Самогонний апарат з розбірним сухопарником

Розбірний сухопарник – це вузол самогонного апарату, який встановлюється між перегінним кубом і холодильником. Він може бути металевим (нержавійка, мідь) або скляним. У різних комплектаціях встановлюється від 1 до 5 сухопарників, бо збільшення кількості посилює позитивний ефект від їх використання.

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 150 літрів з двома сухопарниками
  15 990 ₴
 2. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 120 літрів з двома сухопарниками
  15 150 ₴
 3. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 100 літрів з двома сухопарниками
  14 270 ₴
 4. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ електричний-газовий на 30 літрів з трьома сухопарниками
  9 990 ₴
 5. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ електричний-газовий на 25 літрів з трьома сухопарниками
  9 520 ₴
 6. Дистилятор Cropper газовий на 60 літрів з сухопарником, вугільної колоною і папугою
  9 870 ₴
 7. Дистилятор Cropper газовий на 50 літрів з сухопарником, вугільної колоною і папугою
  9 490 ₴
 8. Дистилятор Cropper газовий на 40 літрів з сухопарником, вугільної колоною і папугою
  9 340 ₴
 9. Дистилятор-скороварка Профі 15 з сухопарником
  5 990 ₴
 10. Дистилятор-скороварка Профі 12 з сухопарником
  5 500 ₴
 11. Дистилятор Cropper газовий на 25 літрів з сухопарником, вугільної колоною і папугою
  8 470 ₴
 12. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 80 літрів з двома сухопарниками
  9 970 ₴
 13. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 60 літрів з двома сухопарниками
  9 440 ₴
 14. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 50 літрів з двома сухопарниками
  8 890 ₴
 15. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 40 літрів з двома сухопарниками
  8 460 ₴
 16. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 30 літрів з двома сухопарниками
  8 030 ₴
 17. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 25 літрів з двома сухопарниками
  7 490 ₴
 18. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 20 літрів з двома сухопарниками
  7 390 ₴
 19. Дистилятор Cropper ПРЕМІУМ газовий на 80 літрів з розбірним сухопарником
  9 550 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Розбірний сухопарник – це вузол самогонного апарату, який встановлюється між перегінним кубом і холодильником. Він може бути металевим (нержавійка, мідь) або скляним. У різних комплектаціях встановлюється від 1 до 5 сухопарників, бо збільшення кількості посилює позитивний ефект від їх використання.

Для чого потрібен сухопарник в самогонному апараті

Незалежно від виду прикубника і його типу (цілісний або розбірний), ефект від використання буде однаковий. Головна мета установки сухопарнику в самогонному апараті – зробити напій чистішим. Це досягається за рахунок двох ефектів:

 1. Різниця температури кипіння (випаровування) етилового спирту і домішок. Перегонка здійснюється при температурі 78°С, але в деяких зонах куба вона може бути вищою. Як наслідок починають випаровуватися ефірні масла, альдегіди. Коли пара потрапляє в сухопарник, вона частково охолоджується. В результаті домішки з більш високою температурою кипіння осідають, а спирт випаровується повторно.
 2. Очищення за рахунок рідини. У барботера трубка, по якій пар надходить, доходить практично до дна ємності. Вона занурена в воду, а тому частина домішок при проходженні через неї зв'язується.

При використанні в самогонному апараті декількох розбірних сухопарників, рідиною, як правило, наповнюється лише один з них.

Переваги розбірного сухопарнику

Розбірна конструкція зручніша за цільну, оскільки спрощує використання та чистку. Кришка металевих моделей кріпитися за допомогою фланцевого з'єднання (болтів). Скляні сухопарники мають металеву кришку, яка загвинчується на банку.

Великим плюсом розбірних дистиляторів с сухопарниками є те, що з їх допомогою можна ароматизувати самогон. Для цього в останній перед холодильником прикубник кладуть сухофрукти, трави або прянощі. Таким чином алкоголю можна надати приємний смак і запах без настоювання. Ароматизація проводиться під час останньої перегонки.

Як вибрати дистилятор з розбірним сухопарником

Перед покупкою переконаєтеся, що частина самогонного апарату з прикубником і холодильником має підпірку з регульованою висотою. Вона потрібна, щоб без утруднень встановлювати дистилятор в будь-якому місці.

Зверніть увагу на конструкцію дистилятора. Якщо трубки для пари приварені, то апарат не вийде модернізувати установкою додаткових вузлів. Також ви не зможете зняти розбірний сухопарник, який не потрібен при зміцненні (перегонці спирту-сирцю).

Правила вибору самогонного апарату:

 1. Оптимальний об’єм для використання на кухні – 15-25 літрів. Вихід самогону міцністю 40-45° становить 1/5 від кількості браги в перегінному кубі.
 2. Електричні самогонні апарати (оснащені ТЕНом) зручніші, але коштують дорожче газових моделей. Газові апарати, незважаючи на назву, можна використовувати з будь-якими зовнішніми джерелами тепла (тільки індукційні плити підходять не для всіх дистиляторів).
 3. У конструкції допустимо використання міді, нержавіючої сталі, скла. Гумові ущільнювачі надають самогону неприємний запах і смак, а тому прокладки повинні бути силіконові.
 4. Найточнішу інформацію дають вбудовані біметалічні термометри. Також можна використовувати скляні спиртові та цифрові термометри.
 5. Проточні холодильники зручніше непроточних, оскільки не потрібно вручну додавати холодну воду.
 6. Головні характеристики самогонного апарату: міцність напою і продуктивність (швидкість перегонки). Зверніть увагу, що показники відрізняються для першого і другого циклу перегонки.

Самогонні апарати з розбірним сухопарником: способи доставки, оплата, ціни в Україні

В інтернет-магазині Cropper можна купити дистилятори із розбірним сухопарником. Популярні виробники AquaGradus, Троян, Буратіно, Кроппер, Профі. В каталозі є більше 50 моделей самогонних апаратів з нержавійки, міді. Вони оснащуються розбірними і цільними сухопарниками, термометрами, дефлегматорами, проточними системами охолодження і т. д. Ціни на обладнання залежать від комплектації і місткості. В інтернет-магазині Cropper є самогонні апарати об'ємом від 9 до 150 літрів, які коштують від 3000 до 12000 гривень.

Також на сайті ви знайдете агрегати індивідуального доїння, коптильні, сепаратори, автоклави, насоси для поливу, інкубатори, інше господарське обладнання. За необхідності зв'яжіться з консультантом через зворотний дзвінок, і вам нададуть допомогу у виборі.

Доставка по Україні через Інтайм, Нову Пошту. Самовивіз з точки видачі товарів в Харкові. Оплата через термінал банку, LiqPay (онлайн), при отриманні (післяплата).