Автоклави

Автоклави електричні для консервування

Товари з 1 по 24 із 30 у каталозі

Товари з 1 по 24 із 30 у каталозі

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Електричний автоклав для домашнього консервування - це універсальний прилад для приготування різних страв, який працює за принципом скороварки. Використовуючи такий метод приготування, ви значно заощадите час і підвищите якість готових закруток.

На відміну від вогневих, цей вид автоклавів працює від електромережі й під’єднується через кабель до звичайної розетки.

Як вибрати електричний автоклав

Щоб купити електричний автоклав для консервування, який прослужить вірою і правдою звертайте увагу на такі моменти під час пошуку відповідної моделі.

  1. Матеріал. В асортименті інтернет-магазину Cropper представлені побутові електричні автоклави з нержавійки та чорної сталі. Також для корпусу використовуються газові балони.
  2. Притискний механізм. Він відповідає за герметичність внутрішньої камери конструкції. Виділяють три варіанти кріплень: за допомогою гвинта, болтів або самопідтискний механізм. Кожен з них використовується в різних моделях електричних автоклавів-консерваторів. Найкраще орієнтуватися на відповідний пункти фільтрів каталогу.
  3. Кількість банок. Цей критерій - один з найзначніших. Достатньо просто розрахувати приблизну кількість закруток, які ви б хотіли отримувати кожного сезону. Як правило, місткість внутрішньої камери для консервування вказується через банки 0,5 і 1 л, які туди помістяться.
  4. Виробник. Покупці можуть вибрати серед брендів:
  • Троян;
  • Укрпромтех;
  • House Pro.

Якщо визначитися все ще важко, то вивчіть відгуки або огляди на тематичних форумах і сайтах від досвідчених користувачів.

Основні характеристики автоклава

В основі всіх фільтрів лежать саме технічні характеристики будь-якого агрегату. Це дозволяє краще зорієнтуватися в основах будови, в тому числі й електричного автоклава для консервування.

Для виготовлення стінок та деталей апарату можуть використовувати нержавійку або звичайну чорну сталь. Перший варіант більш довговічний та стійкий до впливу вологи, а іноді навіть кислоти та лугів. Сталеві електричні автоклави коштують дешевше, але для запобігання корозії необхідно більш ретельно доглядати за ними, зберігати в сухому теплому місці.

Говорячи про притискний механізм, в каталозі представлені прилади з гвинтовим, болтовим та самопідтискним, як уже було зазначено вище. У гвинтовому кришка закривається шляхом закручування по типу гвинта. У болтовому на поверхні фланців розташовані болти на однаковій відстані один від одного. Вони і закріплюють кришку. Самопідтискний механізм заснований на закріпленні кришки в одному положенні з боку внутрішньої камери.

Домашній електричний автоклав використовує в якості нагрівального елементу ТЕНи різної форми. Достатньо просто під’єднати апарат до мережі, щоб він почав нагріватися.

Де купити електричний автоклав для домашнього консервування

Пошук якісного приладу для консервування не обов'язково повинен займати багато часу. Щоб купити домашній електричний автоклав за ціною виробника, достатньо оформити замовлення в інтернет-магазині Cropper. В каталозі покупець знайде підходящу модель, а також всі необхідні комплектуючі.

Сервіс доставки магазину діє по всій Україні. Посилки відправляються через Інтайм, Делівері або Нову пошту. Оплатити товар можна готівкою після отримання на відділенні післяплатою або внести передоплату на банківську карту.

По Харкову працює кур'єр компанії Кроппер.

Читати повністю