вплив.

В інтернет-магазині Кроппер можна купити колектор для доїльного апарату і доїлки в цілому за найвигіднішими цінами. На сайті представлені тільки якісні агрегати. Магазин працює безпосередньо з постачальниками, тому купити техніку можна за цінами виробників.

Запчастини для доїльного апарату

На сайті Cropper знайдуться і інші запчастини для вашого доїльного апарату. Вони зібрані в кілька основних категорій.

Там можна придбати доїльні відра і їх кришки для комфортного збору молока, змінну соскову гуму, доїльні стакани, пульсатори.

Крім цього, представлені деталі і засоби для обслуговування доїлок, їх промивання: спеціальні йоржики, воронки і мастило для насоса деяких доїльних апаратів (масляних).

Регулятори тиску в агрегаті і елементи силової частини виділені в дві окремі підкатегорії.

Читати повністю