Масло для доїльного апарату (вакуумного насоса) 0.7 л

В наявності
Код товару:
6060054
Для апарату  Бурьонка,  Дамілк
Категорія запчастин   Доїльна установка
40 ₴
від 2 грн / в міс
Проконсультуємо і оформимо замовлення по телефону
Доставка в
Самовивіз з новою пошти Відправимо сьогодні
Кур'єр Нова Пошта Протягом 1-3 днів
Оплата
при отриманні (Накладений платіж)
на розрахунковий рахунок підприємства
на банківську карту

Яке масло заливається в доїльний апарат?

Доїльні апарати бувають сухими і масляними. Перший тип відразу після збирання готовий до роботи і не вимагає ніяких додаткових матеріалів. А ось для другого виду потрібне мастило для доїльного апарату.

Це особливий мастильний матеріал, без якого пристрій подібного типу буде погано працювати і швидко зламається. Від характеристик вакуумного масла буде залежати те, наскільки довго воно не потребуватиме заміни, за яких умов воно буде нормально працювати.

На це також впливає рівномірність подачі. Навіть дороге імпортне масло не допоможе, якщо надходження його в вакуумному насосі буде нерівномірним, буде нижчим за норму, або перевищуватиме її.

Основні функції

Мастило для доїльного апарату, як зрозуміло з його назви, в першу чергу повинно змащувати рухомі частини вакуумного насоса. Завдяки зниженню сили тертя вдається збільшити ресурс роботи установки в цілому і графітових лопаток зокрема.

Але крім цього масло для доїльного апарату виконує і інші функції:

  • захист металевих частин від корозії;
  • охолодження механізму;
  • зниження рівня шуму.

Якщо мастильний матеріал добре справляється з усіма цими завданнями, то доїльний апарат буде працювати довго і справно. При правильному виборі масла ви істотно збільшуєте термін, який проходить між обов'язковим техобслуговуванням.

Не слід забувати, що функції охолодження і зменшення шуму, роблять доїльні установки масляного типу більш «витривалими» (час безперервної роботи) і комфортними для оператора і тварин.

Характеристики

Основними характеристиками масла для змащування є:

  • в'язкість;
  • температура застигання;
  • стійкість до окислення.

Індекс в'язкості - здатність речовини створювати масляну плівку.

Від температури застигання залежить мінімальна температура, при якій доїлку можна використовувати.

Стійкість до окислення впливає на те, як часто вам доведеться міняти масло. Якщо вона низька, то корисні властивості швидко втрачаються.

Масло для доїльного апарату, ціна якого нижче середньої по ринку, має найгірші показники. А ось у більш дорогих марок, наприклад імпортного мастила DeLaval, яка розроблялася спеціально для подібного обладнання, ці показники набагато вищі. Так, температура застигання у нього -30 ° С, що дозволяє зберігати доїльних апаратуру в неопалюваних приміщеннях навіть взимку.

Де купити масло для доїльного апарату

Всі потрібні запчастини і витратні матеріали ви знайдете на сайті інтернет-магазину Cropper. У нас ви можете купити мастило для доїльного апарату, котре продовжить термін служби вакуумному насосу.

Залишити відгук
Масло для доїльного апарату (вакуумного насоса) 0.7 л
40 ₴
Проконсультуємо і оформимо замовлення по телефону