Сейфи з механічним кодовим замком

Сейфи з механічним кодовим замком

Електронні сейфи перестали здаватися нововведенням, і більшість використовують саме їх. Адже зручно вводити код на цифровій панелі, не возитися з ключами, не затискати одночасно кілька кнопок.

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Сейфи з механічним кодовим замком

Електронні сейфи перестали здаватися нововведенням, і більшість використовують саме їх. Адже зручно вводити код на цифровій панелі, не возитися з ключами, не затискати одночасно кілька кнопок. Однак не всі з вами погодяться. Є безліч причин, через які люди вибирають сейфи з механічним кодовим замком. Хтось просто хоче заощадити, комусь незручно брати цифровий автомобільний сейф, і легше вибрати механічну модель. Окрема категорія - гостинічний сейф. Тут зручніше брати камеру схову з механічним замком, щоб не виставляти для кожного нового клієнта оновлений пароль.

Чому варто купити сейф із механічним кодовим замком?

Для початку визначтеся, а навіщо вам взагалі потрібен сейф. Хтось бере камеру зберігання для бізнесу, щоб убезпечитися від протизаконних дій конкурентів, або просто захищати документи та активи від крадіжки, пожеж. Для інших сейф — це важлива річ для дому, щоб їхати у відпустку спокійно, і не перейматися захищеністю предметів першорядної важливості.

Зберігають у сейфах зазвичай такі цінності:

  • накопичені гроші;
  • реліквії сім'ї; прикраси та дорогоцінне, напівдорогоцінне каміння;
  • колекції;
  • зброю;
  • документи;
  • цінні папери.

Це лише приблизний перелік. Взагалі ви можете самі вибирати призначення для свого сейфа. Обмежень тут майже немає, головне зважати на місткість, що в камеру помістилося все, що ви хотіли б там вмістити.

Що таке механічний кодовий замок?

Пояснити це найпростіше через візуальний приклад, який знайомий більшості з нас. Кодовий замок у під'їздах — вони були поширені до появи домофонів, та й зараз зустрічаються у центральних районах міст. Тут немає цифрової панелі, ключів. Вам потрібно одночасно натиснути кілька кнопок, щоб замок відкрився. Які кнопки знаєте тільки ви, а от грабіжникам дістатися вмісту сейфа буде вкрай складно.

Альтернативи

Є дві альтернативи, якщо ви сумніваєтеся в тому, що ви хочете купити сейф з механічним кодовим замком. Можна взяти модель із цифровою панеллю або замком, який відкривається за допомогою ключа. Другий варіант для сейфа не дуже зручний, та й надійність нижче - або постійно "тягайте" з собою ключ, або ховайте його так, щоб ніхто не знайшов. А ось цифрова панель оптимальна, хоча обійдеться такий пристрій дорожче.

Як вибрати та купити сейф з механічним кодовим замком?

Якщо вирішили все-таки купити сейф із механічним кодовим замком, то не забудьте врахувати перед покупкою та інші характеристики. Для початку місткість. Її має вистачати для всіх тих речей, які ви плануєте зберігати у сейфі. Якщо місця не вистачить, доведеться купувати ще одну камеру, та ще й шукати під неї місце.

Потім дивляться додаткові показники. Яка у сейфа зламостійкість? А яка пожежостійкість? Комусь важливіше перше, комусь друге. Якщо є гроші, то краще купувати універсальну модель. Вони добре захищені від усіх видів небезпек.

Де придбати сейфи з механічним кодовим замком в Україні?

Сучасні електричні моделі, а також сейфи з механічним кодовим замком ви знайдете в інтернет-магазині Cropper. Можна оформити замовлення онлайн, та отримати його доставкою до будь-якого населеного пункту України. І не доведеться ходити на ринки чи у фізичні магазини, копатися в обмеженому асортименті, щоби вибрати вже хоч щось.

У каталозі інтернет-магазину Кроппер є: архівні шафи, автомобільні та офісні, домашні та архівні сейфи – це лише стислий перелік. Моделів сотні, а є ще й інша техніка для дому та дачі. Можлива оплата карткою, післяплата та доставка кур'єром. Вдалих покупок! Перевезенням із харківського складу займеться Нова Пошта. Залишилися питання – телефонуйте на номер гарячої лінії.