Інкубатори

ТЕН інкубатори

Товари з 1 по 24 із 59 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 59 у каталозі

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Інкубатори з теновим нагрівачем - перехідна ланка між сучасними приладами з ИК-пластинами і ламповими пристроями. ТЕНовий інкубатор одночасно поєднує в собі якості і перших, і других: універсальність, надійність, економічність.

Принцип роботи тенового інкубатора

Встановлений в інкубатор ТЕН виготовляють з матеріалів, які стійкі до перегрівання, а тому не перегорає. При подання струму, вони починають розігріватися, поки температура повітря не досягне потрібного рівня. Після цього автоматика відключає ТЕН, і запускає при зниженні температури.

Переваги і недоліки тенових інкубаторів

ТЕН робить таке устаткування дуже економічним. Споживана потужність знаходиться в межах 20-30 Вт. При цьому, теновий інкубатор за цінами дешевше теж економних моделей з інфрачервоним обігрівом.

Головним недоліком такого способу є неможливість точного регулювання, що багато в чому компенсується низькою інерційністю.

Де купити тенові інкубатори?

Якщо вам потрібний теновий інкубатор, то купити ви його можете на сайті магазину Cropper. У асортименті зібраний більше десятка моделей з термоелектричними нагрівачами. Замовляючи інкубатор, ви можете бути упевнені, що отримаєте його в найкоротші терміни. Пересилку по країні здійснюють через кур'єрів "Деливери", "Интайм" і "Нову пошту". Оплата здійснюється при отриманні товару, післяплатою або банківським переказом.

Читати повністю