Самогонний апарат зі змійовиком

Змійовик – обов'язковий елемент самогонного апарату. Він використовується в проточних і непроточних холодильниках, може бути зроблений із нержавійки або міді, мати різну довжину. У змійовику відбувається конденсація парів алкоголю.

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Непроточний змійовик с сухопарником
  3 260 ₴
 2. Непроточний дистилятор Cropper на 60 літрів з сухопарником і місткістю під воду
  9 990 ₴
 3. Непроточний дистилятор Cropper на 50 літрів з сухопарником і місткістю під воду
  9 650 ₴
 4. Непроточний дистилятор Cropper на 40 літрів з сухопарником і місткістю під воду
  9 350 ₴
 5. Непроточний дистилятор Cropper на 30 літрів з сухопарником і місткістю під воду
  8 290 ₴
 6. Непроточний дистилятор Cropper на 25 літрів з сухопарником і місткістю під воду
  7 930 ₴
 7. Непроточний дистилятор Cropper на 60 літрів з сухопарником
  8 550 ₴
 8. Непроточний дистилятор Cropper на 50 літрів з сухопарником
  7 850 ₴
 9. Непроточний дистилятор Cropper на 40 літрів з сухопарником
  7 390 ₴
 10. Непроточний дистилятор Cropper на 30 літрів з сухопарником
  6 730 ₴
 11. Непроточний дистилятор Cropper на 25 літрів з сухопарником
  6 520 ₴
 12. Непроточний дистилятор Cropper на 20 літрів з сухопарником
  6 080 ₴
 13. Дистилятор Cropper ЕКОНОМ газовий на 20 літрів з сухопарником
  5 190 ₴
 14. Дистилятор Cropper ЕКОНОМ газовий на 20 літрів
  5 650 ₴
 15. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 150 літрів з двома сухопарниками
  15 990 ₴
 16. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 120 літрів з двома сухопарниками
  15 150 ₴
 17. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 100 літрів з двома сухопарниками
  14 270 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Змійовик – обов'язковий елемент самогонного апарату. Він використовується в проточних і непроточних холодильниках, може бути зроблений із нержавійки або міді, мати різну довжину. У змійовику відбувається конденсація парів алкоголю.

Змійовик самогонного апарату: принцип роботи і правила вибору

Змійовик самогонного апарату – це металева трубка, закручена в спіраль. Вона міститься в ємності зі закритим (цілісний циліндр) або відкритим (верх відсутній) контуром. У цю ємність заливають воду, яка є теплообмінником, що забезпечує охолодження парі етанолу.

Із закритим контуром роблять проточні холодильники. У них безперервно надходить холодна вода, завдяки чому конденсація в змійовику відбувається нормально. Вода подається з водопроводу. Вхідний шланг підключають до нижнього штуцера, а вихідний – до верхнього. Швидкість подачі регулюють так, щоб самогон зі змійовика капав або лився тонкою цівкою. Проточні холодильники компактні.

Відкриті холодильники більш масивні. У них воду потрібно заливати вручну, постійно відстежувати її температуру. Це незручно, але альтернативи для місця без водопроводу немає. Зливають воду через кран, розташований внизу.

Як вибрати самогонний апарат зі змійовиком

Перед покупкою самогонного апарату потрібно обов'язково звертати увагу на змійовик:

 • ефективність охолодження залежить від загальної площі трубки, тому чим більше витків змійовика – тим краще;
 • оптимальний матеріал – дистилятор із міді, оскільки вона забезпечує нейтралізацію сірководню, який надає неприємний запах самогону;
 • змійовик в холодильнику розташовують вертикально, щоб самогонний апарат не «плювався».

Загальні вимоги до самогонному апарату:

 1. Оптимальний об’єм перегінного куба 20-25 літрів. Вихід самогону становитиме близько 20% від місткості (при міцності в 40-45°).
 2. Перегонка здійснюється при температурі 78°С. Щоб витримувати її, термометр повинен показувати точні дані. Найкраще в самогонних апаратах показують себе механічні (біметалеві) і цифрові термометри. У дистиляторах з відкритим холодильником потрібно вимірювати температуру води, для чого підійде спиртовий градусник.
 3. Зверніть увагу на характеристики самогонного апарату. У них повинні бути вказані максимальна міцність самогону та швидкість перегонки (продуктивність).
 4. Оптимальний матеріал для змійовика – мідь, але допустимо використання нержавіючої сталі. З нержавійки роблять трубки для пари, перегінний куб. Сухопарники також бувають металеві або скляні (з банки).
 5. Щоб самогонний апарат можна було поліпшити за допомогою нових вузлів, він повинен легко розбиратися. Зручні та надійні обтискні хомути, фланцеві з'єднання, клампи.

Самогонні апарати зі змійовиком: способи доставки, оплата, ціни в Україні

В інтернет-магазині Cropper можна купити самогонні апарати із проточним чи непроточним холодильником. Популярні виробники AquaGradus, Троян, Буратіно, Кроппер, Профі. В каталозі є більше 50 моделей самогонних апаратів з нержавійки, міді. Вони оснащуються розбірними і цільними сухопарниками, термометрами, дефлегматорами, проточними системами охолодження і т. д. Ціни на обладнання залежать від комплектації і місткості. В інтернет-магазині Cropper є самогонні апарати об'ємом від 9 до 150 літрів, які коштують від 3000 до 12000 гривень.

Також на сайті ви знайдете агрегати індивідуального доїння, коптильні, сепаратори, автоклави, насоси для поливу, інкубатори, інше господарське обладнання. За необхідності зв'яжіться з консультантом через зворотний дзвінок, і вам нададуть допомогу у виборі.

Доставка по Україні через Інтайм, Нову Пошту. Самовивіз з точки видачі товарів в Харкові. Оплата через термінал банку, LiqPay (онлайн), при отриманні (післяплата).