Поворотна медогонка

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Медогонка 2 - х рамкова поворотна нержавіюча АВВ-100 (М2005)
  6 745 ₴
 2. Медогонка 3 - х рамкова поворотна нержавіюча АВВ-100 (М4005)
  7 535 ₴
 3. Медогонка 4 - х рамкова поворотна нержавіюча АВВ-100 (М6005)
  8 040 ₴
 4. Медогонка 2 - х рамкова поворотна оцинкована (М93241)
  3 610 ₴
 5. Медогонка 2 - х рамкова поворотна нержавіюча (М93227)
  6 190 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Навіть для малої пасіки краще купити поворотну медогонку. Користуватися нею набагато зручніше, ніж неповоротними моделями. При цьому переваги центрифуги залишаються незмінними: повторне використання сот, висока продуктивність, низька витрата сил на отримання меду з сот. Розповімо про переваги та вибір поворотної медогонки докладніше.

Чому саме поворотна медогонка?

У будь-який медогонці є касети. У них поміщають рамки з сотами, і під впливом центрифугування з них випливає мед, потрапляючи в спеціальну тару. Однак, викачати весь мед з одного боку рамки не вийде, тому її потрібно перегорнути в процесі роботи. Якщо медогонка неповоротна, то робити це доведеться вручну. З поворотними медогонками простіше — просто натисніть на важіль/кнопку, і всі касети перевернуться іншою стороною.

Як вибрати поворотну медогонку?

 1. Вибирайте між автоматичними і ручними медогонками. Автоматичні дорожче, але і в експлуатації комфортніше. Вам достатньо натиснути на кнопку живлення після того, як ви завантажили в касети рами з сотами. З ручними доведеться повозитися — крутити важіль, щоб центрифуга рухалася.
 2. Визначтеся з кількістю рам в поворотною медогонці. Чим більше рам, тим вища продуктивність. Для невеликої пасіки вистачить і 2х, 4х-рамної медогонки. Якщо розводите кілька бджолиних родин, то обирайте більш об'ємний бак з безліччю касет.
 3. Розмір і обсяг поворотної медогонки. Центрифуга повинна поміститися в тому місці, де ви плануєте її поставити. Також дивіться на її висоту і висоту підставки. Якщо в сумі пристрій виявиться занадто високим/низьким для вас, то працювати буде вкрай незручно.
 4. Матеріал корпусу та окремих запчастин. Нержавіюча сталь служить найдовше, тому саме їй зазвичай віддають перевагу пасічники. Якщо хотіли заощадити, то в асортименті інтернет-магазині Cropper також є алюмоцинкові моделі.

Де купити поворотну медогонку?

Ви можете вибрати та купити поворотну медогонку в інтернет-магазині Кроппер. Тут ви також знайдете окремі запчастини до медогонки, іншу сільськогосподарську техніку: мехдойки, навісне обладнання, сепаратори і т.і. Оплата — банківським переказом, або ж замовте послугу післяплати. Її надає головна компанія-перевізник Кроппера — Нова Пошта. Посилку доставлять в будь-яку точку України, можлива також доставка в країни ближнього зарубіжжя. Якщо потрібно, замовте кур'єрську доставку посилки по будь-якою адресою.