Колектор в зборі Майга пластик

В наявності
Код товару:
6060040
Для апарату  Бурьонка,  Дамілк
Категорія запчастин  Колектори
200 ₴
від 10 грн / в міс
Проконсультуємо і оформимо замовлення по телефону
Доставка в
Самовивіз з новою пошти Відправимо сьогодні
Кур'єр Нова Пошта Протягом 1-3 днів
Оплата
при отриманні (Накладений платіж)
на розрахунковий рахунок підприємства
на банківську карту

Пластиковий колектор для доїльного апарату система "Майга" обсяг 160 см / куб.

Виконує функцію вузла збору молока для подальшої його транспортування по молочної магістралі до доїльного відра.

У сільському господарстві використовується декілька різновидів колекторів даної системи. Їх відмінність полягає в матеріалі, з якого виготовлено підстава колектора. Відомо три різновиди несучих частин колектора це пластмаса, алюміній і нержавіюча сталь.

Кожен вид колектора має свої якісні показники. Найоптимальнішим в співвідношенні ціна / якість є колектор з алюмінієвою підставкою. По міцності матеріалу алюміній беззастережно перевершує пластмасу, в порівнянні з нержавіючим підставу займає позицію нижче, але практично на одному рівні.

Відносно санепідеміологічних вимог алюміній і нержавіюча сталь знаходяться на одному рівні і проходять по всіх параметрах. Пластиковий колектор не проходить вимог заявлених санепідемстанції.

Одним з найважливіших показників доїльної апаратури є заявлений вага повністю укомплектованого аксесуара для машинного способу доїння. Необхідну вагу атрибутів повинен складати 2,5 кг. Нержавіюче підставу поза конкуренцією оскільки володіє найбільшою вагою в даній категорії колекторів. Алюміній легший в порівнянні з нержавійкою, але не виходить за рамки затребуваного. Пластмасове підставу колектора не має потрібної ваги і має доукомплектовуватись додатковими вантажами.

Позиція в порівняльній характеристиці по якій пластмасовий колектор має позитивний показник це його найменша ціна в порівнянні зі своїм аналогами. У зв'язку з тим, що пластмасовий колектор за вимогами повинен бути додатково укомплектований вантажами, які існують як окрема позиція, його остаточна вартість перевищує ціну алюмінієвого колектора. Алюмінієвий колектор має помітно меншою ціною, ніж нержавіючий.

Залишити відгук
Колектор в зборі Майга пластик
200 ₴
Проконсультуємо і оформимо замовлення по телефону