Порівняння зернодробарок ручний і електричний привід

24 червня 2020

Корморезка - вельми зручне і практичне пристрій для власників домашньої худоби. Корови, кози, кролі - будь-які домашні тварини не завжди можуть приймати їжу без проблем з багатьох причин. Це може бути викликано неполадками в організмі або якістю самого корму, але факт залишається фактом - погодувати тварину потрібно в будь-якому випадку.

Як працюють подрібнювачі корму?

Щоб отримати корм в такому стані, щоб тварина з легкістю його з'їло, використовуються зернодробарка. Ці апарати є жолоб, в який і засипають сировину. Усередині нього знаходяться різноманітні ножі та насадки, які в різній мірі подрібнюють корм до потрібного стану. У такому стані в нього простіше додати вітаміни або інші домішки. Таким чином ви заощадите час, який могли б витратити на спроби згодувати переляканою корові таблетку або капсулу.

Ручні і електричні зернодробилки

Залежно від різних критеріїв корморізки можна розділити на кілька різновидів. Ми ж розглянемо переваги і недоліки корморезок з ручним і електричним приводом, а якщо ще конкретніше, то дробарка для зерна.

Головне, що варто врахувати при виборі такого апарату, це розмір вашого господарства, обсяги виробництва, кількість тварин і т. Д. Потрібно відштовхуватися від цих пунктів і завжди максимально точно враховувати незручності, які можуть виникнути в разі нехтування ними.

Ручний привід

Почнемо з ручного приводу. Його головною перевагою є звичайно ж незалежність від мережі. Таким чином його можна використовувати майже в будь-яких умовах.

Також, ви можете регулювати розмір часток корму і інтенсивність роботи, адже ви вручну приводите ножі або інші насадки в рух.

Такий варіант зернодробілки підійде для власників невеликого поголів'я худоби, так як швидко переробити значної кількості корму за допомогою ручного механізму не вийде.

Електричний привід

Що стосується електричних зернодробарок, то вони здатні переробити більше сировини за короткий проміжок часу. Але для цього вам не доведеться докладати ніяких фізичних зусиль, тільки підключити апарат до стандартної мережі в 220 В і періодично спостерігати за процесом переробки.

Дуже часто трапляються перебої в подачі електроенергії, які можуть як мінімум припинити роботу апарату на повну потужність, а як максимум повністю її припинити. У довгостроковій перспективі це може призвести до того, що двигун в результаті не витримає постійних «американських гірок» і перегріється.

Щоб повністю убезпечити роботу електричної дробарки в випадках з перебоями в мережі, як варіант, можна придбати спеціальний стабілізатор напруги. Він захистить не тільки корморезку, але і іншу побутову техніку в будинку. Таким чином, ви вб'єте відразу двох зайців.

Яку зернодробарку вибрати?

Підсумувавши все вищесказане, радимо зупинити свій вибір саме на моделях з електричним приводом. Такі корморізки простіше і вигідніше в використанні, ніж ручні. Адже їх основна мета - заощадити час і трудові витрати.

Магазин Cropper

Різні моделі електричних подрібнювачів зерна представлені на сайті магазина Cropper. Уважно вивчивши всі технічні характеристики кожного апарату в картці товару, можна вибрати саме той, який ідеально підійде вашим потребам і буде відповідати основним вимогам.

Оформляється замовлення прямо на сайті. Оплата здійснюється готівковим і безготівковим розрахунком.

По Харкову замовлення доставляються кур'єром без занесення. В інші ж регіони України вони відправляються по пошті. Кроппер співпрацює з трьома поштовими службами: «Нова пошта», «Інтайм» і «Делівері». Пересилання оплачується відповідно до тарифів обраної служби покупцем.

Популярні товари
 1. Зернодробарка Елікор-1 вик. 2 (для зерна)
  4 290 ₴
 2. Зернодробарка Елікор-1 вик. 3 (для зерна та качанів кукурудзи)
  3 930 ₴
 3. Зернодробарка (ДКУ) Елікор-4 (для зерна)
  27 000 ₴
 4. Зернодробарка Урожай М максі (для зерна і качанів кукурудзи)
  6 900 ₴
 5. Зернодробарка ЛАН-2 (для зерна та качанів кукурудзи)
  4 350 ₴
 6. Зернодробарка Лан-3 алюміній (для зерна та качанів кукурудзи)
  6 100 ₴
 7. Зернодробарка MASTER KRAFT IZKB-2800 (для зерна та качанів кукурудзи)
  3 590 ₴
 8. Зернодробарка MASTER KRAFT IZKB-3000 (для зерна та качанів кукурудзи)
  3 650 ₴
 9. Зернодробарка ДТЗ КР-01 (для зерна)
  Зернодробарка ДТЗ КР-01 (для зерна) Код товару: 1110014
  В наявності
  3 650 ₴
Інші статті та новини