Попарний пульсатор L 80
Для апарату | Бурьонка, Дамілк |
Категорія запчастин | Пульсатори |
Опис попарного пульсатора
Призначений для перетворення постійного вакууму в змінний. Найсучасніший варіант вакуум перетворюючого обладнання для механічного доїння. Більш дорогий варіант у виробництві в порівнянні зі звичайним нерегульованим пульсатором, але більш досконалий і продуктивніше в застосуванні.
Переваги попарного пульсатора
При використання попарного пульсатора процес доїння найбільш максимально наближений до природного процесу молоко віддачі. Його цикл роботи розрахований інженерами таким чином, що масаж сосків вимені відбувається як при ручному доїнні, по дві дійки, а не чотири як при використанні нерегульованого пульсатора. Доїння з використанням попарного пульсатора за словами інженерів агропромислового комплексу на 20% продуктивніше, ніж з використанням нерегульованого. Тварина на рівні безумовного рефлексу не готове віддавати молоко одноразово з чотирьох сосків, так як це не закладено від природи. Застосовуючи попарний пульсатор ви не піддаєте свою годувальницю стресу від механічного процесу молоковіддачі, так як вона не відчуває різниці. Тварині не потрібно час для адаптації яке потрібно в разі застосування звичайного агрегату вакуум перетворення. У період адаптації продуктивність корови може знижуватися до 20% і навіть по завершенню адаптаційного періоду виробництво молока не завжди виходить на попередній рівень.
Ще однією перевагою попарного пульсатора над своїми менш технологічними претендентами є можливість регулювання кількості тактів. У нерегульованому ПУЛЬСАТОР їх кількість становить 66 тактів в хвилину. Попарний пульсатор можна налаштовувати індивідуально під темп молоко віддачі корови.
Корпус попарного пульсатора виготовлений з високоміцної пластмаси і оцинкованого металу. Будова пульсатора складається з дев'яти камер між якими стоїть комплект силіконових діафрагм і прокладок які забезпечують більш плавну циклічну роботу тактів. Пульсатор за будовою проходить як двотактний, але за рахунок дев'ятої роздавальної камери під час перемикання подачі вакууму з лівої робочої частини на праву виникає тимчасова відсутність вакууму в вакуумних магістралях тим самим здійснюється відпочинок сосків що технологічно прирівнюється до трехтактного способу доїння.
Попарний пульсатор розроблявся з урахуванням його застосування в країнах, що розвивається і перехідною економіки для можливості застосування його на агрегатах які технологічно можуть працювати тільки в двотактному режимі. Для впровадження найбільш високого технологічного рівня механічного доїння в країни СНД був створений універсальний штуцер який дає можливість його підключення до вітчизняних доїльним апаратам як АІД-1, АІД-2, УІД-10, Бурьонка, Доярочка, Імпульс і т.д.