Колектор в зборі Майга алюміній

В наявності
Код товару:
0077
Для апарату  Бурьонка,  Дамілк
Категорія запчастин  Колектори
315 ₴
від 15.75 грн / в міс
Проконсультуємо і оформимо замовлення по телефону
Доставка в
Самовивіз з новою пошти Відправимо сьогодні
Кур'єр Нова Пошта Протягом 1-3 днів
Оплата
при отриманні (Накладений платіж)
на розрахунковий рахунок підприємства
на банківську карту

Алюмінієвий колектор для доїльного апарату система "Майга" обсяг 160 см / куб.

Виконує функцію вузла збору молока для подальшої його транспортування по молочної магістралі до доїльного відра.

У сільському господарстві використовується декілька різновидів колекторів даної системи. Їх відмінність полягає в матеріалі, з якого виготовлено підстава колектора. Відомо три різновиди несучих частин колектора це пластмаса, алюміній і нержавіюча сталь.

Кожен вид колектора має свої якісні показниками. Найоптимальнішим в співвідношення ціна / якість є колектор з алюмінієвою підставкою. По міцності матеріалу алюміній беззастережно перевершує пластмасу, в порівнянні з нержавіючим підставу займає позицію нижче, але практично на одному рівні.

Відносно санепідеміологічних вимог алюміній і нержавіюча сталь знаходяться на одному рівні і проходять по всіх параметрах. Пластиковий колектор не проходить вимог заявлених санепідемстанції.

Одним з найважливіших показників доїльної апаратури є заявлений вага повністю укомплектованого аксесуара для машинного способу доїння. Необхідну вагу атрибутів повинен складати 2,5 кг. Нержавіюче підставу поза конкуренцією оскільки володіє найбільшою вагою в даній категорії колекторів. Алюміній легший в порівнянні з нержавійкою, але не виходить за рамки затребуваного. Пластмасове підставу колектора не має потрібної ваги і має доукомплектовуватись додатковими вантажами.

Позиція в порівняльній характеристиці по якій пластмасовий колектор має позитивний показник це його найменша ціна в порівнянні зі своїм аналогами. У зв'язку з тим, що пластмасовий колектор за вимогами повинен бути додатково укомплектований вантажами, які існують як окрема позиція, його остаточна вартість перевищує ціну алюмінієвого колектора. Алюмінієвий колектор має помітно меншою ціною, ніж нержавіючий.

Виходячи з проведеної порівняльної характеристики придбання алюмінієвого колектора це найбільш розумний вибір, як з матеріальної точки зору, так і з практичної.

Залишити відгук
Колектор в зборі Майга алюміній
315 ₴
Проконсультуємо і оформимо замовлення по телефону