Інфрачервоні інкубатори

Передовим винаходом у сфері штучного виведення птаха є інкубатор з ІЧ-пластинами. Він поєднує в собі ефективність, економічність і приємну ціну.

Принцип роботи ІЧ-пластин в інкубаторі

Інфрачервона плівка прикріпляється на внутрішній стороні кришки, іноді додатковий шар укладають на підлогу.

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Інкубатор Рябушка Smart Plus Turbo 150 яєць
  Інкубатор Рябушка Smart Plus Turbo 150 яєць Код товару: 8080067
  В наявності
  970 ₴
 2. Автоматичний інкубатор Рябушка Smart Plus Turbo 120 яєць (рамковий поворот)
  1 460 ₴
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
Питання-Відповідь

Відмінність програмованого і автоматичного інкубатора?

Поняття автоматичного інкубатора припускає тільки наявність автоматичного повороту яєць. Автоматичні інкубатора можуть бути як програмовані так і з ручним керуванням..

Які інкубатори самі задають режим інкубації?

Інкубатори які дозволяють встановити автоматично такі параметри інкубації: - температура; - вологість; - інтервал між поворотами. У всіх інших типах інкубаційні параметри виставляють в ручну по таблиці інкубації.

З яким терморегулятором вибрати інкубатор?

 • Механічний терморегулятор - надійний, недостатньо точний і незручний в роботі. 
 • Аналоговий терморегулятор - менш надійний, ніж механічний, забезпечує більшу точність, ніж механічний. Не зручний у використанні.
 • Цифровий терморегулятор - надійний, високоточний, простий у використанні.

Який принцип роботи Цифрового терморегулятора?

Цифровому регуляторі сигнал від термодатчика оцифровується і в залежності від значення температури, встановленої користувачем в пам'яті пристрою, збільшує або зменшує нагрів. Перевагою є найвища точність до 0,1 С, більш стабільна і безвідмовна робота. Користувачеві відразу видно температура яку він встановлює, що неможливо в Механічних і Аналогових терморегуляторах.

Який принцип роботи Аналогового терморегулятора?

В аналоговому регуляторі електрична схема аналізує сигнал від датчика температури і в залежності від положення ручки терморегулятора, збільшує або зменшує нагрів. Похибка регулювання може становити від 0,2 - 0,5 С.

Який принцип роботи Механічного терморегулятора?

Особливістю механічного терморегулятора є те що він не оснащений температурним датчиком, а температурний режим підтримується деформацією металевої мембрани. Температура інкубації налаштовується після того як інкубатор повністю прогріется - вимірюючи температуру всередині інкубатора та коригувати до необхідного значення.

Які бувають терморегулятори?

Виділять за принципом управління: Механічний (Мембранний), Електромеханічний Аналоговий, Цифровий терморегулятор. Також їх ділять на зовнішній і вбудований.

Які бувають нагрівальні елементи в інкубаторах?

В інкубаторах використовують чотири види нагрівачів, а саме Шнуровий ТЕН, інфрачервона стрічка, керамічний нагрівач і лампа розжарювання. Від себе зазначимо що Лампа розжарювання незважаючи на свою популярність пожежонебезпечна і менш надійна.

Які бувають способи перевороту яєць?

Правильна частота і рівномірність повороту яєць забезпечить високий відсоток виводимості. Виділяють три основні способи перевороту яєць:

 • Ручний
 • Механічний
 • Автоматичний

Слід віддати перевагу тому способу який забезпечить максимально рівномірні інтервали повороту.

Як вибрати інкубатор?

Визначити скільки яєць необхідно закласти, врахувати особливості закладки яєць обраного виду птиці. Так ми визначили місткість інкубатора. Вибрати відповідний спосіб перевороту яєць, тип нагрівального елементу, тип живлення 220В або 220В і 12В, систему управління параметрами інкубації

Чим відрізняються дешеві інкубатори?

Як вибрати універсальний інкубатор?

Так якщо для більшості видів птиці розташування яєць носять рекомендованих характер, то для водоплавний птахів розташування яєць є обов'язковим. У зв'язку з цим можна виділити всього два типи поворотного механізму які підійдуть для всіх.

Приклади таких моделей на нашому сайті:

Передовим винаходом у сфері штучного виведення птаха є інкубатор з ІЧ-пластинами. Він поєднує в собі ефективність, економічність і приємну ціну.

Принцип роботи ІЧ-пластин в інкубаторі

Інфрачервона плівка прикріпляється на внутрішній стороні кришки, іноді додатковий шар укладають на підлогу. Пластина складається з 3-х шарів:

 • карбоновий шар;
 • смуги з фольги;
 • ламінація.

Перший шар при слабкому нагріві випромінює інфрачервоні промені, які при попаданні на тверду поверхню починають її нагрівати. Завдяки фользі випромінювання розподіляється рівномірно.

Переваги і недоліки інкубаторів з ІЧ-пластинами

На відміну від лампових моделей інкубатор інфрачервоного нагріву забезпечує однаковий нагрів усіх яєць. Проблеми з "холодними" кутами немає, а тому курчата розвиваються рівномірно. Слід також згадати, що ІЧ-плівку краще піддається регулюванню, що дозволяє встановити точну температуру (±0,1ºС).

Інфрачервоні пластини у поєднанні з сучасною автоматикою гарантують підтримку стабільної температури в інкубаторі.

Одним з плюсів таких інкубаторів є їх енергоспоживання, яке складає 20-30 Вт (під час стартового нагріву 50-60 Вт).

Де купити інкубатор з ІЧ-пластинами?

Усе необхідне для розведення птаха є в магазині Cropper. На сайті ви можете купити інкубатор з ІЧ-пластинами, який дозволить вивести здорових і сильних пташенят.

Оплата приймається:

 • перекладом на карту;
 • переказом на рахунок компанії;
 • післяплатою;
 • готівкою на пункті видачі товару.

Працює магазин по усій території України, а тому інкубатор буде доставлений у будь-яке місто.

 

Популярні категорії:

Інкубатори для яєць, брудер для курчат, інкубатор для яєць автоматичний, інкубатор для яєць ручний, інкубатор Наседка, інкубатор Квочка, інкубатор Несушка.