4х-рамкові медогонки

Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом
 1. Медогонка 4 - х рамкова поворотна нержавіюча АВВ-100 (М6005)
  8 040 ₴
 2. Медогонка 4 - х рамкова автоматична нержавіюча АВВ-100 (М8003)
  18 800 ₴
 3. Медогонка 4 - х рамкова неповоротна оцинкована (M93247)
  3 180 ₴
 4. Медогонка 4 - х рамкова неповоротна нержавіюча (М93233)
  5 500 ₴
 5. Медогонка 4 - х рамкова поворотна оцинкована (М93243)
  4 480 ₴
 6. Медогонка 4 - х рамкова поворотна нержавіюча (М93229)
  7 800 ₴
Завантажити ще
Сторінка
Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За рейтингом
Акційні
За рейтингом

Медогонка 4 х рамкова — одна з найпоширеніших серед пасічників моделей центрифуги. З її допомогою мед отримують одночасно з чотирьох рамок з сотами. Це допомагає працювати швидко, підвищувати ефективність пасіки. Ми розповідаємо про те, для кого медогонка 4 рамкова буде кращим рішенням, як вибрати пристрій, і яка його середня ціна. 

Медогонка 4-х рамкова: кому підійде?

У такій центрифузі ви зможете одночасно отримувати мед з чотирьох рамок. Цього ще недостатньо для пасіки середніх розмірів, але підсумкового продукту може вистачити і "для себе", і трохи на продаж. Якщо у вас мала пасіка, яка поступово розвивається, то чотирьохрамочної медогонки буде досить. Особливо, якщо ви поки що не хочете витрачатися на найпотужнішу модель.

Як вибрати медогонку чотирьохрамочну?

Є кілька основних критеріїв, які треба враховувати. Крім кількості рамок:

 1. Тип приводу. Ручна медогонка не надто зручна, адже важіль доведеться обертати вручну, щоб мед витікав зі стільників. Вам доведеться весь час знаходиться поруч з пристроєм, докладати фізичні зусилля. З автоматичної медогонкою в рази простіше — розпечатали стільники, помістили їх в касети, натиснули на кнопку "Пуск".
 2. Найзручніший варіант — автомат поворотна медогонка. З нею вам навіть не доведеться вручну повертати рамки, коли треба буде отримати мед із зворотного боку. Просто поверніть рухливі касети.
 3. Деякі медогонки на 4 рамки розраховані на конкретний тип рамок. Наприклад, на Дадан, Руту або Євро. Враховуйте це, та використовуйте на своїй пасіці один тип рамок з сотами, щоб не переплачувати на купівлі декількох медогонок.
 4. Обсяг бака безпосередньо впливає на те, як часто вам доведеться спустошувати центрифугу. Якщо обсягу достатньо, то не доведеться робити перерви в центрифугуванні. Вже коли все рамки будуть відпрацьовані, ви зможете перелити продукт за спеціальними тарам.
 5. Від розміру медогонки також залежить те, наскільки зручно вам буде з нею працювати. Якщо вона занадто низька, то обертати важіль буде зовсім незручно. У таких випадках купують спеціальну підставку. Якщо ж занадто високою, то це теж знизить комфорт від використання обладнання.
 6. Більшість медогонок та її запчастин зроблені з алюмоцинкової сталі. Це універсальний варіант з тривалим терміном експлуатації. Однак, поступово через абразивного зносу алюмоцинк втрачає форму. Якщо хочете користуватися медогонкою максимально довго, і заощадити гроші на повторних покупках, то відразу вибирайте нержавіючу медогонку.

Догляд за купленим обладнанням — це умова його довговічності. З медогонкою все досить просто — потрібно просто промивати бак після кожного використання. Роблять це теплою водою, щоб прибрати залишки застиглого меду. Зберігати медогонку бажано подалі від вологи. Навіть нержавіючий корпус постраждає через абразивного зносу, якщо не вжити елементарні кроки для догляду за пристроєм.

Скільки коштує медогонка на 4 рамки?

Ціна медогонки на 4 рамки починається від 3 тис. грн. Впливає на вартість не тільки кількість рамок / продуктивність. Важливо враховувати використаний матеріал, наявність двигуна для автоматичного режиму, поворотних касет, додаткового обладнання. Дешевше буде купити медогонку 4 х рамкову вітчизняного виробника, а не вибирати з імпортних центрифуг. Як правило, український пасічник інвентар не поступається іноземному по комфорту і можливостям.

Де купити медогонку на 4 рамки?

Якщо хочете купити медогонку чотирьохрамочну, то не потрібно в обов'язковому порядку йти в фізичний магазин або блукати по ринку. Оформити замовлення можна в інтернет-магазині, наприклад, кроппери. Тут ви знайдете і інше обладнання для ферм, пасік, приватних господарств: мехдойки, дистилятори, сепаратори, коптильні.

Доставкою товарів Cropper займається Нова Пошта. Ви отримаєте свою покупку, в якій би галузі України не перебували. Можлива також доставка в країни ближнього зарубіжжя, кур'єрська доставка за вказаною адресою. Якщо не хочете доплачувати за роботу кур'єра, то заберіть посилку в найближчому відділенні Нової Пошти. Оплата — банківський переказ коштів або накладений платіж.