Інкубатори

Інкубатори для курячих яєць

Товари з 1 по 24 із 97 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 97 у каталозі

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Інкубатори для курячих яєць

Побутовий інкубатор для курячих яєць – це прилад для штучного висиджування курчат. Штучне виведення ефективніше і дозволяє отримати потомство з 95-99% закладеного матеріалу.

Інкубатори для курячих яєць можуть оснащуватися ручним, автоматичним або механічним переворотом. На сайті інтернет-магазину Cropper вони представлені виробниками УТОС, O-Mega, Tehno MS, Курочка Ряба, Квочка, Несушка, Рябушка, Теплуша.

Як вибрати інкубатор для курячих яєць

Консультанти інтернет-магазину Кроппер перед покупкою інкубатора рекомендують визначити:

 1. Матеріал корпусу. Більшість виробників використовують формований пінопласт, оскільки він гарантує гарну теплоізоляцію. До них відноситься Квочка МИ-30-1, Несушка М ІБ-76, серія Рябушка Smart. Компанії Tehno MS і ARGIS роблять пластикові корпуси. З комбінуванням пінопласту і пластмаси виготовляють O-Mega-82, Курочка Ряба ІБ-60 і ІБ-130.
 2. Спосіб перевороту буває автоматичний, ручний і механічний. Для курячих яєць однаково підходять всі 3 способи, але найзручнішим вважається автоматичний. Автоматичним переворотом оснащені Теплуша Europe, Квочка ІБА-70 та інші інкубатори.
 3. Ступінь регулювання визначає можливість налаштовувати час перевороту, діапазон температур, вологість. Найбільш технологічними вважаються інкубатори Tehno MS і Курочка Ряба, які підходять в тому числі й для інкубації курячих яєць. Вони дозволяють налаштовувати оптимальну температуру, стежити за рівнем вологості.
 4. Можливість підключення альтернативного джерела живлення дозволить зберегти виводок в разі відключення електрики. Від акумулятора може працювати Несушка М ІБ-76, БІ-1, БІ-2.

На сайті наведені докладні характеристики, що допоможе у виборі. При необхідності ви можете звернутися за консультацією до менеджера інтернет-магазину.

Характеристики інкубаторів

Основними характеристиками інкубаторів є:

 • місткість;
 • тип нагрівача;
 • спосіб циркуляції повітря;
 • підтримання вологості;
 • діапазон регулювання температури.

Оптимальною місткістю вважається 40-50 курячих яєць. В асортименті можна знайти моделі, які дозволяють розмістити більше ста штук. Автоматичні моделі мають меншу місткістю, адже обмеження накладає необхідність використання лотків або решіток для перевороту.

Де купити курячий інкубатор

В інтернет-магазині Cropper є інкубатори для курячих, качиних, перепелиних яєць. Вони доставляються в Івано-Франківську, Полтавську, Чернівецьку, Чернігівську, Миколаївську, Дніпропетровську, Київську та інші області України. Пересилання здійснюється службами Інтайм або Нова Пошта. На сайті представлена тільки сертифікована продукція, якість гарантована.

Оплатити замовлення можна при отриманні післяплатою або онлайн через LiqPay.

Читати повністю